Şimdi Ara

Transit vs. Tepee (Kaza) Foto'lu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Transit bizim şirketin aracı, servis almaya giderken Bağcılar-Üçyüzlü mevki Mehmet Akif Bulvarı'nda ters yönden gelen Peugeot Tepee ile çarpıştı. Kazanın gerçekleştiği yol önceden diğer tarafa tek yön iken 1-2 ay önce değiştirildi ve Tepee sürücüsü telefonla konuştuğu için tabelalara dikkat etmemiş. Transit'in içerisinde yolcu olmaması iyi oldu, kazada yaralanan olmadı, 2 araçta da ağır hasar oluştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _eRay -- 2 Mayıs 2012; 21:03:12 >

• Geçmiş olsun...

Haberci gibi yazmışsınız olayı

Ben ağır hasar göremedim. Tepee sürücüsü telefonla konuşurken araç sürüyorsa kemer takmamıştır. air patlamamıştır. 3parça değişimi ile işi bitirir. transit de öyle. kapı ve benzin kapağı yeri ve gerisi düzeltilir.
  • Ağır bir hasar yok geçmiş olsun
  • gıcık oluyorum madem tek yön diğer yöne koyacaksın dikenli kapanı giren lastiği alacak eline. ozaman tabelaalra bakmayı öğrenirler.bu salak şehircilerde zırt pırt tek yönün yönünü değiştiriyorlar.oynamayın oyuncakmı bu bi o tarafa bi bu tarafa .adam yıllarca girdiği yoldaki tabelalara neden baksın .
  • Berlingonun çamurluk resmen yırtılmış.

Yaralan olmaması sevindirici

Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

gıcık oluyorum madem tek yön diğer yöne koyacaksın dikenli kapanı giren lastiği alacak eline. ozaman tabelaalra bakmayı öğrenirler.bu salak şehircilerde zırt pırt tek yönün yönünü değiştiriyorlar.oynamayın oyuncakmı bu bi o tarafa bi bu tarafa .adam yıllarca girdiği yoldaki tabelalara neden baksın .

Ambulans itfaiye gibi araçları da düşünmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Gamer

Geçmiş olsun...

Haberci gibi yazmışsınız olayı

Ben ağır hasar göremedim. Tepee sürücüsü telefonla konuşurken araç sürüyorsa kemer takmamıştır. air patlamamıştır. 3parça değişimi ile işi bitirir. transit de öyle. kapı ve benzin kapağı yeri ve gerisi düzeltilir.

Biraz öyle oldu :) Kazayı şöfor yaptı, beni arayıp haber verdi, ben de 20dk. sonra olay yerine intikal ettim. Transit'in arka lastik yarılmış kaza anında, yolu biran evvel açmak için lastiği değiştirdik. Tepee'nin sürücüsü hatasını kabul etti zaten, konu fazla uzamadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: _eRay
    Transit'in arka lastik yarılmış kaza anında,

O nasıl olmuş yav
  • geçmiş olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıvan Ç

quote:

O nasıl olmuş yav

Vallahi ben de anlamadım, 3. resimde dikkat edersen kriko ile havada arka teker.
    ...
    Sağolun arkadaşlar, cana geleceğine damacana gelsin diyorum herzaman ki gibi :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _eRay -- 2 Mayıs 2012; 22:00:52 >
  • Tahminimce tepee'nin çamurluk ucu lastiğe girmiş ve yarmış olabilir.

Kabul ettiyse sorun yok...
    Bazı insanlarımız hatalı olduğu halde kabul etmek istemiyor.
  • Geçmiş olsun fazla bir şey gözükmüyor kimseye bir şey olmaması sevindirici.
  • çıtır hasar. geçmiş olsun.
  • Geçmiş olsun Eray.
    Allah beterlerinden saklasın.
  • Sagolun arkadaslar.
  • Geçmiş olsun..Arka teker tepee nin çamurluğuna denk gelmiş gibi duruyor
  • "Tepee"lemiş resmen transit.
  • "çıtır hasarlı"...

geçmiş olsun hocam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kıvan Ç

quote:

O nasıl olmuş yav

Vallahi ben de anlamadım, 3. resimde dikkat edersen kriko ile havada arka teker.
    ...
    Sağolun arkadaşlar, cana geleceğine damacana gelsin diyorum herzaman ki gibi :))

Hocam Berlingo Yandan Grmiş,İtmiş Aracı Arkası Kaymıştır Kaydığı Zaman Yarılmıştır.

Geçmiş Olsun
  • Gecmis olsunda.

Agir hasarmi ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.