Şimdi Ara

Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017 (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
660
Cevap
8
Favori
22.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmin oyuncu kadrosunda Ajan simmons var :D Joshua da olucakmış.Hahaha güzel olucak :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aerys Targaryen A kullanıcısına yanıt
    Ajan varsa iyi olur gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: waynei

Tamamiyle 3D Kamerayla çekilen ilk filmiş

Michael Bay çok iddaalı

bol bol pop-out yani dışa taşma efektleri çok olursa tadından tenmez + 16:9 çekim teknik buna göre kaynak varmı ben bulamadımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

Orijinalden alıntı: waynei

Tamamiyle 3D Kamerayla çekilen ilk filmiş

Michael Bay çok iddaalı

bol bol pop-out yani dışa taşma efektleri çok olursa tadından tenmez + 16:9 çekim teknik buna göre kaynak varmı ben bulamadımda

Hemde yeni IMAX 3D kamerasiyla cekilen ilk filmmis

Muthis olacak
    http://movieweb.com/transformers-5-video-featurette-imax-3d/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waynei -- 16 Nisan 2017; 1:44:29 >

• Megatronu bildiğin Cthulhu yapmışlar:

Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017

• Hot Rod'a ilk bakış..
    Gayet güzel olmuş. Ama orjinal haline çok benzemiyor maalesef.
  • Son trailerde Unicron gözükecekmiş diyorlar bakalım Quintus prime Quintessa + unicron bağlantısı nasıl olacak :) Unicronu After creditse saklayacaklarını düşünüyorum
  • Yaratici niye karı abi

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Yaratici niye karı abi

Niye erkek mi olmaliydi

• Cpt_Vader kullanıcısına yanıt
    Evet

• quote:

Evet

Sadece kadın olanı filme koymuşlar. Aralarında erkek olanları da var. Yönetmen Bay olunca onun bile kadın olanını koyuyor. Şu adamdan bir kurtulsam. İki sene içinde evreni baştan başlatsınlar. BÖ ve BS
  • tombombadil_07 kullanıcısına yanıt
    Hakkaten evrenin icine ediyor Bay, bu evren ve efektler olmasa izlenmez

• bu film hızlı ve öfkeli 8'in gişe rekorunu da kırar diyorum.en vasat transformers filmi bile 1 milyar doları geçer oldu.

youtube'da bir yorum okumuştum, fragmanı izleyince optimus gerçek gücünü kullanmıyor,kendini tutuyormuş demiş.baskasida iyi adamlar hep böyle yapmaz mı zaten demiş. hoşuma gitti açıkçası.

birde fragmanda optimus un helikopterin içinden geçtiği bir sahne var,orada helikopterin altinda bizim insanlar var.dikkat ederseniz optimus un hareketi onları kurtarmaya yönelik

• Bence bu senenin en kötü filmi olacak da haberimiz yok. Sadece gişede rekor olur yoksa film olarak vasatın vasati olacak. Bakmayın öyle optimus ile bumblebee 2 dakika savaşır sonra kız ile mark devreye girer. Film mark ile kız etrafında dönecek. Önceden Shia ile Megan etrafında idi ve 2sinin de oyunculukları berbat olmasına rağmen ilk film tutmuştu. Bu filmler ile bir filmde oyunculuk ve senaryo daha ne kadar kötü olabilire açıklama getirdiler. Son filmi ileri sara sara izledim o kadar çok boş sahne varki iyiki sinemaya film izlemeye gitmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: canguler917

bu film hızlı ve öfkeli 8'in gişe rekorunu da kırar diyorum.en vasat transformers filmi bile 1 milyar doları geçer oldu.

youtube'da bir yorum okumuştum, fragmanı izleyince optimus gerçek gücünü kullanmıyor,kendini tutuyormuş demiş.baskasida iyi adamlar hep böyle yapmaz mı zaten demiş. hoşuma gitti açıkçası.

birde fragmanda optimus un helikopterin içinden geçtiği bir sahne var,orada helikopterin altinda bizim insanlar var.dikkat ederseniz optimus un hareketi onları kurtarmaya yönelik

Optimus'un kendini tuttuğu falan da yok. Bay'in saçmalığı. Marvel'in en sevdiğim yanı ise karakterlerin çizgi romanla uyumudur. Çizgi roman yazarlarını enayi yerine koymuyorlar.
    Hotrod, Optimus sonrası prime.
    Tabi çizgi romana uymak gibi bir süpriz yaparsa. Çizgi romanı ya da çizgi filmi bire bir uyarmaları imkansız ama mümkün olduğu kadar özüne sadık kalmak gerekir. Çizgi romanda Mirage film de ise Ironhide Sentinel tarafından öldürülmüştü. Mesela Ironman karakterinde bir Kaptan Amerika nasıl olurdu?

İkinci filmdeki insanların yardımı ve katkısı bin kat daha iyiydi. Shia'nın Optimus'u hayata döndürmesinde her türlü duygu vardı. Üçüncü filmde ablamızın
    popo manzarasını
    gözümüze soka soka bir an yanlış filme geldim sandım. Malum filmler olsa anlarımda.

• quote:

Orijinalden alıntı: tombombadil_07

quote:

bu film hızlı ve öfkeli 8'in gişe rekorunu da kırar diyorum.en vasat transformers filmi bile 1 milyar doları geçer oldu.

Optimus'un kendini tuttuğu falan da yok. Bay'in saçmalığı. Marvel'in en sevdiğim yanı ise karakterlerin çizgi romanla uyumudur. Çizgi roman yazarlarını enayi yerine koymuyorlar.
    Tabi çizgi romana uymak gibi bir süpriz yaparsa. Çizgi romanı ya da çizgi filmi bire bir uyarmaları imkansız ama mümkün olduğu kadar özüne sadık kalmak gerekir. Çizgi romanda Mirage film de ise Ironhide Sentinel tarafından öldürülmüştü. Mesela Ironman karakterinde bir Kaptan Amerika nasıl olurdu?

İkinci filmdeki insanların yardımı ve katkısı bin kat daha iyiydi. Shia'nın Optimus'u hayata döndürmesinde her türlü duygu vardı. Üçüncü filmde ablamızın
    popo manzarasını
    gözümüze soka soka bir an yanlış filme geldim sandım. Malum filmler olsa anlarımda.

marvel mı? transformers filmlerini marvel ile kıyaslamak veya marvel filmleri üzerinden değerlendirmek saçma ötesi.sen çok düşünme

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tombombadil_07

quote:

popo manzarasını

marvel mı? transformers filmlerini marvel ile kıyaslamak veya marvel filmleri üzerinden değerlendirmek saçma ötesi.sen çok düşünme

Sen neden yazdığımı anlamamışsın. Düşünmeye devam edeceğim.

• quote:

Yaratici niye karı abi

Quintessa Hikayede olduğu gibi kadın olduğu için

Kadın koymuş diyorsunuz da Ne olacak ki Quintessayı erkek mi yapacaklardı birde asıl bu saçmalık olurdu + Bitane kız çocuğu koymuş diyorsunuz transformers prime serisinde Miko nakadai yi başka bir adla canlandırıyor tamamen hikayeye şuan sadık gibi Miko nakadaiyi erkek yapsaydı oldu olacak

@tombombadil_07

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 4 Mayıs 2017; 13:34:20 >
  • forsaken54 kullanıcısına yanıt
    Cümlelerin cok güzel dediklerinden pek birsey anlamadim

• quote:

Cümlelerin cok güzel dediklerinden pek birsey anlamadim

yaratıcı neden kadın demişsiniz hocam yaratıcı quintessa olduğu için quintessada hikayede zaten kadın onu diyorum Anormal bir durum veya feministlik yok filmde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 4 Mayıs 2017; 13:36:44 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.