Şimdi Ara

Transfer dönemi - Quakerboy [ANA KONU] - 2 AĞUSTOS Güncelleme - (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
2
Favori
13.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jeasme

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Belhanda yerine keşke Visca alınsa .

Fenerbahçe bitirmeye çok yakınmış, bugün baya haber çıktı. Büyük ihtimalle alacaklar, biz dış transferle uğraşırken onlar içeride işi bitiriyor :)

Alsınlar da Aatıf gibi ellerinde patlasın

Her transferin elde patlama ihtimali var, bu sezon 10 gol 13 asist yapmış ve takımı ligi ikinci bitirdi. Gayet normal bir transfer...

Atıf bu sezon 7 gol 5 asist yapmış, bonservissiz adam için fena değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

quote:

quote:

Fenerbahçe bitirmeye çok yakınmış, bugün baya haber çıktı. Büyük ihtimalle alacaklar, biz dış transferle uğraşırken onlar içeride işi bitiriyor :)

Aatıf ile viscayı kıyaslamak

Aatıf ı Fener bitirdi.İyice otur incele bakalım herhangi bir farkları var mı?

Transfer dönemi - Quakerboy [ANA KONU] - 2 AĞUSTOS Güncelleme -Transfer dönemi - Quakerboy [ANA KONU] - 2 AĞUSTOS Güncelleme -

Büyük takım kaldıramazsa aynı Aatıf gibi patlar Visca da.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

quote:

quote:

Aatıf ile viscayı kıyaslamak

Aatıf ı Fener bitirdi.İyice otur incele bakalım herhangi bir farkları var mı?

Transfer dönemi - Quakerboy [ANA KONU] - 2 AĞUSTOS Güncelleme -Transfer dönemi - Quakerboy [ANA KONU] - 2 AĞUSTOS Güncelleme -

Büyük takım kaldıramazsa aynı Aatıf gibi patlar Visca da.

Ama visca tam bir takım oyuncusu. Aykut iyi yönetirse baya faydalı olur. Tabi bugüne kadar fenerin aldığı yıldızlar hep elde patladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    İyimser olmanın manası yok. Realist olmak gerekiyor. Bu adam Montpeliler'den sonra gittiği her yerde tutunamadı. Galatasaray'da da tutunamayacak şahsi görüşüm.

Jouse'den farkı olmaz bence. Ha alınma durumunu tartışmıyorum alınsın eyvallah ama bu para etmez. Yine kazık yiyoruz.

Tabi bu benim görüşüm. Belkide adam küllerinden doğacak efsane olacak kkim bilir ama ben inanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

İyimser olmanın manası yok. Realist olmak gerekiyor. Bu adam Montpeliler'den sonra gittiği her yerde tutunamadı. Galatasaray'da da tutunamayacak şahsi görüşüm.

Jouse'den farkı olmaz bence. Ha alınma durumunu tartışmıyorum alınsın eyvallah ama bu para etmez. Yine kazık yiyoruz.

Tabi bu benim görüşüm. Belkide adam küllerinden doğacak efsane olacak kkim bilir ama ben inanmıyorum.

Bu potansiyeldeki adam dikiş tutturmuş olsa bizim ülkemize zaten bu fiyatlardan gelmez. Elbette defoları olacak, benimde endişelerim var. Özellikle Tudor ile arasındaki ilişki, performansında belirleyici unsur olacak...

Umarım bizleri yanıltır :)
  • 25 HAZİRAN GÜNCELLEME ________________________________________________________

* William-Jacques Vainqueur - Transferi için çok istekli görmüyorum bizim tarafı. resmi teklif var ancak şartlar zorlanmıyor gibi. diğer yandan marsilya'dan 3 milyon euro bonservis isteyen roma'nın bizden 5 milyon euro bonservis istemesi de bir başka nokta. yine de kişisel görüşüm yarın sabah transferinin tamamlanması sürpriz olmaz. orta nokta bulunabilir.

* Gael Clichy(bkz: #2185823) istinaden

oyuncu ile maddi konularda önemli bir sorun kalmadı. fakat oyuncunun türkiye'de oynamak konusunda çekinceleri var. ek süre talepleri var. süreç bir müddet sürüncemede kalacaktır.

* Hakan Balta - Kendisine gelen teklifleri ısrarla reddediyor. kontratını tamamlamak istiyor. durumu transfer dönemi sonuna doğru netleşir.

* Luis Pedro Cavanda - Antrenmanlarda çok istekli gözüküyor. henüz sağ bek transferi yapılmamış olması kendini motive ediyor sanırım.

* Francesco Acerbi - Bu arkadaşın transferi için ciddi çaba gösterildi. buna net olarak eminim. lakin kulübü tok satıcı. poker oyunu gibi ilerliyor transferi. blöfümüz maicon oldu. kulübü ilerleyen zamanda indirim yapabilir. fakat 2.stoper ne kadar gerekli olacak orası soru işareti.

* Giannelli İmbula - Transferi konusunda net bir mesafe alınamadı. zira stoke city oyuncusunu türkiye'ye göndermek istemiyor. beklemede olunan transferlerden bir diğeri.

* Juraj Kucka - Bu arkadaşın bonservisi tahmin edilenden daha yüksek. kolay bir transfer değil.

* Kenny Tete - Maddi konularda anlaşma sağlanamadığı için şu anda rafa kalkmış durumda. yeni bir teklif için acele edilmeyecek. karşı taraftan indirim gelmezse zor.

* Ryan Donk - Antrenmanlarda dikkat çeken isimlerden bir diğeri. fizik kuvvete dayalı testlerden iyi sonuç almış. yine de igor tudor'un gözüne girebilmiş değil.

* Luis Nani - Menajeri harıl harıl kulüp arıyor. galatasaray ve beşiktaş'a önerildi. fakat ilgi alanımızda gözükmüyor.

* Sebastien Corchia - Sağ bek için ilgilendiğimiz oyunculardan biri. fakat hakkında basında çıkan haberlerin neredeyse tamamı uydurma. sadece gayri resmi yollardan durumu sorgulanmış. geri dönüşe istinaden oyuncu ile anlaşılabilir gibi gözüküyor. ancak lille ile net bir temas yok.

* 2017 - 2018 Transfer Sezonu - Bruma'nın yerine scout ekibinin önerisi ile genç bir kanat oyuncusu ile görüşmeler yaptığımız sezon. isim şimdilik yok. fransa orijinli genç bir isim.

• 27 HAZİRAN GÜNCELLEME ________________________________________________________

* Bacary Sagna - Türkiye haklarını alan menajerlerinin basına üfürmesidir. yakın zamanda tarafımıza teklif edilecek gibi gözüküyor. gelse hayır demem bu arada.

* Younes Belhanda - Islak imzalı sözleşmesi kulüpte kendisi için oluşturulan mavi dosyanın içindedir.
  • 29 HAZİRAN GÜNCELLEME ___________________________________________________

* Yevhen Olegoviç Konoplianka - Menajeri ile değil kendisinin türkiye temsilcisi doğan ercan ile anlaşıldı. o gidip schalke'yi ikna ederse transfer gerçekleşebilir.

* İgor Tudor - Transfer için adı geçen oyuncuları isteyen kendisidir. bu anlamda vizyonu geniş. transfer listemizdeki oyuncular ile uzun süren telefon görüşmeleri yapıyor. bu arada juventus ile olan ilişkileri baya sağlam gözüküyor.

* Mario Lemina - Juventus kendisini kiralık olarak galatasaray'a verebileceğini aktarmış. lakin oyuncu ile henüz bir anlaşma yok. ingiltere'den görüştüğü bir takım varmış. (bkz: #2187457) şurada kanat oyuncusu olarak aktardığım fransız orijinli genç kişi kendisiydi bu arada. benim hatam oldu.

* Kwadwo Asamoah - İgor tudor'un istediği bir isim. transferi konusunda çok mesafe alınmışa benzemiyor.

* Quakerboy - Donk ve Cavanda ile ilgili durum tesbiti yapan entrylerinden ötürü sağlam küfür yemiş yazar.

değerli dostlarıma hatırlatmak isterim ki futbolcuların antrenmandaki durumlarını aktarmak yönetim yandaşlığı vs.değildir. kaldı ki o entrylerimde oyuncuları parlatmak gibi bir durum da yok.

ayrıca (bkz: #2187756) numaralı entry'ye tamamen katılıyorum. amacım bilgi paylaşmak. herhangi bir isteğim ya da ricam yok. amacımız galatasaray.

edit : ilk cümlemde bahsettiğim tepki sözlükten değil twitter'dan geldi. yanlış anlaşılma olmasın. küsme gibi bir durum söz konusu değil.

* Kiko Femenia - Bu arkadaşla ilgileniyoruz.

Tudor bu yıldızları isteyecek vizyona sahip. İnşallah yönetecek vizyona da sahiptir bruma ve sneijder ile yıldızı barışmadı pek.
  • Jeasme kullanıcısına yanıt
    Aatıf 900 dakikada 5 gol 5 asist yaptı. Patladı ama iyi anlamda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Evet okuduklarından bunu çıkarman cidden çok mantıklı.

1- Adamı oynatmadınız, Avrupa Ligi kadrosuna bile almadınız.

2- Ligde gözü kapalı 10 gol atan adam yedek kulübesinde çürüdü.

3- 900 dakikada Akhisar, Alanya, Adana, Rize gibi takımlara, zaten Fener in yenebileceği rahat maçlarda, ligde 14-18. sıralar arasındaki takımlara çalıştı.

Şimdi kim patladı iyi düşün.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Evet okuduklarından bunu çıkarman cidden çok mantıklı.

1- Adamı oynatmadınız, Avrupa Ligi kadrosuna bile almadınız.

2- Ligde gözü kapalı 10 gol atan adam yedek kulübesinde çürüdü.

3- 900 dakikada Akhisar, Alanya, Adana, Rize gibi takımlara, zaten Fener in yenebileceği rahat maçlarda, ligde 14-18. sıralar arasındaki takımlara çalıştı.

Şimdi kim patladı iyi düşün.

14-18. dediğin takımları Kadıköy'de yensek şampiyonduk zaten. Bu takımları da açabilen tek adam Aatıf'tı. OOS oynadığı her maçta iyi performans sergiledi. Biz adamı as diye almadık zaten. Yedek için çok iyi iş yaptı. Aatıf'ı FB'nin as oyuncusu kalitesinde görmek senin hatan. Bitmelik, patlamalık bir durum yok ortada.

• 30 HAZİRAN GÜNCELLEME _______________________________________________

* Wesley Sneijder - Gece mesaj kutum patlayınca yazayım istedim.

kamp kadrosuna alınmadı haberi doğru değil. zaten ek izni vardı. haberi farklı şekilde servis ettirip taraftarın tepkisi ölçüldü.

sözün özü 20 gün önce şurada yazdığımdan farklı bir durum söz konusu değil. (bkz: #2177288) bu arada kendisi gitmek istiyor kısmı hakikaten ayıp olmuş.
  • 1 TEMMUZ GÜNCELLEME _______________________________________________

* Yevhen Olegoviç Konoplianka - Zor bir transfer olarak gözüküyor. henüz çok mesafe kaydedilmiş de değil. sakin kalmak faydalı olur.

* Wesley Sneijder - Bir sezon daha kalacağını düşünüyorum. tudor kalmasını istiyor. istediği teklifi de almış değil.

* Garry Mendes Rodrigues - Çok çalışkan gerçekten. brumadan sonra formayı alacak gibi.

* Mario Lemina - Hakkında yakın zamanda pozitif gelişmeler olabilir.

* Giannelli İmbula - Olmayacak gibi maalesef. şartlar zorlanıyor fakat stoke city nuh diyor peygamber demiyor.

* Kwadwo Asamoah - Juventus bırakmıyor. şimdilik bu defter kapandı.
  • Krakeroğlanın dediği gibi Sneijder kalsın, Lemina gelsin. Vainqueur ve iyi bek(tercihen sağ) alıp kapatalım transfer sezonunu, ben fitim.

''Tudor kalmasını istiyor.'' yanlış mı okudum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Krakeroğlanın dediği gibi Sneijder kalsın, Lemina gelsin. Vainqueur ve iyi bek(tercihen sağ) alıp kapatalım transfer sezonunu, ben fitim.

Dediklerine katılıyorum, vainqueur lemina ve bir tane net oynayacak bek...Bek konusunda Clichy gelsin istiyorum, daha garanti bir katkı verir gibi geliyor.

Sağ bek için adı dolanan Tete'yi canlı hiç izlemedim, iyi katkı verir ve potansiyeli varsa o alınsın...Fakat risk fazlaysa Clichy alınsın sola
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercn80

''Tudor kalmasını istiyor.'' yanlış mı okudum ben

Bende kalmasını istediğini düşünüyorum, Sneijder ile sıkıntısı olan Tudor değilde yönetim gibi duruyor. Yönetimin Sneijder'i istememe sebebi muhtemelen maaşı...

Yönetimin istemediğini ise şuradan anlıyorum, kasıtlı olarak sürekli haber pompalanıyor. Daha geçen gün Sneijder kamp kadrosuna katılmıyor vs vs haberi yaptırıldı, Beinsports son dakika verdi fakat adamın ekstra izini zaten önceden alınmış.

Taraftarın nabzı kontrol ediliyor, tepkiye göre hareket edilecektir.
  • Bence her ne kadar basında sneijder ile ilgili istenmiyor haberleri çıksa da Tudor bu sene takımı sneijder üzerine kuracak. İleri 4lünün şu şekilde olmasını bekliyorum.

Yevgen(Garry) Sneijder Belhanda

Gomis

Ayrıca Tudor'un Avrupa kulüpleri ile iyi bir iletişimi var ve futbolcular ile bizzat görüşüyor. Quakerboy yazmıştı. Her ne kadar tecrübesiz olsa da Tudor da Galatasaray'ın kendisi için ideal bir basamak olduğunun farkında. Avrupada hatrı sayılır bir adımız var ve dünyada tanınan bir kulübüz. Belhanda ismi biraz risk transferi hepimizde bir acaba düşüncesi var ama Belhanda için de yeniden gündeme gelmek için en ideal kulüp biziz. Bruma'nın Leipzing'e transferi ve Arda Turan'ın Galatasaray çıkışlı olması da bizi gündemde tuttu zaten.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Krakeroğlanın dediği gibi Sneijder kalsın, Lemina gelsin. Vainqueur ve iyi bek(tercihen sağ) alıp kapatalım transfer sezonunu, ben fitim.

Dediklerine katılıyorum, vainqueur lemina ve bir tane net oynayacak bek...Bek konusunda Clichy gelsin istiyorum, daha garanti bir katkı verir gibi geliyor.

Sağ bek için adı dolanan Tete'yi canlı hiç izlemedim, iyi katkı verir ve potansiyeli varsa o alınsın...Fakat risk fazlaysa Clichy alınsın sola

Linnes'i ben sol bek olarak görüyorum daha iyi oynuyor orada. Statta da izledim hücumda çok faydalı ama defansif olarak çok eksiği var. Sağ bek çok net katkı verecek bir isim olursa çok göze batmaz. Ama dediğin gibi Clichy olursa da çok iyi bir oyuncu yeter ki olsun. Sağda oynar Linnes.

Tete mesela defansif olarak çok sağlam gerçekten. Ofansif olarak da en azından Sabriyi aratmaz. Clichy olmazsa Tete olur umarım. İkisi birden olursa tadından yenmez. Bir de üstüne Acerbi patlatsınlar çıldıralım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.