Şimdi Ara

Travian Gumus Satisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ts4 de oynuyorum bana bir mesaj geldi..

120k madde 20 TL

100K Gumus 25 Tl diye

İlk baslarda İnanmamisdim ama 25tl nin bir kayip olmuycagini dusunerek aldim.Ve Gercekden hesabima 3 parca sattirdilar hesabima toplamda benim giderimide sayarsak 92bin gumus gonderdiler.

gumusu alip altina cevirseniz bile 500 altin yapiyor yine karli :)

eger almak isteyenler olursa msn adresini veriyim.

silver_travian@hotmail.com

ayrica s4de oynuyan arkadaslar varsa bana msj cekebilirler.

• ARKADASLAR YALAN KONUSUYOR SAKON ALDANMAYIN SAKINHA DOLANDIRICILARIN ONDE GIDENLERI PARA ALANA KADAR MAILE CEVAP VERIYOR GITTIKTEN SONRA SES SEDA YOK SUS PUS HIC BIR MAILE CEVAP VERMIYOR BURAYA YAZAN ARKADASDA ONLARIN ADAMI INANMAYIN
  • Kardesim Ben Bu Forumdayim Surekli Yalan Konusdugum Falan Yok. Kendi Mail Adresimi Veriyim Gel Orada Konus İstersen ? Aldim ki Buradada Paylasdim.He Hala İnanmam Diyorsan Sana Resimlerini Atabilirim.İnsanlar Yararlansinlar Diye Ben Buraya Yazdim İnsan Karalama
  • Ne Cvp Ne Bisi Vermissin Konunun Altina Lafi Soyleyip Kacmissin.Kimse Yanlis Anlamasin Ben Aliyorum Kardesim Catir Catir.Ki Bu Oyundaki Cogu Kiside Gumus Transferini Duymusdur Sen Zannediyormusun ki herkez altindan gumuse cevirme yapiyor.

hala inanmayan yada yalan soyledigimi dusunen varsa mail adresimi ve her sekilde resimli sekilde gelen gumusleri gosterebilirim hic problem degil
  • konusmana İnandım Bu konuda yardımcı olursan SEvinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.