Şimdi Ara

Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
660
Cevap
8
Favori
22.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bu filmi hiç izlemek istemiyorum ama başka da film yok Neyse ki Mark reiz varmış bakalım nasıl olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73A8A7D1E -- 16 Haziran 2017; 15:14:17 >
  • Sadece Optimus için izleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

yeterda paylaşma sende
  • quote:

Kimseye zorla izletmiyoruz filmin yarısını paylaşmışlardır.

ben izlettin demedim paylaşma dedim broalınganlık yapma ha sen vilirsin orası aynı bu arada yarısını izlettiler cümlene aynen katılıyorum
  • quote:

Alınganlık değildi meraklısına paylaşıyorum. İzleyen elbet çıkar diye

haklısın değerli kardeşim canımsın
  • Uzunmuş baya :)
  • Fragmanus Prime

Ne fragman yaydılar be

İzledik bütün olayı zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok geride kalmış bulamadım konuyu

ilk fragmandan sonra hiç bir şeyi izlemedim her şeyi paylaşmışlar herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

çok geride kalmış bulamadım konuyu

ilk fragmandan sonra hiç bir şeyi izlemedim her şeyi paylaşmışlar herhalde

Çok şanslısın

• Filmin arkasında çok sağlam prodüksiyon var ya. Çok sağlam para harcamışlar bu sefer bir şeylere güvenerek. Umarım sinema sektöründe devrim yapar.
  • En tırt filmi bile 1 milyar gişe yapan filme bırakın da harcasınlar. Film gene birşeye benzemez 2 robot piuv piuv yapacak oturup zaman geçiririz işte.
  • Transformers serilerini severdim ama filme çoluk cocuk olayını karıştırmaları kötü olmuş robotlarla savaşıyolar falan filmin iyice ciddiyeti kaçıyor bu yüzden filmi sinemada izleyesim gelmiyor.
  • 23 hazirana bilet alacağım ama şey aklıma takıldı bu imax 3d gözlüğü ile normal 3d gözlüğü aynı mı?

• ÖF ÖF ÖF ÖF! ABİ FİLM ÇOK SAĞLAM GELİYOR YA. IMAX'TE İZLEMEYEN HİÇ İZLEMESİN YA DA KALKIP IMAX'in olduğu illere gitsin artık yoksa olmaz yani :D

Videonun altındaki açıklama:

"We’re transforming your movie experience. 98% of Transformers: The Last Knight was shot using IMAX® cameras. In IMAX® theatres, these sequences will expand to fill more of the screen and provide moviegoers 26% more of the image with even greater scope, breathtaking image quality and earth-shattering 3D for a truly immersive experience."

Özetle filmin %98'i IMAX 3D kamerasıyla çekilmiş. Bu sekanslar büyükçe genişlikle birlikte görüntünün %26 daha fazlası ekranı genişletip dolduracak şekilde izleyicelere nefes kesici görüntü kalitesi ve yeri yerinden oynatacak 3D özellikler sunacakmış.

Sinemalarda devrim olacak. Tarihi not alın!

• _THANOS_ _ kullanıcısına yanıt
    Hocam imax 3d icin hangi siralari tavsiye edersiniz?

On, orta, arka?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Hocam imax 3d icin hangi siralari tavsiye edersiniz?

On, orta, arka?

F sırası en idealidir. G ve F sıralarından almaya bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: _THANOS_

ÖF ÖF ÖF ÖF! ABİ FİLM ÇOK SAĞLAM GELİYOR YA. IMAX'TE İZLEMEYEN HİÇ İZLEMESİN YA DA KALKIP IMAX'in olduğu illere gitsin artık yoksa olmaz yani :D

Videonun altındaki açıklama:

"We’re transforming your movie experience. 98% of Transformers: The Last Knight was shot using IMAX® cameras. In IMAX® theatres, these sequences will expand to fill more of the screen and provide moviegoers 26% more of the image with even greater scope, breathtaking image quality and earth-shattering 3D for a truly immersive experience."

Özetle filmin %98'i IMAX 3D kamerasıyla çekilmiş. Bu sekanslar büyükçe genişlikle birlikte görüntünün %26 daha fazlası ekranı genişletip dolduracak şekilde izleyicelere nefes kesici görüntü kalitesi ve yeri yerinden oynatacak 3D özellikler sunacakmış.

Sinemalarda devrim olacak. Tarihi not alın!

yani ilk defa böyle bir filme en iyi 3d,mi çekilmiş ilk sanırsam inş bol bol dışarı taşma efekti görürüz..

• Michael Bay berbat etmiş yine. Daha iyi bir yönetmen bulunursa çok daha iyi filmler çıkar.

• O 3.filmdeki hayal kırıklığı ve 4.filmde sinemada ettiğim küfürler sonrası hiç beklentim yok.Bilmiyorum belki yine de giderim ilk seansı indirimli olacak şekilde.Ama belki.
  • Transformers : Last Knight'ın Londra'da yapılan galasından görüntüler:

Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.