Şimdi Ara

Travmatik (Zarar verici) Mastürbasyon Nedir? Muhakkak İzleyin

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: after1 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
1.087
Tıklama
Tüm Forumlar >> Erkek Kişisel Bakım >> Cinsel Sağlık >> Travmatik (Zarar verici) Mastürbasyon Nedir? Muhakkak İzleyin
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1649 Mesaj
    Özellikle genç arkadaşların yıllardır kulaktan kulağa ve tam doğru olmayan kaynaklardan cinselliği öğrenmeleri doğru değil. Bu nedenle buraya bu kategorinin açılması çok iyi oldu. Ben de insanları bilinçlendirmek amacıyla uzmanlardan videolar, kaynaklar toplayıp burada yayınlıyorum. Maksadımı trol gibi anlayanlar olmuş, değil. Ciddi ciddi bu konuları önemsiyorum ve sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum.

Yanlış şekilde yapılan masturbasyon nedir, nelere neden olabilir? Nasıl düzeltilir? Doktor Berk Karataş, bunları resimli olarak gösterip detaylı anlatıyor.

|
    |

• Binbaşı
    1885 Mesaj
    Kardeş ben size inanıyorum hakikaten cinsel bilgi çok önemli ama insanlar bu önemli ihtiyacı ve sorunları utandıkları için söylemeye ve yazmaya utanıyorlar bu bölüm güzel olduda niye hiç rağbet yok ? Bu bölümü Konu Dışı Özel'de tanıttığım halde halen kimse gelmiyor acaba arkadaşlar buradaki muhabbetten dolayı ceza almaktanmı korkuyorlar ? Mesela banada bu bölümdeki bir muhabbetten dolayı 8 gün ceza vermişlerdi Bence adminler cinsellik içeren kelimeler yüzünden üyelere ceza vermemeli çünkü burası adı üstünde cinsel sağlık bölümü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Eğer 9 canlı olsaydın bile..En fazla 8 kez kaçabilirdin ölümden..Bil ki 7 düvele sultan olsan dahi..Yerin 6 mekan olacaktır sana..En fazla 5 metre kumaş götürebileceksin..Kapatacaksın 4 açsanda gözlerini..Bu dünya 3 günlük ..Azrail'in önünde 2 kat olup yalvarsan nafile..Ecel geldiğinde 1 gün öleceksin..İşte o an herşey 0 dan başlayacak.
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    Bu forum hesabımı açtığımdan beri favorimde. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım ama Kütahyalı 77 arkadaşımızın da dediği gibi nedense çok rağbet yok buraya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Adı cinsel sağlık değil de ifşa olsa gelen çok olurdu

Şakası bir yana bence de aktiflik yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Guest-2D95CAFAC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Guest-2D95CAFAC

Bu forum hesabımı açtığımdan beri favorimde. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım ama Kütahyalı 77 arkadaşımızın da dediği gibi nedense çok rağbet yok buraya.
    Bencede kardeş burası ihya olması lazım
    |
    |
    Eğer 9 canlı olsaydın bile..En fazla 8 kez kaçabilirdin ölümden..Bil ki 7 düvele sultan olsan dahi..Yerin 6 mekan olacaktır sana..En fazla 5 metre kumaş götürebileceksin..Kapatacaksın 4 açsanda gözlerini..Bu dünya 3 günlük ..Azrail'in önünde 2 kat olup yalvarsan nafile..Ecel geldiğinde 1 gün öleceksin..İşte o an herşey 0 dan başlayacak.
  • Teğmen
    168 Mesaj
    Tanıma göre birazdan olacaklar Travmatik masturbasyon olmuyor;

George Carlin - Louis C. K. - Doug Stanhope - Ricky Gervais

2013 W221 Mercedes S500 Long 4MATIC
  • Binbaşı
    1885 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 88mph

Tanıma göre birazdan olacaklar Travmatik masturbasyon olmuyor;

Tramvatik masturbasyon olmuyor ama Amerikan Pastası filminde bu yapılan nimete karşı büyük bir saygısızlık
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Sohbet
emek server
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,347
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.