Şimdi Ara

Traş Makinesi Önerileri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar lise öğrencisiyim. sakallarıma jilet vurmak istemiyorum. jiletle traş olurum olmasına da sinek kaydı traştan nefret ediyorum. gıcık müdür ve müdür yardımcılarından azar işitmeyeceğim sakal düzeyine göre kesim yapabileceğim bir makine var mıdır? mümkünse kuru olmasın. kuru çok fenaymış =)

• Kuru allma
  • zaten belirtmiştim yukarıda
  • remington pg410 tek kelimeyle al pisman olmazsin diorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • braun ve philips'ten birini seçeceksin o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmenserkan_30

remington pg410 tek kelimeyle al pisman olmazsin diorum

Minton çakması birşey galiba
  • Bende tras makinesi ariyorum ama fiyatlar genelde 100 lira ustunde. Daha dusuk fiyata biseyler bulamaz miyiz ? Bende lise son ogrencisiyim, sakallarim baya var, bu zamana kadar jiletle kestim hep ama sinek kaydi olunca yuzum cok cocukca gozukuyo ve bundan nefret ediyorum, cok hafiftende olsa bi sakal kalsin istiyorum, o yuzden makine almayi dusunuyorum. Makineler hakkinda hicbi bilgim yok, biseyler oneriverin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whakii

Bende tras makinesi ariyorum ama fiyatlar genelde 100 lira ustunde. Daha dusuk fiyata biseyler bulamaz miyiz ? Bende lise son ogrencisiyim, sakallarim baya var, bu zamana kadar jiletle kestim hep ama sinek kaydi olunca yuzum cok cocukca gozukuyo ve bundan nefret ediyorum, cok hafiftende olsa bi sakal kalsin istiyorum, o yuzden makine almayi dusunuyorum. Makineler hakkinda hicbi bilgim yok, biseyler oneriverin

dostum bursadaysan şaypa'da sinbo'nun 25 tl'lik bir modeli var. babama hediye olarak aldım,çok kaliteli bir ürün. tabi bir 150 liralık philips'in yerini tutmaz ama f/p olarak çok iyi ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyinPremium

quote:

Orijinalden alıntı: xmenserkan_30

remington pg410 tek kelimeyle al pisman olmazsin diorum

Minton çakması birşey galiba

remington iyi markadır
  • quote:

quote:

Bende tras makinesi ariyorum ama fiyatlar genelde 100 lira ustunde. Daha dusuk fiyata biseyler bulamaz miyiz ? Bende lise son ogrencisiyim, sakallarim baya var, bu zamana kadar jiletle kestim hep ama sinek kaydi olunca yuzum cok cocukca gozukuyo ve bundan nefret ediyorum, cok hafiftende olsa bi sakal kalsin istiyorum, o yuzden makine almayi dusunuyorum. Makineler hakkinda hicbi bilgim yok, biseyler oneriverin

dostum bursadaysan şaypa'da sinbo'nun 25 tl'lik bir modeli var. babama hediye olarak aldım,çok kaliteli bir ürün. tabi bir 150 liralık philips'in yerini tutmaz ama f/p olarak çok iyi ;)

http://www.ucuzu.com/tiras-makinesi-c3186/sinbo/

bunlarin arasinda var mi senin dedigin ? ayrica bunlardan hangisi iyidir tahminen ?
  • REMİNGTON'la sinbo arasında fark olucağını bilmeyecek kadar bilgisiz değilim beyler yapmayın lütfen
  • quote:

quote:

quote:

http://www.ucuzu.com/tiras-makinesi-c3186/sinbo/

bunlarin arasinda var mi senin dedigin ? ayrica bunlardan hangisi iyidir tahminen ?

Bu.
  • Beyler o kadar ucuz modellerden bir halt olmaz yapmayın lütfen. başka önerisi olan varsa şöyle okkalı bir UP yapalım.
  • Moser saç sakal :)
    50 lira civarında canavaar mübarek tüm berberler kullanıyor ;)
  • Tanıdığın berber varsa bu konuda sana yardımcı olacak en iyi kişi odur.
  • öneriler için teşekkürler. yinede başka öneriler olabilir diye konuyu şöyle bir daha UP 'layalım.
  • alırsan ve memnun kalırsan bana pm atar mısın :Dbanada lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DontMakeMeLaugh

Moser saç sakal :)

Bende bu üründen var çok kaliteli zaten evladiyelik alet bütün berberlerde gördüğümüz klasik mor makina. Üstelik gerçek alman yapımı üstünde made in germany yazar. Bu devirde 200 liranın altında çin malı olmayan ürün bulmak zor.

Alet çok kaliteli yerinden kalkmıyor her şey güzel ancak tek dezavantajı o aletle sinekkaydı tıraş olamazsın. Yani kestiğinde kıl kökleri kalır 2-3 günlük sakal gibi. Ben o yüzden sakal bıraktığımda kullanıyorum. Okul zamanı sinekkaydı tıraş hoşuma gittiğinden normal makinayla oluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kürşat.

quote:

Orijinalden alıntı: DontMakeMeLaugh

Moser saç sakal :)

Bende bu üründen var çok kaliteli zaten evladiyelik alet bütün berberlerde gördüğümüz klasik mor makina. Üstelik gerçek alman yapımı üstünde made in germany yazar. Bu devirde 200 liranın altında çin malı olmayan ürün bulmak zor.

Alet çok kaliteli yerinden kalkmıyor her şey güzel ancak tek dezavantajı o aletle sinekkaydı tıraş olamazsın. Yani kestiğinde kıl kökleri kalır 2-3 günlük sakal gibi. Ben o yüzden sakal bıraktığımda kullanıyorum. Okul zamanı sinekkaydı tıraş hoşuma gittiğinden normal makinayla oluyorum.

Aynen makine evladiyelik..
    Bende Çok hafifi krili sakal sevdiğim için kullanıyorum.
    zaten bildiğin traktör gbi çalışıyor, çok kuvvetli bakımını yaptıgın sürece ömürlük ;)
  • Moser 1400 ile Moser Primat arasında ne fark var arkadaşlar, ? Biri 45-50 Tl diğeri 110 - 150 TL arası. Özelliklerine göre bu kadar fark olabilecek birşey göremedim.

Remington'umm bozulduğu için kafayı traş edecek makina arıyorum, Moser iyi gibi. Ama hangisi karar veremedim. Primat kullanan arkadaş var mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.