Şimdi Ara

TRAMER DEN ARACINIZIN KAZA GEÇMİŞİNİ SORGULAMA (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
436
Cevap
42
Favori
1.368.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: S50

tesekkur ederım bılgı ıcın yasın kardesım o zaman 5664 un faydası yok yani..
    ayrıca ben arabayı satacak olsam baska bırısı sorgulama yaptıgında adamın önune dank dıye 30000 ve 4000 tl lık hasarlar gelecek bunu sılmenın bır yolu yokmudur?

Siliniyor mu bilmiyorum ama satacağınız zaman durumu anlatırsınız alacak kişiye. Zaten sizin tescil tarihi belli kazalar tescil tarihinden önce görüneceği için içiniz rahat olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruge

bizim araba çıkmıyor hiç bu tür sorgulamalarda.trafik cezası için yaptığım sorgulamalardada çıkmıyor.hayalet gibi mübarek

arka cama büyük harflerle ghost yazıverin yakışır
  • yasın kardesım bılgı ıcın tesekkur ettım baska bır aracın hasar kaydı bende ılk baslarda gorunurmus sanırım sıgorta sırketlerının guncellestırılme olayından sonra plaka benım sasi noya baglandıgı ıcın gorunmeyecek sanırım

EN SAĞLAM SORGULAMA SİSTEMİ ŞASİ NO İLE YAPILIYOR
  • Arkadaşlar bu siteden nasıl bakacaz araca üyelik istiyor üye olmaya çalıştım,eksper ya da acenta olma koşulu var galiba.Normal sıradaan bi vatandaşgiremiyo mu buraya?
  • 2 hafta kadar once 2001 palıo aldım. arabadan anlayan alım satan yapan 2 arkadasa aracı gösterdım hiçbir boyası değişeni yok dediler.sonra aracı aldım sanayıde 3 usta baktı onlarda değişeni yok dediler,araç çok güzel kaçırma al dediler.
    birkaç gün önce tramerden sorgulama yaptırdım şasi no ya göre 2 kazası görünüyor. birınde tutar yazmıyor, diğerinde 7000 tl yazıyor, bu nasıl iş anlamadım. 5 kişi araçda boya değişen yok diyor, tramerde 2 kaza görünüyor.bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.
  • aracın altını vurmuşlardır karteli şanzımanı zarar görmüştür..hasar kaydı bundan dolaydır
  • Merhaba arkadaşlar,
    Bugun sahibinden.com'da bir ilan gordum; 2010 model bir arac için 48.000 km'de yazıyordu. Siteye konuln foto'larda da plakası gorunmekte idi.
    5664'ten plakasına gore sorgulattıgımda hasar kaydı bulamadı dedi ama aracın 2010 ve 2011'de 75.000 ve 89.000 km'de Tuvturk kayıtlarını bildirdi.
    Tuvturk kayıtlarına gore arabanın km'siyle oynanmış diyebilirmiyiz? Zira km bilgileri tutmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nonameahmet

Merhaba arkadaşlar,
    Bugun sahibinden.com'da bir ilan gordum; 2010 model bir arac için 48.000 km'de yazıyordu. Siteye konuln foto'larda da plakası gorunmekte idi.
    5664'ten plakasına gore sorgulattıgımda hasar kaydı bulamadı dedi ama aracın 2010 ve 2011'de 75.000 ve 89.000 km'de Tuvturk kayıtlarını bildirdi.
    Tuvturk kayıtlarına gore arabanın km'siyle oynanmış diyebilirmiyiz? Zira km bilgileri tutmuyor.

Tüvtürkte yanlışlık olacağını düşünmüyorum o arabanın kmsiyle oynanmış...
  • arkadaşlar 2. el 97 model opel astra F kasa 1.6 HB 16v otomatik vites araç alacağım. araç şuan 110.000 km de. modeline göre km si orijinal mi diye tramer den sorgulattım. hasar kaydı çıkmadı, vize tarih ve km lerini verdi sistem. 8/8/2008 de vizeye girdğinde 70.393 KM deymiş. sonraki vize tarihi 16/11/2011 de girmiş. girdiğinde 100.995 teymiş. şimdi 111.000 civarında. sizce bu gerçekçi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nayha87

arkadaşlar 2. el 97 model opel astra F kasa 1.6 HB 16v otomatik vites araç alacağım. araç şuan 110.000 km de. modeline göre km si orijinal mi diye tramer den sorgulattım. hasar kaydı çıkmadı, vize tarih ve km lerini verdi sistem. 8/8/2008 de vizeye girdğinde 70.393 KM deymiş. sonraki vize tarihi 16/11/2011 de girmiş. girdiğinde 100.995 teymiş. şimdi 111.000 civarında. sizce bu gerçekçi mi?

Sanki normal gibi duruyor. Genel olarak yılda 8-10 bin km yapmış gibi görünüyor. ama araba son 5 yıl içinde birden fazla el değiştirmişse anormal olabilir.
  • Sahibinden.com da bi ilan gördüm araç sahibini aradım. Expertize sokmam bidaha daha önce bi çok kez soktum. bi tek sağ tarafta boya var dedi. Az önce 5664 den sorguladım plakayı 1 adet ağır hasar görünüyor (24000) Tl. Güvenebilirmiyim şimdi buna?
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircihad

Arkadaşlar bu siteden nasıl bakacaz araca üyelik istiyor üye olmaya çalıştım,eksper ya da acenta olma koşulu var galiba.Normal sıradaan bi vatandaşgiremiyo mu buraya?

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrazyLeshRaC

Sahibinden.com da bi ilan gördüm araç sahibini aradım. Expertize sokmam bidaha daha önce bi çok kez soktum. bi tek sağ tarafta boya var dedi. Az önce 5664 den sorguladım plakayı 1 adet ağır hasar görünüyor (24000) Tl. Güvenebilirmiyim şimdi buna?

Adam hasarı bildiği için sokturmak istemiyor belli ki
  • Merhabalar
    Tramerde kaza kaydı görünüyor ama kazanın ne kadara mal olduğu konusunda bilgi yoksa ne anlama geliyor?
    Kazada yan yatmış bir aracın tavanı hasar görür mü?
    Saçma sapan özellikleri olan bir araba peşindeyim gördüpünüz gibi delilik mi fırsat mı bilemedim fikri olan varsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmiyn

Merhabalar
    Tramerde kaza kaydı görünüyor ama kazanın ne kadara mal olduğu konusunda bilgi yoksa ne anlama geliyor?
    Kazada yan yatmış bir aracın tavanı hasar görür mü?
    Saçma sapan özellikleri olan bir araba peşindeyim gördüpünüz gibi delilik mi fırsat mı bilemedim fikri olan varsa sevinirim

Baktığınız araç Büyük ihtimalle kazaya karışan suçlu taraf olduğu için araçta ne kadar masraf olduğu sigorta şirketini ilgilendirmediği için (çünkü kazayı yapan kendi cebinden yaptırmıştır aracı) görünmüyor.
    Diğer konu ise yan yatmış aracın ne kadar yattığına bağlı; mesela ben takla attım ama ön çamurluğuna ve motorunda herhangi bir sorun yoktu hatta yan direk bile sağlamdı.

• Merhabalar,
    Aracı satan kişi ufak bir vurma var dedi ancak 5664 te sorgulama yaptığımda 1 adet hasari mevcuttur, Çarpma, 3700TL çıktı
    Büyük bir şey midir bu sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvarlik

Merhabalar,
    Aracı satan kişi ufak bir vurma var dedi ancak 5664 te sorgulama yaptığımda 1 adet hasari mevcuttur, Çarpma, 3700TL çıktı
    Büyük bir şey midir bu sizce ?

başıma gelen hadiseden size örnek vereyim. 1-2 hafta önce bir kaza sonucu arada kaldık, önden ve arkadan tampon hasarı aldım.
    kaskodan hasarı yaptırdığımda kasko masrafı 2500tl çıkt: tampon tamirleri, boya, işçilik ve bagaj kapağı değişimi.
    şimdi kendi aracımı sorgulatıyorum, 2500tl çıkan toplam masraf 5000 tl gorunuyor
    2 ihtimal var ya kayıtlı bilgiler ilk tahmini masrafa göre çıkartılıyor yada karşı tarafın sigorta masrafları da benim kayıtlarıma yükleniyor

sizdeki araç ne bilemiyorum ama 3700tl de kesin birşey değişmiştir

• Bu siteden normal kullanıcılar bakamiyor mu ila sigortaci mi olmak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar yokmu kımsenın elınde bı sıgortacının sıfresı ? bı araba alacagız cogumuzun hıc tanıdıgı yok mılletre agız egıyoruz...elımızde bı sıfre olsa gırer kendımız alacagmz arabanın tum detaylarını gorebılırız gonul rahatlıgı ıle alabılırız arabamızı...bu konuya bırısı el atsın arkadaslar
  • 5664 e plakayı msj attım cevap gelmiyor.. çalışmıyor mu bu isistem yakın zamanda sorgulayan oldumu? neden cevap gelmiyor bir fikri olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.