Şimdi Ara

Transparan tuş takımlı LG GD900 mayıs ayında piyasaya sürülebilir (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
0
Favori
44.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mcebi001

qvga divx destegi..
    3gp video codeki....
    3,5mm jak olmaması..

cihazın kötü özellikleri ayrıca sensörün boyutundan iyi foto da çekemiyecegide anlaşılıyor alacak arkadaşlar iyi düşünmeli....

bi telfonun tuş takımı şeffaf diye o kadar para bayılmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x1650Pro -- 19 Eylül 2009; 4:01:06 >
  • ekimde çıkacaksa yuh diyorum çinden çakması gelecek nerdeyse
  • Evet gerçekten çok zarif ve yanılmıyorsam da capacitive bir telefon.Kutluyorum LG yi
  • Yok gelmiyor arkadaş.. Elinde olan varsa 1 aylık Samsung S8300'üm ile takasa bekliyorum
    Kayıtlı olsun yeter..
  • hala yokmu
  • gc900 çıktı. bi gd900 çıkamadı. çıldırmamak elde değil.
  • Bugün bir vodafone bayisinden 1 hafta sonra gd900 crystal'in kampanyalı olarak geleceğini öğrendim.
    18 aylık kontrat karşılığı aylık 79 tl'ye lg gd900 crystal ve aylık 1 gb kotalı internet paketi vereceklerini söylediler. kontratsız fiyatı ise 1199 lira olacakmış.
    Ben ise hala yurtdışından gelecek akraba-arkadaş aramaktayım
  • eveeeeet bugün kendi gözlerimle telefonu gördüm. vodafone getirmiş hayırlı olsun.
  • sonunda elimde ve evimde. =)
  • @mgunbatan, Tüh ilk alan ben olucaktım..
    şaka bir yana, en kısa zamanda incelemeni bekliyoruz..
  • Bugün Eskişehir MediaMarkt'ta 10 dakika kadar kurcalama şansı buldum cihazı. Henüz tanışmayanlar için ilk izlenimlerimi aktarmak istedim:

+Dış kaplaması tamamen plastik ve ilk anda oyuncak hissi verse de, ele oturması ve kullanım esnasındaki rahatlığıyla sağlam hissi veriyor. Kesinlikle şık ve ele iyi oturan bir telefon.
    +Sürgüsü son derece sağlam. Bundan önceki Samsung S8300'ün sürgüsü de en ufak bir boşluk bulundurmuyordu ama tek elle -telefonun sürgüsünü avuç içinde tutup baş parmakla yukarı iterek- açması zordu. Bunda tek elle kullanım oldukça rahat görünüyor.
    +Dokunmatiği çok hassas. Kullanımı çok isabetli, hiç kalibre edilmediği halde.
    +Ekranı çok net ve parlak.
    +Mesaj yazarken telefonu yan çevirince QWERTY klavye çıkıyor. El yazısı tanıması da oldukça başarılı.
    +Menüler, ara geçişler, uygulama başlatmalar, multitasking (çoklu işleme) çok hızlı.
    +Resimleri çok hızlı açıyor, bir sonrakine anında geçiyor.
    +Multitouch konusunda da gayet başarılı. Güzel tarafı iki adet mutitouch yüzey olduğundan ekrana hiç dokunmadan her işi yapabiliyorsunuz.
    +MicroSD kart slotu sürgünün yan tarafında olduğundan hem hot-swappable oluyor, hem de telefon çalışırken zarar görebilecek-toz kapabilecek bir kapağı yok.
    +Menü efektlerinin çoğunda Motion Blur kullanılmış, çok şık duruyor.

-Gesture Shortcut'lar, yani sanal klavye üzerinde parmağınızla şekil yaparak geçtiğiniz işlemleri anlaması biraz zaman alıyor gibi. (örneğin sürgünün altındaki klavyeye parmağınızla M yazarak müzikçalara, W yazarak internet tarayıcısına, ~ yazarak rehbere geçirebiliyorsunuz.)
    -YES-NO-MT (ortadaki multitasking tuşu) da dokunmatik olduğundan yanlışlıkla basılabilmesi muhtemel. Keşke KU990 VIEWTY gibi onlar fiziksel tuş olsaymış diye düşünüyorum.

10 dakikada bu kadar çözebildim telefonu. Bence özellik ve şekil bakımından üstüne yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

LG GD900 ile ilgili farklı bir çalışma.

http://www.engadgetmobile.com/2009/10/17/lg-gd900-crystal-makes-a-very-portable-fish-tank-peta-magnet/

Öhhh diyorum, saçmalamışlar

Balıklara nasıl yem verecek peki, multitouch karın doyurmuyor

• arkadaşlar telefonun batarya kullanım bilgileri nasıl acaba.(kullanıcı yorumları olarak)
    telefonu vodafone bayiisinde inceledim.baya bi hoşuma gitti ama malum batarya sürsi önemli benim için...
  • kontratsız alabilirim...1200 se cok iyi.. yalnız bu cihazda GPS varmı arkadaşlar???
  • tasarımı çok hoş ama 1200 çok be
  • Kız arkdaşım yıllar sonra telefonun almayı düşünüyor tabi 5 yılda bir tel alınca insan ince eleyip sık doukyor 50 kere fikrimiz değişti telefonlarla ilgili :)
    Şimdi kız arkadaşımın isteklerini söyleyeyim ona göre bir yorumda bulunursanız sevinirim.
    Gps önemli değil
    Hem dokunmatik hem tuş takımlı
    wifi si olan
    dokunmatiği hassas olan
    iyi foto çeken

Ben bu telefonu öneriyorum kendisine çünkü şık bir telefon ve istediği özelliklere uyuyor başka birşey bulamadım.
    Ayrıca eğer tuş takımı olmaz sadece dokunmatik ekranlı bir tel olursa ondada dokunmatik baya iyi olmalı ve sistem hızlı çalışmalı ki rahat msj yazabilsin.Bu konudada önerielriniz bekliyorum yoksa gidişat bu telefonu alma yönünde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Davidoffmath

Kız arkdaşım yıllar sonra telefonun almayı düşünüyor tabi 5 yılda bir tel alınca insan ince eleyip sık doukyor 50 kere fikrimiz değişti telefonlarla ilgili :)
    Şimdi kız arkadaşımın isteklerini söyleyeyim ona göre bir yorumda bulunursanız sevinirim.
    Gps önemli değil
    Hem dokunmatik hem tuş takımlı
    wifi si olan
    dokunmatiği hassas olan
    iyi foto çeken

Ben bu telefonu öneriyorum kendisine çünkü şık bir telefon ve istediği özelliklere uyuyor başka birşey bulamadım.
    Ayrıca eğer tuş takımı olmaz sadece dokunmatik ekranlı bir tel olursa ondada dokunmatik baya iyi olmalı ve sistem hızlı çalışmalı ki rahat msj yazabilsin.Bu konudada önerielriniz bekliyorum yoksa gidişat bu telefonu alma yönünde...

PRADA 2 modelini de incelemenizi tavsiye ederim. Fiyatında ilk çıkışına göre yarı yarıya düşüş oldu (1800 lerden 900 lere), şu anki fiyatı ile özelliklerine nazaran alınabilir.

• Önerdiğiniz telefonda qwerty klavyesi ile alınabilecek bir model fakat çözünürlüğü düşük olduğu için nette dolaşma biraz zor olur düşük çözünürlükte dolaşmanın rezilliğini çektim o yüzden :) Öneri için teşekkürler...
  • arladaşlar bu lg gd900 ün videosunu izledim phone arenada tahmin ettiğimden çok daha iyi bir cihaz gbi gözüküyor ve yanlış görmediysem multitouch ta var bu cihazda
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.