Şimdi Ara

Transparan tuş takımlı LG GD900 mayıs ayında piyasaya sürülebilir (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
0
Favori
44.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende haziran ayına doğru bu telefona sahip olmayı planlıyorum sizce o zamanki fiyatı ne kadar olur? Birde cihazı alan bir arkadaştan şöyle ayrıntılı bi inceleme alırsak çok seviniriz gerçekten şimdiden saolsun...
  • hazirana doğru 850 flan olur
    arkadaşlar tekrar merhaba isteyen olursa deri kılıf 25 tl ye verebilirm
    http://www.sahibinden.com/lg_gd900_crystal_kilif_beyaz_ve_bordo-06WQQaXQQ20316075WQQpXQQdisplayitem?tab=megafoto&photo=4
    kendimde kullanıyorm yurtdışından getirdiğim için fazla getirdimki kargo ücreti değsin diye
  • Gerçekten bu cihazı niye kimse kullanmıyor yahu
  • Valla biz kullanıyoruz :)

En azından eşim çok memnun,telefonda hiç bir telefonda olmayan crystal kayar kapak olması cihazı farklı kılıyor.Bana sorarsanız ben oldum olası dokunmatik ekranlı telefondan hoşlanmadım kullanmamda ancak dokunmatik olsun 8mp kamerası olsun,dahili hafızası kuvvettli olsun(1.5GB) ve farklı herkeste olmayan bir cihaz olsun diyorsanız ideal ve özelliklerine göre fiyatıda uygun
  • Bende bu telefonda karar kıldım.En yakın zamanda alıp incelemesini koyarım.
  • yurt dışından verelim siparişi fiyatları ne durumdadır?
    şimdi satan var mı desem burnunuzdan kıl aldırmazsınız gümrük memurları daha insaflı(:

htc diamond 2'de kibar telefon aslında..
  • Suanki fiyati ne kadar acaba bu telefonun?
  • @ten_don, @LeFransız;
    Bu telefonun sıfırı dış piyasada 300 Avro civarında, yurt içinde ise sıfırı 1100 lira, ikinci eli 700 lira civarına bulunabiliyor.
    Temizi 700 liraya kesinlikle değecek bir telefon. 1100 liraya da iphone almak yerine daha mantıklı bir seçim bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarzanabi

@ten_don, @LeFransız;
    Bu telefonun sıfırı dış piyasada 300 Avro civarında, yurt içinde ise sıfırı 1100 lira, ikinci eli 700 lira civarına bulunabiliyor.
    Temizi 700 liraya kesinlikle değecek bir telefon. 1100 liraya da iphone almak yerine daha mantıklı bir seçim bence.

Hocam ben fransadayim göremedim o telefonu, 300 € ya alabilirim
  • Dükkan fiyatlarını bilmiyorum elbette ancak ebay.fr'de daha düşük fiyatlara dahi rastlanıyor, güvenilir power-seller'larda..
  • arkadaşlar gd 900'u henüz 3 gundur kullanıorum tam anlamıyla cozmus degılım ama yasadıgım bıbı sorunu dıle getırmek ıstıyorum yuklu olan mp3 lerı mesaj sesı yapıyorum mesaj geldıgınde 5 6 sn calıo susuo neden bılen varmı yardımlarınızı beklıorum
  • arkadaşlar gd 900'u henüz 3 gundur kullanıorum tam anlamıyla cozmus degılım ama yasadıgım bıbı sorunu dıle getırmek ıstıyorum yuklu olan mp3 lerı mesaj sesı yapıyorum mesaj geldıgınde 5 6 sn calıo susuo neden bılen varmı yardımlarınızı beklıorum
  • ya bu cihazda niye gps yok yaw

arkadaşlar bu cihazın kamera kalitesi nasıl örnek foto ekleyebilirmisiniz 850 tl'ye 3 taksit sıfırı alıcam 1 hafta 10 gün içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarzanabi

@fenerland,
    t9 mesaj ayarları --> giriş metodu veya giriş dili üzerinden değişiyor lg telefonlarında. ancak mesaj yazarken değil, mesajlar ana menüsündeki mesaj ayarları kısmından yaparsan bundan sonra yazacağın tüm mesajlar için geçerli olacaktır.

Teli bir süredir kullanmıyordum yeniden kullanmaya başladımda dediğiniz yere ( mesaj ayarları ) baktım fakat t9 ile ilgili bir kısım göremedim
  • GD900 ile çektiğim resimler

Transparan tuş takımlı LG GD900 mayıs ayında piyasaya sürülebilir

• Transparan tuş takımlı LG GD900 mayıs ayında piyasaya sürülebilir

• Transparan tuş takımlı LG GD900 mayıs ayında piyasaya sürülebilir

• @Fenerland;
    LG telefonlarında genellikle bu şekilde bir t9 ayarı var ancak KM900 Arena forumunda da (aynı S-Class arayüzünü ve işletim sistemini kullanıyor) benzer bir sıkıntıdan bahsedilmiş. Bu noktada ben de bir şey söyleyemiyorum maalesef.

Bu arada resimler için teşekkürler, cihazın en büyük eksiklerinden birisinin fotoğraf kalitesi olduğunu söylemiş olmaktan utanarak bu sözümü geri alıyorum
    Resimlerde her ne kadar CMOS'tan kaynaklı bir miktar gürültü seçilse de çoğu kullanıcıyı tatmin etmekten öteye geçecek bir fotoğraf kalitesi var.
    Gürültü kısmı da yazılım güncellemesiyle giderilebilecek bir sorun ancak LG'nin yazılım güncellemesi konusunda biraz ağır hareket ettiğini hatırlamakta fayda var..

• neden kımse cevap yazmıo arkadaslar bu mesaj sesı sorunu nu nasıl cozerım 5 6 sn caldıktan sonra susuo :(
  • Güncel arkadaşlar...

quote:

Orijinalden alıntı: BAZIL

Merhaba,
    Arkadaşlar eğer düşünen olursa ben de eşime aldığım ama toplam 4-5 saat bile kullanmadığı GD900' ü satıyorum. Detaylar aşağıda:
    http://forum.donanimhaber.com/m_36606512/tm.htm

Saygılarımla
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.