Şimdi Ara

Transformers : Dark Of The Moon (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
0
Favori
32.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah sağolasın dostum
  • Michael Bay'in baş yapıtı. Serinin en güzel filmiydi. Çok beğendim. Ankamall IMAX 3d de izledim. 3D side çok başarılıydı bana göre.
  • bende ankamall da 14:05 seansında izledim.imax türkçeydi.film ve 3 boyut süperdi.hele gözlükler ve 3 boyut sahnelerinde hiçbir rahatsızlık yaşamadım.armada daki dandik 3 boyut gibi değildi.yalnız öğrenci bileti aldım 18tl dedi şok oldumbu arada kız filme oturmamış.suratı filan estetikli victoria meleği olduğu belli.yani o vücutla manken olmayıpta şirkette çalışan hatun tipi yoktur.megan daha sizden bizden biriymiş gibi duruyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium 

bende ankamall da 14:05 seansında izledim.imax türkçeydi.film ve 3 boyut süperdi.hele gözlükler ve 3 boyut sahnelerinde hiçbir rahatsızlık yaşamadım.armada daki dandik 3 boyut gibi değildi.yalnız öğrenci bileti aldım 18tl dedi şok oldumbu arada kız filme oturmamış.suratı filan estetikli victoria meleği olduğu belli.yani o vücutla manken olmayıpta şirkette çalışan hatun tipi yoktur.megan daha sizden bizden biriymiş gibi duruyordu.

18 mi ne yaptın üstadım 10 tl ver yeter dedi
  • Biri bana şu Bumblebee'nin konuştuğunu söylesin lütfen. Adam ilk filmde küp'ü aldı düzelmedi. Bacakları koptu Starscream'in saldırısında. Elinde küp gene bi iyileşme olmadı. 2.filmde de konuşamıyordu. Ne len bu
  • Gideyim mi diye soranlar, eğer görselliğe önem veriyorsanız gidin. Sonra pişman olmayın. Ben ilk filme gitmemiştim, sonra nasıl kaçırdım diye üzülmüştüm. Ayrıca dublaj yine mükemmel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Biri bana şu Bumblebee'nin konuştuğunu söylesin lütfen. Adam ilk filmde küp'ü aldı düzelmedi. Bacakları koptu Starscream'in saldırısında. Elinde küp gene bi iyileşme olmadı. 2.filmde de konuşamıyordu. Ne len bu

Konuşuryor ama sorarsan.

-Nasılsın bee?
    -iiii

• arkadaşlar biri spoiler olarak filmi özetleyebilirmi, sinemayla falan işim olmaz, pc de sinema cekimi izleyecemde, biri detaylı özetleme yaparsa çok iyi olur.saygılar.
  • IMAX 3D olarak izlenmesi gerekiyormuş. Her ne kadar 3D efektleri az olsa da yine de devasa bir ekranda böylesi bir aksiyon filmini izlemek oldukça zevk veriyor.

Bu sefer öncekilerin aksine oldukça ciddi ve aksiyon dozu yüksek bir yapım olmuş.Bir an malum sahnelerden ötürü Dünyalar Savaşı izliyormuş hissine kapıldım. Finale göre de devamı olmaz sanırım artık.

Yalnız anlayamadığım bazı hususlar var ki.

Mikaela'ya ne olduğu konusunda pek bilgi verilmedi. Yine 2. filmdeki İkizler bu bölümde yoktu.

Bununla birlikte Decepticon'lar Washington D.C. de ortaya çıktılar ama sonra bir baktıkti bir anda kilometrelerce mesafe katedip Chicago'yu ele geçirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 4 Temmuz 2011; 2:29:51 >
  • http://vimeo.com/25669979
    SoundWorks Collection: The Sound of Transformers: Dark of the Moon
  • 12 temmuzda kaçarım Harry potter a
  • kyran @

- Mikeala sam den ayrılmış dendi sadece. Havadan kalmış gibi ama yeterli geldi bana.
    - Robotların teknolojisi ve hızı düşünüldüğünde bence buda normal. Sonuçta adamlar uzay kapısı açtılar.
    - Benimde kafamı kurcalayan o oldu. İkizlere ne oldu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Disturbed -- 4 Temmuz 2011; 12:46:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyran

IMAX 3D olarak izlenmesi gerekiyormuş. Her ne kadar 3D efektleri az olsa da yine de devasa bir ekranda böylesi bir aksiyon filmini izlemek oldukça zevk veriyor.

Bu sefer öncekilerin aksine oldukça ciddi ve aksiyon dozu yüksek bir yapım olmuş.Bir an malum sahnelerden ötürü Dünyalar Savaşı izliyormuş hissine kapıldım. Finale göre de devamı olmaz sanırım artık.

Yalnız anlayamadığım bazı hususlar var ki.

Mikaela'ya ne olduğu konusunda pek bilgi verilmedi. Yine 2. filmdeki İkizler bu bölümde yoktu.

Bununla birlikte Decepticon'lar Washington D.C. de ortaya çıktılar ama sonra bir baktıkti bir anda kilometrelerce mesafe katedip Chicago'yu ele geçirdiler.

4. filmin gelip gelmeyeceği hasılata bağlı bırakıldı(iyikide bırakılmış rekor üstüne rekor kırıyor). 4. filmide steven spielberg'in yapabileceği konuşuluyor.bu seri tamamen bitti ancak eğer bir üçleme daha yaparlarsa ya orjinal hikayeden gidicekler yada başka bir konu bulacaklar.
  • 2D izledim. Baş ağrısı yok, ohh be

Efektlere diyecek birşey yok, fakat senaryo hakikaten kötü ya. Bir sürü kopukluk var; hem film içerisindeki sahnelerde hemde önceki filmlerle. Optimus sürekli kayıp, ortalıkta yokken ne yaptığı mechul. 3-4 autobot hangi arada esir düştü. Saçmalıklar dersen bir dünya. Misal; madem normal bir sütunu yokedince bütün süreci durdurabiliyorlardı. Neden en iyi korunan chicago'ya saldırdılar. Alakasız bir yerdeki 2-3 decepticon'a saldırsalar daha kolay olurdu. Kırmızı sütunu yoketmeye çalışsalar daha mantıklıydı. Gibi gibi
  • Transformers:Dark of The Moon
    Puanım:
    8/10
  • Senaryo falan geçiniz bunları efendim.Ortada çok büyük olaylar dönüyor.Yani öyle böyle değil.2. yarı özellikle nefes alamadım ya la.
    Bu seri sırf tranformlar için bile izlenirdi.O nasıl bir dönüşüm o nasıl bir ayrıntı.Ağzım dilim kurudu izlerken.
    gözüme batan yerleri ise.

Spoiler değil efendim.Nasıl kan akar bir robottan ya.Bir tek bu noktaya takıldım.diğerleri faso fiso benim için.

Efekt için giden birisiyim bu filme.Ve 10/10.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kassatura

Senaryo falan geçiniz bunları efendim.Ortada çok büyük olaylar dönüyor.Yani öyle böyle değil.2. yarı özellikle nefes alamadım ya la.
    Bu seri sırf tranformlar için bile izlenirdi.O nasıl bir dönüşüm o nasıl bir ayrıntı.Ağzım dilim kurudu izlerken.

Spoiler değil efendim.Nasıl kan akar bir robottan ya.Bir tek bu noktaya takıldım.diğerleri faso fiso benim için.

ilk filmde bunu açıklamışlardı robotlar tamamen mekanik değiller organizmalı bir yapıları olduğu söylenmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: M1A2Abrams

quote:

Orijinalden alıntı: kassatura

Senaryo falan geçiniz bunları efendim.Ortada çok büyük olaylar dönüyor.Yani öyle böyle değil.2. yarı özellikle nefes alamadım ya la.

ilk filmde bunu açıklamışlardı robotlar tamamen mekanik değiller organizmalı bir yapıları olduğu söylenmişti

Hmm çok sağol usta.Onu merak etmiştim bi tek.O zaman normal.10 üzerinden 11 oldu.
  • İlk iki filmi sinemada izleme şansım olmamıştı, son filmin 3D olması üzerine bugün gittim ve izledim.

Genel notum: 8 / 10

Tek eleştireceğim yön filmin fazla uzun olması, çekim 3D olduğundan gözlerim yoruldu.
  • Filmi bugün izledim diğer ikisini de sinemada izledim. kişisel görüşüm filmler izlenebilirlik kalitesi olarak giderek düşmüş ama görsel efekt bakımından hep üstüne birşey koymuş. yine de en sevdiğim serilerden biri
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.