Şimdi Ara

Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017 (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
660
Cevap
8
Favori
22.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _THANOS_

quote:

Orijinalden alıntı: T.GhostNetwork

quote:

"Do you seek redemption?"

"-My maker, I do..."

Günahlarından arınmak ister misin diyor ?

Benim yaratıcım,evet isterim.

Bunu söylüyor.

Optimus Prime, Bumblebee'yi öldürecek şiddette vururken "beni affet" diyor. Ve her şeyden önemlisi gözlerinin aldığı o mor renk. Bunun sebebi olarak Unicron'un Optimus'u ele geçirdiği söylenebilecek en yüksek ihtimal.Ve filmde de lennox megatronla iş birliği yapıp optimusa yeni bir kişilik kazandıracaklar bunuda belki çizgi filmlerini izleyen biri olarak şurdan anlayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=kEE0Y_FgxuU

Özete gelirsek ; Optimus ilk başlarda kötü karakter olarak başlayıp filmin sonunda iyi karakter olacak geri de kalan ne varsa yok edecektir.

Fragamanı sondan başa doğru izleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız

Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017

Senin dediğin çok farklı bir şey. Do you seek redemption kurtuluş mu arıyorsun demek.

Bu anlamı daha çok kullanır amerikalılar hocam ondan yazdım

• quote:

quote:

quote:

quote:

"-My maker, I do..."

Bunu söylüyor.

Optimus Prime, Bumblebee'yi öldürecek şiddette vururken "beni affet" diyor. Ve her şeyden önemlisi gözlerinin aldığı o mor renk. Bunun sebebi olarak Unicron'un Optimus'u ele geçirdiği söylenebilecek en yüksek ihtimal.Ve filmde de lennox megatronla iş birliği yapıp optimusa yeni bir kişilik kazandıracaklar bunuda belki çizgi filmlerini izleyen biri olarak şurdan anlayabilirsiniz.

Özete gelirsek ; Optimus ilk başlarda kötü karakter olarak başlayıp filmin sonunda iyi karakter olacak geri de kalan ne varsa yok edecektir.

Senin dediğin çok farklı bir şey. Do you seek redemption kurtuluş mu arıyorsun demek.

Öyleyse bilemeyeceğim hocam ben anlamını yazmıştım sadece kusura bakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

"-My maker, I do..."

Bunu söylüyor.

Öyleyse bilemeyeceğim hocam ben anlamını yazmıştım sadece kusura bakmayın.

Estağfurullah hocam ne kusuru

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

MICHAEL BAY’den Tüm Transformers Sevenlere ELVEDA Mektubu

“On yıldan fazla bir süredir bu serinin içinde yaşıyorum. Transformers 5: Son Şövalye için mitolojimizi büyük ölçüde genişletmek, filmlerimizi tamamen başka bir yönde toplamak için bir yazarlar odası oluşturduk. Bütün filmler birbirine bağlanacak.

Mitolojiyi dünyanın başlangıcından itibaren tarih boyunca genişletmek muazzam bir görevdi. Akiva Goldsman (Akıl Oyunları); Art Marcum & Matt Holloway (Iron Man); Ken Nolan (Kara Şahin Düştü); Zak Penn (Ready Player One); Lindsey Beer (Barbie); Geneva Robertson-Dworet (Tomb Raider); Christina Hodson (Bumblebee); Steven DeKnight (Korkusuz, Smallville); Jeff Pinkner (İnanılmaz Örümcek Adam 2, Lost) ve Andrew Barrer & Gabriel Ferrari (Ant Man) gibi isimlerden oluşan çok iyi bir yazar ekibimiz var.

2015 yazı boyunca Paramount stüdyosunda, serinin filmler, çizgi filmler ve çizgi romanlarla dolu geçmişinden oluşan 10.000’den fazla konsept görüntüyle çevrili büyük bir alanda çalıştılar. Yukarıdan kendilerine bakan gerçek boyutlu bir Bumblebee, bir Megatron kafası ve başka birçok aksesuar vardı. Her şeyden faydalandık. Bir Transformers hayranının rüya odası gibiydi.

Transformers’ın nereden geldiği konusunda onları eğitmeleri ve böylece nereye gidebileceklerini çözebilmeleri için Hasbro’dan Transformers tarihçileri getirdik. Daha önce, görsel kapsamı ve mitolojisi bu filmdeki kadar geniş olan bir Transformers filminin yapılmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Bu benim için biraz acı bir deneyim aslında. Serinin her filminde onun sonuncu Transformers filmim olacağını söylemiştim. Tüm dünyada 120 milyon hayranın bu filmleri izlediğini, büyük tema parkı trenlerinin olduğunu ve muhteşem “Bir Dilek Tut Vakfı” çocuklarının setlerimi ziyaret ettiğini görüyorum ve bu bir şekilde geri dönmeme neden oluyor. Bu filmleri yapmayı çok seviyorum. Bu filmi çekmek özellikle eğlenceliydi. Ancak, bu kez gerçekten sonuncu olabilir. Bu yüzden bu filmde eğlenceyi uçuruyorum.

Geekyapar

S..ktirsin gitsin şerefsiz

Biliyorum adam küfrü haketmiyor ama transformers ı ne hale getirdi.

•  Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017

Transformers 5 The last knight Super bowl trailin ardından Forge of Solus prime onaylandı Ve Filmin Gideceği yönüde belli oldu ve En önemlisi Transformers Revenge of the fallen bu filme bağlanıyor

Primusun Yarattığı 13 Yaratıcı(Thirteen) Konusuna iniyorlar eğer 7.ye kadar çekilcekse ve unicronu harcamazlar ise kardeşi Primusu görme ihtimalimiz oldukça yüksek Revenge of the fallen de bu filme bağlanıyor Hatırlarsanız The Fallen dünyaya geliyordu tekrardan The Fallen 13 Yaratıcı üyelerindendi(Megatronus Prime) Sam öldüğünde Liderlik Matrixi için Gördüğüde 13 yaratıcı tarafından ilk yaratılan Seven prime idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 8 Mart 2017; 12:50:52 >

• quote:

quote:

"-My maker, I do..."

Bunu söylüyor.

Biraz spoiler içerebilir

Kurtuluş istermisin diyen Kadın bir Yaratıcı Yani Tek kadın yaratıcı olan Solus prime.Thirteen Üyesi Revenge of the fallen de bu filme bağlnıyor Dünyaya gelen The Fallen(Megatronus prime Thirteen üyesi Primus tarafından yaratılan 12.yaratıcı).Ayrıca Solus primeyi Öldüren kişi The fallen Kısaca Thirteen maker konusuna iniyorlar primusun yarattığı 13 yaratıcı Unicrona karşı savaşsınlar diye.Arkı Tekrar göstermelerinin nedeni o Gemiyi inşa ederken autobotlar Alpha Trion Allspark yerleştirmişti Optimusu kurtarabilcek Bir icat...

Şunuda söyliyim Sam 2.film de öldüğünde konuştuğu kişi ilk Yaratıcı Prima idi.

Bu filmde optimusu ele geçiren unicron değil attığın çizgi serisi ile şuan alakası yok gibi Optimusu ele geçiren Solus prime Bumblebeenin elindeki silaha bakarsan anlarsın Elindeki Forge of Solus. Solus primenin en güçlü silahlarından biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 28 Şubat 2017; 16:29:53 >

• Güzel gözüküyor. Megatron
  • Güzel bu sefer beğeneceğimiz bir film olacak sanırım.
  • Spot'u izlemedim de fenimizm kokuyormuş film ne ayak?

• Fight like a girl ne la olum ne yapmışlar bu filme böyle !?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _THANOS_ -- 17 Mart 2017; 13:15:14 >
  • Yalan yalan yalan

Yarın tekrar film setinde görürürüz.

Kadın filmi yapmaya çalışmışlar:" fight like a girl "

Ya da megatrona gidip "I'm not afraid of you ."

Bu sefer izleyemeyeceğim bile. 4. Film sara sara izledim. Çok boş sahnelerle doluydu. Bu da öyle olacak micheal bay şaşırtmadı. O kadar yazar feminizim filmi yazmış. Fragmanı bile zorla izledim

• quote:

Fight like a girl ne la olum ne yapmışlar bu filme böyle !?
    Hocam şu fragmandaki kız Transformers prime hikayesinde Miko nakadai nin film versiyonu sanırım çünkü çok benzerlikler var Feminizimlik vb yok Adam Doğru yolda gidiyor TF Prime okursanız veya izlerseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız

Burdan anlayabilirsiniz

@DoctorTango

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 17 Mart 2017; 19:45:44 >

• Çok güzel kısımlar var fragmanda, ben çok beğenmedim. Kadın karaktere çok oynamışlar, onun haricinde güzel.
  • forsaken54 kullanıcısına yanıt
    Oyledir fakat bu kız çok itici duruyor kenar mahalle kızlarının yersiz özgüveni ile geziyor baksana kız gibi dövüşürüm megatrona gidip senden korkmuyorum .

Bence film 2 saat bu kız be mark. Gerisinde 10 dakika robot yeter çok bile

• Fragmanı izleyince pek beklentim kalmadı. Fight like a girl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forsaken54

Hocam şu fragmandaki kız Transformers prime hikayesinde Miko nakadai nin film versiyonu sanırım çünkü çok benzerlikler var Feminizimlik vb yok Adam Doğru yolda gidiyor TF Prime okursanız veya izlerseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız

Burdan anlayabilirsiniz

@DoctorTango

Hocam bilgim olmadığı için konuşamayacağım ama gerçekten hoş durmuyor yani feminizmin en son bulaşacağı film bu film. Biz robotlarin mucadelesini gorelim diye bekliyoruz kizin biri cikmis decepticonlara kafa tutuyor.

Trailer'ı ilk izlediğimde biri şaka niyetine paylaşmış falan sandım serinin 5. halkası böyle olmamalıydı.

Michael bay'i severim bu güne kadar haterlara karşı hep arkasında oldum ama adamlar bir noktada haklı abi bu adam transformers'i beceremedi. Tuttu boyle bir filmde insanları ana karakter yaptı robotlar yerine.

Edit: Bir de şu var her filmle beraber bu robotların yüzü niye insana yaklaşıyor abi efekt kasacaz diye iyice ipin ucunu kaçırdılar. Robotun dişi mi olur la? Gözünü sevim o ilk filmin ahhh ah efektler çok gelişmemişti falan ama bütün seriye tercih ederim ilklerin yeri her zaman ayrıdır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _THANOS_ -- 18 Mart 2017; 0:40:42 >

• M.bay mok gibi film yapsa da filmlerinin fena fragmanlari olmazdi.bu sefer onu da basaramamis.tum filmleri sinemada izledim ama bunu izlemeyecegim.1.5 metrelik insanlarin 10 metrelik robotlari hakladigi baska bir tf rezaleti geliyor.

• İlk yayınlanan görüntüler güzeldi lakin sonradan pek umudum kalmadı benimde, Fragmanlarda önceki filmlerin ana karakterleri çok geri planda kalmış, Her filmde illaki bir kız olacak filmin içine eden neden böyle bir yol seçiyorlar anlamıyorum, Sam olsaydı bari
  • MICHEAL BAY = ZACK SYNDER Her ikisi de görselliğe abanıp içi bomboş filmler yapıyor ne yazık ki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarık-16

MICHEAL BAY = ZACK SYNDER Her ikisi de görselliğe abanıp içi bomboş filmler yapıyor ne yazık ki..

+1581511454511221
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.