Şimdi Ara

Tramer Kaydı Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, 2.el bir araç arıyorum. bir iki ilan sahibiyle konuştum. araçta kaza tramer kaydı yok dedi.
    bende bir plakadan sorgulama yapayım dedim. ve gelen mesaj da araç 2016 tarihinde 1 adet kazaya karışmış yazıyor ancak herhangi bir bedel yazmıyor.
    Arkadaşlar bedelsiz kaza kaydı ne oluyor, bilgi verebilirmisimiz.

• Bu çarpmış birine. Bedelsiz hasar kaydı diye bir saçmalık yok. Aracını kendi tamir ettirmiş. Karşı aracıda sigortadan yaptırmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mor kardeşimiz gerekli açıklamayı yapmış. Yüksek ihtimalle alsatçılık yapıyor satıcı.
  • araç satıcısı bana araçta boya,değişen, tramer kaydı yok.araçtaki hasar büyük olabilir mi?
  • anlaşsaydık aracı ekspertize götürecektim.
    tramerde kaza 2016 yazmış.arabada ağır hasar olabilir mi?
  • mehmettt__ M kullanıcısına yanıt
    Ağır hasar yoktur büyük ihtimal iyi bir ekspertizle alınabilir.
  • tramer yok diyor sonra ben sorgulama yapınca tramer kaydı çıkınca şüpheye düştüm. acaba büyük bir kazası mı var diye?
    Detay sorgulasanıza

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendindenvazgeçenadam K kullanıcısına yanıt
    detay sorgulama yaptım. hasarla ilgili bilgi yazmıyor.
  • bedelsiz hasarın neden kaynaklandığı sigortacı bilir mi?
    Sebebi hasar veren taraf olması ama sigortacı karşı tarafın hasarını görebilir belki bu ds size kazanın boyutu hakkında fikir verir. Ve iyi bir ekspertiz yaptırın gerekirse 2 kere yaptırın mesela bir gezen adam ile birde aracı aldıktan sonra tarcanlara. Tahminimce sürtme çizilme gibi bir şeydir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim aracımda da var asma aracım hatasız boyasız. 3 cm kadar sürtme var benim araç suçlu olduğu için karşı taraf benim aracımın sigortasından yaptırdı onda tutar ve kayıt çıkıyor bende tutar çıkmıyor sadece çarpma yazıyor.
  • Önemli de önemsiz de olabilir, iyi expertiz yapılır alınır. Ben de var 2008 megane ilçemizin aracı ikinci sahibinden aldım iki sahibinide tanırım bir adet bedelsiz hasar kaydı var sağ arka çamurlukta yarım boya var kaza yapmışlar bunlar kendi cebinden yaptırmış.

Bir konuda yalan soyleyen, her konuda soyler, benim fikrim başka araç bakmanız. Ekpertzilerde de her problem tespit edilemeyebilir.

• Karşı tarafta daha önemli hasar vardır, sigortası karşılamıştır kendi aracındaki hasar önemsiz olduğu için yaptırmamıştır, bedelsiz olarak girilmiştir.

• Hala plakadan sorgulama yapan var??

Plaka değişmiş çıkma olabilir, şasi sorgulaması mo yapılmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekspertize sokman lazım arabayı. Belki farı kırıldı, belki sadece tampon boyandı. Bu tarz bir durumda çıkma alıp takmış olabilir kaskosu yoksa. Bedelsiz yazmasının sebebi o. Ama o araç muhtemelen yetkili bir servise girmiştir fiyat çıkmıştır, fiyat fazla çıkınca arabayı oradan almışlardır.

• Bana kırmızı ışıkta arkadan çarptılar 8 de 8 kusurlu. Tampon boyandı, sigortadan. Hasar kaydı bedelsiz. Farım kırıldı, kaskodan değiştirdim. Hasar kaydı bedelsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shakircan -- 23 Haziran 2020; 7:31:43 >
  • mor yakut kullanıcısına yanıt
    Katılmıyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.