Şimdi Ara

Transit custom savrulma ve sekme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    iş yerimize 1 tane transit custom 320s deluxe model araç aldık.Nakliye amaçlı kullanacağız.günlük olarak da. (araç 5+1) araç boşken sağa sola giderken arka tarafta aşırı bir sekme mevcut.Bunu nasıl engelleriz? bagaj alanını yükleme şeklini engellemeyecek şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainTeeemo -- 12 Ekim 2020; 13:1:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arka düzeni yenileyin, amortisör var ise kesin değiştirin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İkinci el aldıysanız; ağır yüke kullanılan araçlar yüklü olduklarına arkası çökmesin diye arka makas sayısı artırılıyor. Tek makas varsa çift yapıyorlar gibi. Öyle bir şey varsa orijinaline çevirebilirsiniz hocam.

• 8+1 olanını 200.000 km kullandım zerre savrulduğunu hatırlamıyorum.

• @metinTasci @Profes124 Hocam araç sıfır daha 43 kmde.yenilenecek veya değiştirlecek bir şey yok.Ucuz bir şekilde ağırlık yerleştirmem gerekiyor 180 200 kg civarı ancak yükleme alanını kapatmadan nasıl halledeceğim bilmiyorum.

• CaptainTeeemo kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Bence ağırlık eklemeden halletmenin bir yolunu bulun. Boşu boşuna ağırlık arttırıp yakıt tüketimini yükseltmeye gerek yok. Sonuçta ekmek bu araçlarla kazanılıyor. Kolay gelsin şimdiden.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.