Şimdi Ara

Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017 (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
660
Cevap
8
Favori
22.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kac yaratıcı var ? Hepsi gezegenmi ? Hangisi en güçlü? Aralarinda kavga ediyorlarmi? Robotları uretme amaclari ne ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Hocam kac yaratıcı var ? Hepsi gezegenmi ? Hangisi en güçlü? Aralarinda kavga ediyorlarmi? Robotları uretme amaclari ne ?

bütün robotların yaratıcı Primus unicron ve Quintessadır ama Quintessa unicron ve primus dan bağımsız bir gezegen(Transformer) Primus 13 yaratıcı yarattı o 13 yaratıcıda autubot decepticon dinobot Predacon vb transformerlar üretti ama şuan film de anlatılan Thirteen maker olmadığı için Diğer hikayede Quintessons ve Optimus prime'in yaratıcısı Quintessa Optimusun değil hatta Orion paxın optimus prime olmadan önceki halini üretmişti. tam emin değilim ama Bazı hikayede Unicron ve Primusun Kız kardeşleri olarak geçer Quintessa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 4 Mayıs 2017; 18:48:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forsaken54

quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Yaratici niye karı abi

Quintessa Hikayede olduğu gibi kadın olduğu için

Kadın koymuş diyorsunuz da Ne olacak ki Quintessayı erkek mi yapacaklardı birde asıl bu saçmalık olurdu + Bitane kız çocuğu koymuş diyorsunuz transformers prime serisinde Miko nakadai yi başka bir adla canlandırıyor tamamen hikayeye şuan sadık gibi Miko nakadaiyi erkek yapsaydı oldu olacak

@tombombadil_07

Bay'in daha önceki filmlerde de kadın oyuncuları seksi bir obje gibi göstermesinden dolayı bir yakınma sadece. Ay'ın Karanlık Yüzü filminde özellikle kızın merdivenlerden öyle bir çıkıp da Sam'in kucağına oturuşu vs. Biraz daha uzatsa malum filmlere gidecek. O yaratıcılardan 3 tane var. Kadın olanını koymuş. Yani erkek yapsaydı diyen yok. inşallah diğerlerinin olmamasını açıklar. Transformers Prime çizgi filmini severek izledim. Predacons Rising filmi ile devam edip bitirdiler. Çizgi filmde çocuk karakterlere eyvallah da bu filmde olmasın.

• Bu CGI Transformers'ıda halletti

Transformers 1 ve 2'deki robotlar çok daha gerçekçi ve sağlamdı.

Şimdi bakıyorum fragmana robotların renkleri acayip bir şekilde parlak bilgisayar efekti gözüne gözüne giriyor. Optimus'un o hali ne ? Hobbit filmindeki orklara benzemiş.
  • Stannis Baratheon. kullanıcısına yanıt
    1 ve 2' de daha bi gerçekçiydi dediğin gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni imax posteri

Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Hot rod adamım ya
  • Hot Rod'un çok da olacağını zannetmiyorum filmde. Hot Rod'un asıl olayı 6.filmde çıkacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgsfanboy -- 9 Mayıs 2017; 17:3:27 >
  • #rethinkthepast

• yeni bir poster yayınlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 13 Mayıs 2017; 15:50:32 >
  • fılmed wıth ımax 3d diyor film için m.bay ne düşünüyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Ne anlamda ne düşünüyorum Imax bilet fiyatları uçmuş durumda. 3D izleyeceğim.

yeni ımax kamera 3d çekiyorlarmış dostum o yüzden dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 14 Mayıs 2017; 21:44:3 >
  • Hocam marmara park imaxde alien izledim bugün fiyat 22tl platinum şifre ile iki kişi 22 liraya izledik.. tabi diğer imax salonlarla fark var mı bilmiyorum ama fiyat gayet iyiydi

• Yeni trailer duyuruldu yarın gelecekmiş

https://twitter.com/ParamountAU/status/864391231182262273
  • Final trailer muhtemelen. Daha fazlası da gelmesin zaten.
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

Final trailer muhtemelen. Daha fazlası da gelmesin zaten.

Şimdiye kadar çıkanları birleştirsek filmin yarısı eder. Yapımcılar gişeyi nasıl baltalarız diye çok uğraşmış. Can alıcı birçok sahne fragmanlarda var. Geri kalan kesin boş sahneler.

• senaryo zerre umrumda değil bu görsellik bu atmosfer bu CGI,gelde izleme

• fragman çok güzel 0.51 de bir robot var ve elindeki silah bir staff Acaba Alpha trion olabilir mi ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 17 Mayıs 2017; 16:59:12 >
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Bunu çok sevmedim. Ama filmin iyi olacağına inanıyorum. Biraz detay verirsem:
    Quintessa kendisi. Tasarım fena değil. Filmde ki rolünü acayip merak ediyorum.
    Megatron vs Hound kapışması var. Hound burada mevta olacak muhtemelen.

Bu sefer aksiyon sahneleri daha çok. Yani şu ana kadar gördüğüm aksiyon sekansları:
    Megatron vs Hound
    Optimus Prime vs Bumblebee
    Optimus Prime vs Knights
    Optimus Prime vs Megatron

Baya aksiyon olacak
    CGI baya iyi gözüküyor, atmosfer de iyi. Hikayesi iyi olursa tamamdır bu iş.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.