Şimdi Ara

Traş Makinesi Önerileri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Philips HS8440, 190 TL ye almıştım. Favori düzeltme başlığıda var. Ve kutunun içinde kod numarası var bu kodu internette bildirince 2 adet traş losyonu ücetsiz geliyor.

Traş Makinesi Önerileri

Traş Makinesi Önerileri

• quote:

Orijinalden alıntı: ariaven

Moser 1400 ile Moser Primat arasında ne fark var arkadaşlar, ? Biri 45-50 Tl diğeri 110 - 150 TL arası. Özelliklerine göre bu kadar fark olabilecek birşey göremedim.

Remington'umm bozulduğu için kafayı traş edecek makina arıyorum, Moser iyi gibi. Ama hangisi karar veremedim. Primat kullanan arkadaş var mı?

Moser'i başka markalarla karşılaştırman hata hocam, tabii ki efsane alet olan Moser'i al.

Bir de kuru olmasın derken kastınız ne ? Tıraş köpüğü sürüp tıraş makinesiyle kesecek haliniz yok herhalde? Zaten tıraş makinesinin özelliği köpük, sabun kullanmadan kuru ve hızlı şekilde tıraş olabilme olanağı sağlamak. İçine losyonlar sabunlar girdikten sonra jiletten ne farkı kaldı, ne anladım ben bu işten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kürşat.

quote:

Orijinalden alıntı: ariaven

Moser 1400 ile Moser Primat arasında ne fark var arkadaşlar, ? Biri 45-50 Tl diğeri 110 - 150 TL arası. Özelliklerine göre bu kadar fark olabilecek birşey göremedim.

Remington'umm bozulduğu için kafayı traş edecek makina arıyorum, Moser iyi gibi. Ama hangisi karar veremedim. Primat kullanan arkadaş var mı?

Moser'i başka markalarla karşılaştırman hata hocam, tabii ki efsane alet olan Moser'i al.

Bir de kuru olmasın derken kastınız ne ? Tıraş köpüğü sürüp tıraş makinesiyle kesecek haliniz yok herhalde? Zaten tıraş makinesinin özelliği köpük, sabun kullanmadan kuru ve hızlı şekilde tıraş olabilme olanağı sağlamak. İçine losyonlar sabunlar girdikten sonra jiletten ne farkı kaldı, ne anladım ben bu işten.

Başka marka ile kıyaslamıyorum, aynı markanın iki modeli ile kıyaslıyorum.
    Zaten 1400'ü GG'den 45 TL'ye siparişini verdim. Bakalım gelince nasıl bir traş olacak

• jilet vurmak sakalın gür çıkmasına sebep olmaz beyler.

sakalın çıkması genetiktir. siz jilet vurmadan da gür sakalınız olur, ya da 10 yıl jilet vurup hiç sakalınız da çıkmayabilir.

onun için en iyisi jilettir. jiletten şaşmayın dostlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albért Einstein

jilet vurmak sakalın gür çıkmasına sebep olmaz beyler.

sakalın çıkması genetiktir. siz jilet vurmadan da gür sakalınız olur, ya da 10 yıl jilet vurup hiç sakalınız da çıkmayabilir.

+1
    Kaldı ki sakalın gür çıkması kötü bir şey değil, tam tersine çoğu kişinin istediği bir şeydir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kürşat.

quote:

Orijinalden alıntı: Albért Einstein

jilet vurmak sakalın gür çıkmasına sebep olmaz beyler.

+1
    Kaldı ki sakalın gür çıkması kötü bir şey değil, tam tersine çoğu kişinin istediği bir şeydir.

inanmayan arkadaşlar ücra köşeden bir tel sakal seçip onu 1 sene boyunca jiletle tıraş edebilirler.

• mesaj dursun bende düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.