Şimdi Ara

TRAMER DEN ARACINIZIN KAZA GEÇMİŞİNİ SORGULAMA (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
436
Cevap
42
Favori
1.368.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Eğer zahmet olmazsa o sigortaci arkadasiniza yazdigim pilakaya baktirma imkaniniz olur mu acaba ??? Hasar kaydi için..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya arkadaşlar 5664 de mesaj attım

araça ait detay bilgileri :
    araç : BMW 320I dıye geldı ama ruhsatta 316i yazıyor şase numaralarıda tutuyor bu neden olur acil yardımcı olursanız sevınırım
  • Beyler selam kaza tespit tutanaklarına online olarak itiraz edebiliyor muyuz artık ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuzuncengiz

ya arkadaşlar 5664 de mesaj attım

araça ait detay bilgileri :
    araç : BMW 320I dıye geldı ama ruhsatta 316i yazıyor şase numaralarıda tutuyor bu neden olur acil yardımcı olursanız sevınırım

Selamlar, trafik sigortasında şase ve motor numarası tutuyorsa modelde ki ufak tefek farklılıklar poliçe teminatını etkilemez. Ama kasko da etkiler çünkü aracın bedeli tam olarak ödenmeyebilir veya araç bedeli fazla olursa siz fazla prim ödeyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Beyler selam kaza tespit tutanaklarına online olarak itiraz edebiliyor muyuz artık ?

http://www.sbm.org.tr/tr/OnlineIslemler/Sayfalar/KazaTespitTutanagiSorgula.aspx
    İlgili bölümde itiraz işlemi için buton var.
  • arkadaşlar konuyu hortlatmak gibi olmasında gerçekten yardıma ihtiyacım var,
    iki,üç aydır aşırı yogunlukla araba arıyorum ve kafayı bozmak üzereyim!!!
    -kimi der hasar yok gidiosun bakıosun sorgulatıosun agır hasarlı çıkıyor
    -kimi der hasar yok tramere sigortaya soruyosun sorun yok ama servisinde agır hasarlı çıkıyor vs...

bir araba denk geldi adam 8000 lira hasar kaydı var dedi 3 sigortadan sorgulattım bunlar çıktı dedi vs.
    abi tramere şaseden bi sorgulattım 26000 çıkıyor agır hasarlı çıkıyor sonra sigortacıya sorgulattım onda agır hasar çıkmıyor fiyatta bu kadar çıkmıyor bu nasıl oluyor?
  • şase no ile yapılan sorgulama doğru olan.
    cepten yaptırılan araçların tramerde kaydı olmaz, serviste yaptırdıysa servis kaydı çıkar, sahibi çakal çukal ise sanayide toplattırır, yaralanmalı trafik kazası değilse hiç bir kayıt bulamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erol börek -- 18 Aralık 2015; 17:30:44 >
  • Bimer'e tramer sorgulama ile ilgili bende şikayette bulundum herkes aynı duyarlılığı gösterirse belki ilgilenirler.
  • hzrklm kullanıcısına yanıt
    Eğer sahibinden.com dan bakıyorsanız en düşük fiyatlı araçların %10 dilimini atacaksınız. bunlar pert araçlardır. (Ancak çok acil paraya ihtiyacı olan adamlar düşük fiyat verir ki bu da çok düşük bir olasılık onu da galerici tayfası sabah ilk iş arar ve araç öğlene doğru satılır. Galericiler tüm ilan sitelerini sürekli takip eder yeni bir araç düştüğünde ilk onlar alır.) Geri kalanları ise az yada orta hasarlı araçlardır. Bunlar sizin ilgi alanınıza girsin.

Araç sahibi kaza yaptıysa ve Kaskosu da yok ise tramer'de görünmesi zor çünkü adı üzerinde sigorta para ödememiş olduğu için Tramer'e girmez. (Trafik sigortası karşılar ise hariç) Götürün Servisine expere değişeni boyasını söyler.

• Provezza. kullanıcısına yanıt
    Bimer bana hazine müsteşarlığının e-başvuru linkini göndermiş yani biz ilgilenmiyoruz buraya şikayet edin diyor :)

https://www.hazine.gov.tr/tr-TR/Sayfalar/E-basvurular-Sigortacilik-E-Basvuru
  • Tramer hasar kayıtları sadece iki aracın karıştığı kazaların mı kaydını gösteriyor. Yoksa örneğin aracı park ederken duvara sürtüp boyattığın zaman yada birgün sabah baktığında aracın çizilmiş yada vurulmuş olduğunu gördüğümüzde götürüp kaskodan onarım yaptırırsak yine tramer de kaza olmuş gibi hasar kaydı görünür mü? Bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy2005

Tramer hasar kayıtları sadece iki aracın karıştığı kazaların mı kaydını gösteriyor. Yoksa örneğin aracı park ederken duvara sürtüp boyattığın zaman yada birgün sabah baktığında aracın çizilmiş yada vurulmuş olduğunu gördüğümüzde götürüp kaskodan onarım yaptırırsak yine tramer de kaza olmuş gibi hasar kaydı görünür mü? Bilgisi olan var mı?

Aracınızı hangi durumda olursa olsun kaskodan yaptırırsanız Tramer kayıtlarında görünür.İster tek taraflı kazalarda ister çift taraflı kazalarda farketmez.

Eğer görünmesini istemiyorsanız,sigorta veya kaskoyu devreye sokmamanız gerekiyor,kendiniz yaptırırsanız tramerde görünmez.
  • Server.Bedii kullanıcısına yanıt
    Tramer kaza sorgulama ekranında mı görünür. Yoksa değişen sorgu. Boyalı parça sorgu ekranında falan mı acaba biliyormusunuz..
    Geçen gün sabah baktım ki aracımın kapısı çizik. Kaskodan yaptırsam kaza sorgu ekranında mı görünür? Orada görünmesini istemiyorum alıcıya resimleri gösterip anlatacağım sonra ama kaza kayıtlarına geçmesin ya

• aydayd A kullanıcısına yanıt
    Evet çok doğru ve etkili olur. Araçtan detaylı sorgulama istediğiniz zaman bir kezdaha sizden 7 tl kesinti kesinti oluyor. Bu adil değil bence. Bizler wwww.batmanda.com olarak 1200 tüm üyelerimizi şikayete yönlendirceğiz. Koalay gelsin  TRAMER DEN ARACINIZIN KAZA GEÇMİŞİNİ SORGULAMA
  • Tramer hasar sorgusunu; web den de yapabiliyorsunuz. 6 TL yehttps://www.tasit.com/tramer-hasar-sorgulama adresindende sorglayabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.