Şimdi Ara

Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017 (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
660
Cevap
8
Favori
22.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

Bunu çok sevmedim. Ama filmin iyi olacağına inanıyorum. Biraz detay verirsem:
     Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017
    Quintessa kendisi. Tasarım fena değil. Filmde ki rolünü acayip merak ediyorum.
    Megatron vs Hound kapışması var. Hound burada mevta olacak muhtemelen.

Bu sefer aksiyon sahneleri daha çok. Yani şu ana kadar gördüğüm aksiyon sekansları:
    Megatron vs Hound
    Optimus Prime vs Bumblebee
    Optimus Prime vs Knights
    Optimus Prime vs Megatron

Baya aksiyon olacak
    CGI baya iyi gözüküyor, atmosfer de iyi. Hikayesi iyi olursa tamamdır bu iş.

kesinlikle birde yeni 3d ımax kamera ile çekilmiş film mıchael bay çok iyi 3d,deneyimi demiş bu konuda bilginiz nedir..bu arada ben ıronhıde özledim ya favori robotum bu arada dikkat ettinizmi ama robotlardaki çizimler her daim üste çıkıyor fiziksel hareketler dönüşümler felan bu ilk 2 filmde baya eleştiride almıştı

• Bumblebee son sahne efsane olmuş
  • Bumblebee ile optimus prime savaşıyorlar mıydı yanlış mı gördüm :o

Değişik karakterler gelmiş mark wahlbergi de çok severim ilk defa bir transformers filmine çıktığında gidecekmişim gibi geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hound bari ölmesin. Ölecekse çizgi filmlerde ki Optimus ölsün.
  • mgsfanboy kullanıcısına yanıt
    Hocam benden söylemesi bu gördüğünüz sahneler toplam 10-20 dakikadır. Ortalara doğru. Başlarda çocuklarla başlayacak film. Hatta film baya baya çocuklarla alakalı olacak. Yanlış anlamayın ama ana kitle çocuklar olduğu için hiç ümit ettiğimiz gibi bir film yok hala

• quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Hocam benden söylemesi bu gördüğünüz sahneler toplam 10-20 dakikadır. Ortalara doğru. Başlarda çocuklarla başlayacak film. Hatta film baya baya çocuklarla alakalı olacak. Yanlış anlamayın ama ana kitle çocuklar olduğu için hiç ümit ettiğimiz gibi bir film yok hala

Vallaha sorma. Çoğu aksiyon sahnesinden kesitler gösterdi. Bee'nin parçalandığı sahneyi göster de birleştiğini gösterme. Yaratıcının sesini duyalım yüzünü görmeyelim. İnsanın merak duygusu kabarsın. Kinaye yapmak için daha önceki yorumda yarısı demiştim. Fragmanın b..kunu çıkardılar. Hele Optimus'un robotların kellesini kestiği sahne Ya bu filmde Unicron gözükecek ya gözükecek. Bu sahnelerden daha büyükleri yoksa Bay'in çarkına ...........

• Son kısımları acayip gaz olacak zaten. İlk kısımlarda backstory anlatılacak diye düşünüyorum. Eğer dediğiniz gibi olursa Michael Bay'in evini basmak isterim
  • Her IMAX film öncesi Transformers belgeseli izlemekten gına gelmedi mi size de.Çıksa da izleyip kurtulsak artık,inanılmaz 3d diyor Michael Bay övüne övüne birşeye benzeyecek mi bakalım.Age of Extinction'ı IMAX'te izlemiştim filmi hatırlamıyorum bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: alprn46

Her IMAX film öncesi Transformers belgeseli izlemekten gına gelmedi mi size de.Çıksa da izleyip kurtulsak artık,inanılmaz 3d diyor Michael Bay övüne övüne birşeye benzeyecek mi bakalım.Age of Extinction'ı IMAX'te izlemiştim filmi hatırlamıyorum bile.

herşeyi geçtim nasıl bir 3d sanırsam bol pop-out yani dışa taşma efekti ve derinlikmi çok iyi varmı tr röpörtajı yeni ımax kamera ile çekti zati filmi..
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Röportaj şeklinde değilde bugün yine sinemada Imax filmden önce verdiler yıllardır Imax'le çalıştığını,Imax yetkilileri'de Michael Bay sayesinde Imax'i geliştirdiklerinden bahsediyorlar.Yılın en iyi sinema deneyimi olacakmışta,kısaca gaz veriyorlar.Pop out olacağını da sanmıyorum bu kadar hareketli filmlerde 3d kadar gereksiz bir şey olamaz.

Görsellik konusunda tabiki Transformers oldukça başarılı ama eşsiz değil kurgusuda,felsefeside olmayan bir film bana göre seriyi defalarca izlememe rağmen hiçbir şey hatırlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: alprn46

Röportaj şeklinde değilde bugün yine sinemada Imax filmden önce verdiler yıllardır Imax'le çalıştığını,Imax yetkilileri'de Michael Bay sayesinde Imax'i geliştirdiklerinden bahsediyorlar.Yılın en iyi sinema deneyimi olacakmışta,kısaca gaz veriyorlar.Pop out olacağını da sanmıyorum bu kadar hareketli filmlerde 3d kadar gereksiz bir şey olamaz.

Görsellik konusunda tabiki Transformers oldukça başarılı ama eşsiz değil kurgusuda,felsefeside olmayan bir film bana göre seriyi defalarca izlememe rağmen hiçbir şey hatırlamıyorum.

o konuda haklısın ama şunu söylemek istiyorum,3d tv sahibiyim ve panelim oldukça büyük bütün 3d filmlerim orjinal 3dblury ıso kayıpsız,şu ana kadar sammy maceraları gibi dışarı taşma efekti ve derinliği olan film yok bütün otoriteler bunu söylüyor zaten ,ama pop outtan çok derinlik yani bir pencere va ve olayları ordan hissediyormuşsun gibi bir görsel bu konuda 3d yazımda var forumda,şimdi siz dedinizya bunca hareketli filmde 3d gereksiz orda hem katılıyorum hem katılmıyorum ,mesela yoğun aksiyon sahnelerinde 3d pop-out gözü aşırı yorar evet,lakin mesela robotların çarpışmasından çıkan ateşler kıvılvımlar taş kaya yada ağır çekim ekrana kameraya yakın olan interaktif materyaller gözün önüne kadar gelirsede tadından yenmez,

birde M.BAY film için bu zamana kadar kullanılmayan 3d geliyor dedi sanıyorsam öyle,yeni IMAX kamera çekim tekniği ve ilk defa yeni 3d deneyimi,bakarsınız bizi şaşaırtır M.BAY mesela 3.film 3d iyi değildi ama TF:kayıp çağ yeterli düzeyde baya iyi 3d,si vardı,o yüzden söylediklerinizdede haklısınız forumdaşım

• Arkadaş neredeyse bütün filmi izlettiler umarım sinemada pişman olmayız
  • Bay sağolsun bundan sonra fragman izlemeye tövbe. Hangi film olursa olsun. Filmin ne anlamı kalıyor ne de keyfi. Wonder Woman da da aynı şeyler oldu. En güzel sahneler neredeyse vardı. Film yine de güzeldi. Başta kısa fragman sonrasında da tek fragman yeter de artar. İnsanların filme gitmesi için gaza getirirsin.

• tombombadil_07 kullanıcısına yanıt
    Aynen mesela ben bu filme gideceğim ama muhtemelen izleyeceğim güzel tüm sahneleri gördüm şimdiden
  • Anthony reisin baştaki konuşması Optimus'un saldırması falan derken gene o izabella denen itici kız çıkıyor filme olan bütün ümidim,heyecanım gidiyor. Kasıtlı olarak mı konuldu bilmiyorum ya şu çocuklar falan çıtayı öyle düşürdüler ki yemin ediyorum Megan Fox'un o kötü oyunculuğuna rağmen tekrar istiyorsun. Biz çocuğuz her şeyin altından kalkarız. Kadın gibi dövüşürüm. Kalıp onlarla savaşmak istiyorum() Megatron'a laf atmalar(Oha denilecek cinsten yani intihar etmenin daha kolay yolları var.)

Mark reis iyi hoş harbi iyi oyunculuk yaptığı filmler var. Ama bunda bozuyorlar adamı ya. Adamın bütün yeteneği heba oluyor. Başrolu kıza vermişlerdir büyük ihtimalle film dediğim gibi çocuklarla başlayacak çocuklar stadyumda falan gezecekler kızla karşılaşacaklar sonra Mark gelecek işte.

Ne kadar ucuz senaryolar var ya . Hani İron Man'in senaristleri ne halt ediyorlar? Hiç zevki olmayan adam gibi senaryo yazıyorlar. Okuma yazma bilmeyen adam dahi rastgele karalasa kağıdı bunu yazamaz yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 4 Haziran 2017; 17:23:5 >

•  Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017

Ayrıca bu demek oluyor? Lamborghini Hotrod 1901 yılından nasıl bulunabiliyor? Acaba zamanda yolculuk mu var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Final trailer:

Allah'tan SON FRAGMAN. Bende daha fazla bekliyordum. Filmin vizyon tarihine kadar yarısını falan izlerdik. Hatta boşu boşuna sinemaya gitmeyelim.
  • Bu kadar fazla fragmanı çıkan başka bir seri görmedim bu ne ya soğudum artık
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.