Şimdi Ara

Travel Point Büyük Boy Valiz Maksimum Karta 105 Liraya geliyor..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
2.134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle daha önce paylaşılmadı diye biliyorum. Paylaşıldı ise silinebilir..
    Travel Point Çek Çek valizde iyi bir marka. Dün Anneme Valiz almak için Kemeraltına gittiğimde çantacılar fiyatın çok iyi olduğunu söylediler. Bizde bile 3'lü seti 450 lira dediler... Aşağıda linkini verdiğim valiz maksimum kart ile 150 lira alışveriş yapıldığında 105 liraya geliyor. Kemeraltında fiyat araştırması yaptım en dandik valizler bile 100 den başlıyor.
    http://www.ozdilekteyim.com/shop/tr/ozdilekteyim/travel-point-valiz-70-cm 105'e geliyor

Aşağıdaki farklı bir marka 2014'te forumda tartışılmış kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilir.
    http://www.ozdilekteyim.com/shop/tr/ozdilekteyim/first-company-kumas-valiz-ev-8195-pr-10144173--13 95 e geliyor.

Farklı modelleri var inceleyebilirsiniz. İhtiyacı olan değerlendirebilir. Bence sıcak fırsat...

Maximum Kart'la 21 Haziran - 21 Ağustos 2017 tarihleri arasında ozdilekteyim.com ’dan tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişe anında 10 TL indirime ilave 15 TL MaxiPuan, kampanya başvurusunu Maximum Mobil üzerinden iletilmesi durumunda 20 TL MaxiPuan! Yüklenen ilave puanlar geri alınacaktır. İşlem anında uygulanacak olan 10 TL tutarındaki indirim ozdilekteyim.com tarafından ödeme anında yapılacaktır.

Kampanya Detayları :

1. Kampanyamız kapsamında, Maximum Kart sahipleri özdilekteyim.com üzerinden 21 Haziran – 21 Ağustos 2017 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişe anında 10 TL indirime ilave 15 TL MaxiPuan , Maximum Mobil üzerinden başvuru yapan müşterilerimiz 20 TL MaxiPuan kazanacaktır.

2. Kampanyamız, Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilen işlemlerde geçerlidir.

3. Aynı gün yapılacak alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyamız kapsamında değerlendirilecektir.

4. İlave MaxiPuan’lar 28.08.2017 tarihinde yüklenecektir ve son kullanım tarihi 14 Eylül 2017’dir.

5. Kullanılmayan MaxiPuan’lar 15 Eylül 2017 tarihinde geri alınacaktır.

6. Şirket Kredi Kartı, Vadematik, Maximum Aidatsız Kredi Kartları, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ile Maximum Fırsat ile yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.

7. Kampanyamız kart bazında değil müşteri bazında olup bir müşterimiz kampanyadan bir defa faydalanabilecektir.

8. Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyamıza dahildir ve Bankamatik Kartı ile kazanılan MaxiPuan’lar da geri alınacaktır. Bankamatik kartları için de SMS kaydı gerekmektedir.

9. Kampanyamıza SMS katılmak isteyen müşterilerin "OZDILEKTEYIM" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi gerekmektedir.

10. Kampanyamıza Maximiles kartları da dahildir. Kampanyamız kapsamında kazanılan ilave MaxiPuan’lar, Maximil’ler ile birleştirilemeyecek, avans Maximil kapatmakta kullanılamayacaktır.

11. Kampanyamız kapsamında ilave MaxiPuan kazanılması için tüm alışverişlerin Maximum özellikli kredi kartları ile veya Bankamatik Kartı’yla yapılması gerekmektedir.

12. Ziraat Bankası Maximum özellikli kredi kartları kampanyamıza dahildir ve müşterilerimizin "OZDILEKTEYIM" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757'ye SMS göndermesi gerekmektedir.

13. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

14. Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.

15. Alışveriş sonrası iptal veya iade edilen işlemler kampanyamız harcama hesaplamasına dahil edilmeyecektir.

16. Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attilas35 -- 20 Ağustos 2017; 1:14:51 >

• Fiyat bilgisi yanlış olmuş bence, maximum ile alacak var almayacak var, başlıkta gerçek fiyat da olsa iyi olur.

Fırsat için teşekkürler. Çantanın boş ağırlığı ne kadar biliyor musunuz? Bir de renk seçimi var mı mobilde göremedim, kırmızı iddialı geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deblod kullanıcısına yanıt
    İçerikte gerekli bilgileri verdim zaten. Travel point sadece kırmızı renginde %50 var. Diğer linkteki markanın laciver siyah gibi seçenekleri var..
  • Yalnız normale 15, mobilden katılıma 20 TL puan olarak anladım ben. Mobilden katılınca ilave maxipuanlar geri alınacaktır diyor. Sanırım önce 15 verecek, sonra 15i geri alıp 20 verecek.

• büyük boy olduğu bilgisi nerde var acaba , 70 cm büyük boy mu demek ?
  • 20 puan, 10 indirim. 20+10=30

150-30=120

Ben mi yanlış hesaplıyorum nasıl 105e geldiğini anlamadım

• HerGiyotineBurnunuSokma kullanıcısına yanıt
    15+20 maxipuan diye hesaplamış arkadaş herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: HerGiyotineBurnunuSokma

20 puan, 10 indirim. 20+10=30

150-30=120

Ben mi yanlış hesaplıyorum nasıl 105e geldiğini anlamadım

valla ben de anlamadım..
  • 10 indirim yapcak

Uygulamadan katılırsa 20 daha indirim yapcak

Toplamda 30 indrim

İhtiyacı olana güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.