Şimdi Ara

Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017 (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
660
Cevap
8
Favori
22.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an Youtube'da her 5 videodan biri transformers tv spotu. Sayfayı aşağı kaydırıyorum baska bir spot cikiyor. En son "Final battle" diye bir spot gördüm yuh dedim.

Arkadas madem sinemaya giden her turlu gidecek bu kadar ugrasacaginiza filmi yukleyin Youtube'a merak eden baksın. Hayret bir şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _THANOS_

Şu an Youtube'da her 5 videodan biri transformers tv spotu. Sayfayı aşağı kaydırıyorum baska bir spot cikiyor. En son "Final battle" diye bir spot gördüm yuh dedim.

Arkadas madem sinemaya giden her turlu gidecek bu kadar ugrasacaginiza filmi yukleyin Youtube'a merak eden baksın. Hayret bir şey.

Her şeyi yayınladılar bakalım filmde neyi göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

quote:

Orijinalden alıntı: _THANOS_

Şu an Youtube'da her 5 videodan biri transformers tv spotu. Sayfayı aşağı kaydırıyorum baska bir spot cikiyor. En son "Final battle" diye bir spot gördüm yuh dedim.

Her şeyi yayınladılar bakalım filmde neyi göreceğiz.

Spiderman de aynı yolda gidiyor niye böyle yapıyorlar anlamadım kendileri için olumsuzluk olarak dönecek halbuki.

Şimdi millet çıkıp diyecek sinemada yeni bir sey goremedik o yuzden begenmedik diye

• hercseferinde açmıycam diyom açıyorum lanet tv spotları
  • Ben bir bok anlamadım ya film serisinin reboot mı etmeye çalışıyorlar. Niye 5. Film bu. İlk 3 film unutulup gitmiş gibi geliyor sanki. Transformersların her zaman burdaydılar. Bumblebeenin nazilerle savaşması.

Ulan ilk filmlerde sanki hiç önceden görülmemiş gözüyle bakılmıyor muydu bu robotlara. Niye şimdi bunu gösterdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Ben bir bok anlamadım ya film serisinin reboot mı etmeye çalışıyorlar. Niye 5. Film bu. İlk 3 film unutulup gitmiş gibi geliyor sanki. Transformersların her zaman burdaydılar. Bumblebeenin nazilerle savaşması.

Ulan ilk filmlerde sanki hiç önceden görülmemiş gözüyle bakılmıyor muydu bu robotlara. Niye şimdi bunu gösterdiler.

Zaman yolculuğunu işlerlerse şaşırmam. Belki de bazı robotlar uzun zamandır Dünya'daydı. İlk filmde Optimus, jazz, İronhide ve Ratchet uzaydan gelmişti. Bu kadar fragman yayınlamaları gişeye olumsuz yansıyacaktır. Bu da inşallah ders olur. 2,30 saatlik filmin neredeyse 20 dakikası fragmanda olsa insanlar para veriyor. Aldıkları ücretin hakkını vermeleri gerekir.

• Çok fazla fragman izleyerek seyir zevkinizi öldürmeyin. Ne kadar az şey bilerek izlerseniz o kadar iyi olur.

• Abi bu nedir ya ben hayatımda böyle bir şey görmedim. Youtube an itibariyla fragman ve tv spotlarla dolmuş durumda ne varsa yayınlıyorlar. Az önce Trailer 6 diye bir şey gördüm ya TRAILER 6!?

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten en dogrusu böyle sağlam ismi olan filmlerde fragman izlememek. Ben şahsen öyle yapıyorum.

• Ben izlemiyorum artık gerçi izleyeceğim kadar izledim umarım filmde değişik şeyler görürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

Hocam zaten en dogrusu böyle sağlam ismi olan filmlerde fragman izlememek. Ben şahsen öyle yapıyorum.

Aynen öyle. Zaten görsel efekt ve aksiyon sahnelerinin bol olacağı belli. Ürün belli. Aslında dediğin gibi ürün belliyse fragmanı hiç izlememek daha iyi.
  • Artık hiçbirşey izlenmez bence. Allah'tan Optimus'un akıbeti ile ilgili şeyler yayınlamadılar. (Yayınlamış olabilirler gerçi, bilmiyorum)
  • Acaba biriler yönetmenin bilgisayarını mı hackledi ?
  •  Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017
    Star Wars gibi müthiş poster olmuş. Sonunda geliyor be
  • tombombadil_07 kullanıcısına yanıt
    Bütün sahneleri gördük artık izlemeye gerek kalmadı sürüyle spoiler yedi millet izlesek ne olacak zevki mi kaldı sanki.
  • Hangi 4. hocam
  • Beyler bu film 3 den sonrası yok bende ne oldu yav :)

4 ü izledim ama iyice b*ka sardı gibi.

• Bu filmi Imax'te izleyemeceğime çok üzülüyorum

Senaryo çok iyi olmasa da grafikler bile yeter. Ki kaldı ki bu sefer konusu gerçekten iyi olacağa benziyor. Biraz da Hızlı ve Öfkeli'nin son filmine benzettim konusunu
  • Hocam bari indirin birleştirelim filmi böylece bedavaya gelmiş olacak. Bütün sahneler yayınlandı iyice manyak oldular
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Filmin süresi 2.5 saat.

aynen ya sahuru yiyecek diye ilk çıktığı gün gidemiyoruz sonrada bayram tatili derken imax için diğer haftayı bekleyeceğiz
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.