Şimdi Ara

Transformers : Dark Of The Moon (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
0
Favori
32.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cybertron'da baya büyükmüş dünyadan.30 tane dünyayı içine alırdı herhalde.O değil de o kadar büyük bir gezegen dünyaya bu kadar yaklaşırsa çok büyük med cezirler olmazmıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SONY_55

Cybertron'da baya büyükmüş dünyadan.30 tane dünyayı içine alırdı herhalde.O değil de o kadar büyük bir gezegen dünyaya bu kadar yaklaşırsa çok büyük med cezirler olmazmıydı.

buna mı takıldın sen?

böyle bir yapıtta :)

2.kez gitmeyi düşünüyorum ben bu arada..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intruder

quote:

Orijinalden alıntı: weneorn

quote:

Sadece efektleri güzeldi.

5/10

Aynen katılıyorum hatta bence sinemada izlemeye değmez bile. Özellikle ikinci yarıda o kadar sıkıldım ki çıkasım geldi. Allahtan gnctrkcell ile gittikte çok içim yanmadı...
    Not bence kız cacıktı. Meganı çok aradım ben...

Edit: Hızımı alamıyorum;1. film güzeldi, 2.de sıçtılar, bu film de ise sıvıyorlar. O derece yani(tamamen kişisel görüşüm)...
    Amerikada gösterime girdikten sonra zannımca imdb notu yerle bir olacak...

Zaten pek birşey beklemiyordum ben
    Michael Bay filmi nede olsa.

Girişi çıkışı bir ve bilindik.
    Konu ABD Propaganda
    Gerisi efekt gösterisi.

Hasbro'nun hisselerini mi almış bu Spielberg ve Bay anlamadım ki hala devam ettiriyor seriyi

2 filmde 1.6 milyar dolar gelir elde ettiler de ondan devam ettiriyorlar :)

• Bu filmden sonra devamı olmayacak en azından Michael Bay çekmeyecek o açıdan sevinebiliriz.

Zaten Megatron öldü, Starscram öldü, Shockwave ve Soundwave öldü. Deceptican kalmadı ortalıkta.

Filmi İmax 3D olarak haftaya bir kere daha izleyeceğim. Bir kez de 2D olarak etraftaki detaylara iyice dikkat ederek izlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M1A2Abrams

quote:

quote:

quote:

5/10

Aynen katılıyorum hatta bence sinemada izlemeye değmez bile. Özellikle ikinci yarıda o kadar sıkıldım ki çıkasım geldi. Allahtan gnctrkcell ile gittikte çok içim yanmadı...

Edit: Hızımı alamıyorum;1. film güzeldi, 2.de sıçtılar, bu film de ise sıvıyorlar. O derece yani(tamamen kişisel görüşüm)...

Konu ABD Propaganda
    Gerisi efekt gösterisi.

Hasbro'nun hisselerini mi almış bu Spielberg ve Bay anlamadım ki hala devam ettiriyor seriyi

Bir yandan iyi tabi bu parayla daha anlamlı ve konulu filmler yaparlar

• arkadaşlar deceptionların autobotlardan sayıca ve silah olarak çok üstün olduklarını biliyoruz.peki bu kadar önemli üstünlüğe rağmen neden hep autobotlar kazanıyor beni aydınlatır mısınız.prime dan ve insanların yardımlarından dolayı mı :S

• coğu kişi imax filmlere 1-2kere gitmiştir, ben bunada imax gidersem heralde bi 20.filmi imax izlemiş olucam, gecen karayip korsanlarına gittim, 1gram imax heyecanı izleyemedim, keske normal gitseydim dedim, etraftakiler oo cok güzel 3boyutluymus diyiyor, karayip korsanlarındaki gibi berbat bir 3d varsa bosuna imax gitmeyim, eğer gercekten güzel 3d var diyiyorsanız imax gidicem
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M1A2Abrams

quote:

quote:

quote:

5/10

Konu ABD Propaganda
    Gerisi efekt gösterisi.

Bir yandan iyi tabi bu parayla daha anlamlı ve konulu filmler yaparlar

katılıyorum :)
    michael bay'in en iyi senaryolu filmi bence ada filmi gerçekten farklı bir konusu vardı ve etkileyiciydi diğer filmler görsel efektten başka birşey yok

• Ben Xpand 3D ye gittim hiç beğenmedim açıkçası çok karanlık oluyor Xpand ve bir kaç sahnede bariz belli oluyor 3D o kadar.. HP son filmine Imax 3D olana gideceğim umarım beğenirim.
  • Bu filme neden para verip gidesim gelmiyor?
  • ben de izledim ama görsellik hariç çok saçmaydı filmin konusu.
    robotun sakalı mı olur arkadaş
    saçmalık konusunda transformers 2 den aşağı kalır yanı yok. imax 3d ile izledim. ama filmin çoğu yerinde unutuyorsunuz 3d olduğunu. yolda tüplerin fırladığı yerde falan adam gibi 3d yoktu mesela.

Bu arada imaxin 3d gözlük teknolojisinin çalışma mantığını da anlamadım. Pasif naylon bir gözlük verdiler. onu çıkarıp güneş gözlüğüyle baktım onda da 3d oluyor. güneş gözlüğü fazla karartmasa onla izleyecektim Bir de o
    bina ne yıkılmaz binadır öyle arkadaş. zamanında bir uçak çarptı diye yıkılan bina yer çekimine meydan okuyor resmen

• Bemce guzeldi aksiyon olsun akici olsun diyorsaniz gidip izleyin arkadaslar . İmax 3d izledim bnde o kadar yola degdi bence hp'i beklemeye basladik
  • Bu IMAX nerede Istanbul'da?
  • Herkes bayılmış ama IMDb'de puanı 7.0 biraz sevdiğiniz filme destek verin arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rancorous

Bu IMAX nerede Istanbul'da?

istinyepark'da
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhsinpala

arkadaşlar deceptionların autobotlardan sayıca ve silah olarak çok üstün olduklarını biliyoruz.peki bu kadar önemli üstünlüğe rağmen neden hep autobotlar kazanıyor beni aydınlatır mısınız.prime dan ve insanların yardımlarından dolayı mı :S

Rahmetli dedemin bi lafı vardı. Amerikan sineması izlerken böyle aksiyon birşey oldumu veya birisi kaybettimi hemen. Holivud holivud derdi

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Herkes bayılmış ama IMDb'de puanı 7.0 biraz sevdiğiniz filme destek verin arkadaşlar.

Ben 6 verdim o da 3d olduğu için yoksa 5 di
  • 2.filmden kat kat daha güzel bence. İlk filmin gerisinde.
  • serinin diğer filmlerini izlemedim. bu filmide 3d izlemedim ama beğendim fena değildi
  • İhanet güzel olmuş
    3D izledim. 3D fragman süperdi ama sanki film daha kalitesizde 3d olarak. Puanım 10/7,8
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.