Şimdi Ara

TRANSPORTER SÜRÜŞÜ İLE BİNEK SÜRÜŞÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 ay
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • falcon57 (2 mesaj) deniz006 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> TRANSPORTER SÜRÜŞÜ İLE BİNEK SÜRÜŞÜ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    387 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba
    12-14 saat gibi uzun yol tecrübemiz olmadığı için (daha evvel 5-7 saat olmuştu) ama yine de 2 şoför çıkacağız dinlene dönüşe.
    Yine her 2 mizinde (otomatik) transporter kullanım deneyimi hiç olmadı. Pek bir bilgiye ulaşamadım.
    Uzun yol gidileceği için virajlara tabiki sürate dikkat edilirse binek araçtan farkı olmayacağını düşünüyorum.
    Bilenler tecrübesini paylaşırsa sevinirim, binekten farklı olarak dikkat etmemiz gereken hususlar nedir ne değildir?
    Yazarsanız sevinirim, iyi forumlar.

|
    |
  • Yüzbaşı
    465 Mesaj
    minibüs tecrübem var...bu transporterinde yolcu koltugunda oturmuştum...bu tarz yüksek arabaların sürüşü binek otomobillerden kat be kat daha kolaydır..virajlarada pek hızlı girmeyin yüksek arabanınnsürüşü keyiflidir...uzun yolda otomatik araç hiç kullanmadım ama manuelin hamballık oldugununda farkındayım oto iyidir
  • Yüzbaşı
    387 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

aynen otomatik her zaman daha rahattır. yüksek olmasından kaynaklı dezavantaj yada dikkat edilmesi gereken durum olabilir diye danışmak istedim. yoksa her arabada hıza ve kavşağa giriş konusuna her zaman dikkat etmeli.. teşekkürler.
    |
    |
    deniz006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
konkasör
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.