Şimdi Ara

★TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU★ [51 KİŞİ OLDUK] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
800
Cevap
12
Favori
25.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trakya Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri 3. sınıf öğrencisiyim arkadaşlar.

Elimden geldiğinde yardımcı olmaya çalışırım , sormak istedikleriniz yardımcı olabileceğim bir şey olursa danışabilirsiniz.

Hepiniz üniversitemize hoşgeldiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

ARKADAŞLAR BAZI ÜNİVERSİTELERDE ÖN KAYIT VARMIŞ İNTERNET ÜZERİNDEN. BİZDE BÖYLE BİR ŞEY VAR MI? BİLGİSİ OLAN BİLGİLENDİRİRSE GÜZEL OLUR

Birinci sınıflarda öyle bir durum söz konusu değildi kardeşim.

www.trakya.edu.tr

Site üzerinden kontrol edebilirsin.

Ders için kayıt falan yaptırmayacaksınız sizin derslerinizi okul otomatik atayarak onaylayacak.
  • Extuin E kullanıcısına yanıt
    Yurt tavsiye edermisiniz

Simdiden tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yer bulamayan varsa yardımcı olmak adına 1 adet tanıdığın dairesi var çarşıya 5 dk ev bulamayan varsa haberim olsun.Millet hazıranda tutmaya başlıyor daireye.

HİÇ BİR KARIM YOK MESAJI ŞİKAYET ETMEYİN

KOMİSYON FİLAN ALMIYORUM.

400 TL KİRA İSTİYOR EV SAHİBİ

+ÖĞRENCİYE KOMİSYONSUZ++
    +MANTOLAMALI (YTONGLU )
    +ÇARŞIYA 5 DK 1+0
    + BOYALI TEMİZ DAİRE DOĞALGAZLI
    +ASANSÖRLÜ
    +ŞİFRELİ ASANSÖR GİRİŞLİ(APARTMAN GİRİŞİ ŞİFRE İLE ANAHTARSIZ)
    +1 YILLIK BİNA
    ++KİRA 400 LİRA

Boşuna komisyon vermeyin millete biraz erken gelin yer bulun

FOTOGRAF:http://i.hizliresim.com/aPdEyO.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quakka -- 6 Ağustos 2014; 21:43:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arda109070

Arkadaşlar yer bulamayan varsa yardımcı olmak adına 1 adet tanıdığın dairesi var çarşıya 5 dk ev bulamayan varsa haberim olsun.Millet hazıranda tutmaya başlıyor daireye.

HİÇ BİR KARIM YOK MESAJI ŞİKAYET ETMEYİN

KOMİSYON FİLAN ALMIYORUM.

400 TL KİRA İSTİYOR EV SAHİBİ

+ÖĞRENCİYE KOMİSYONSUZ++
    +MANTOLAMALI (YTONGLU )
    +ÇARŞIYA 5 DK 1+0
    + BOYALI TEMİZ DAİRE DOĞALGAZLI
    +ASANSÖRLÜ
    +ŞİFRELİ ASANSÖR GİRİŞLİ(APARTMAN GİRİŞİ ŞİFRE İLE ANAHTARSIZ)
    +1 YILLIK BİNA
    ++KİRA 400 LİRA

Boşuna komisyon vermeyin millete biraz erken gelin yer bulun

FOTOGRAF:http://i.hizliresim.com/aPdEyO.png

Güzel görünüyorda bunun içini doldurmak mesele :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sánchez kullanıcısına yanıt
    EŞYALAR VARMIŞ İÇİNDE ÇIKARMIŞLAR ESKİ DİYE :D

1+0 ZATEN 1 YATAK 1DOLAP YETER ZAMANLA DOLDURULUR
  • Hocam burda öğrencileri sağlam kazıklıyor emlakçılar braz erken gelin ev bakacaklar

Gölet mevkiinde tutarsanız ömrünüz 7b beklemekle gecer sınav kaçırmışlığım vardır
  • Arkadaşlar okul ne zaman başlıyo tek o kaldı bilmediğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: demonspeople

Arkadaşlar okul ne zaman başlıyo tek o kaldı bilmediğim

15 Eylül. En azından benimki öyle hepsi aynı mı bilmiyorum. Foto yükleyecektiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sánchez -- 7 Ağustos 2014; 1:40:11 >
  • quote:

quote:

15 Eylül. En azından benimki öyle hepsi aynı mı bilmiyorum. Foto yükleyecektiniz?

Genelikle ayşekadın çevresini çektim.Fışkıye ne ayak derseniz şehrin her yerinde oldukça fazla var ve açıkçası hoş bişey :) Kalenin ve koşu yolunun olduğu yer ayşekadın yerleşkesine ait spor salonuda biraz ilerisinde.
     ★TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU★ [51 KİŞİ OLDUK] ★TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU★ [51 KİŞİ OLDUK] ★TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU★ [51 KİŞİ OLDUK] ★TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU★ [51 KİŞİ OLDUK] ★TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU★ [51 KİŞİ OLDUK] ★TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU★ [51 KİŞİ OLDUK] ★TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU★ [51 KİŞİ OLDUK] ★TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU★ [51 KİŞİ OLDUK]

• Cuma gunude ben gidecegim arkadaslar

Msb, akyildiz, tas, nadir, sarper, deniz ve unisiteye bakicaz birde ahmet karadeniz yerleskesine bakariz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

Cuma gunude ben gidecegim arkadaslar

Msb, akyildiz, tas, nadir, sarper, deniz ve unisiteye bakicaz birde ahmet karadeniz yerleskesine bakariz :)

ahmet karadeniz yerleşkesi otogarın yanında arac yoksa yürüyeceksiniz ben 4 yıl karda kışta yürüdüm.Yaklasık 10 dakika yukarı dogru yürüyün.Beklenti yüksek olmasın
  • quote:

quote:

quote:

Genelikle ayşekadın çevresini çektim.Fışkıye ne ayak derseniz şehrin her yerinde oldukça fazla var ve açıkçası hoş bişey :) Kalenin ve koşu yolunun olduğu yer ayşekadın yerleşkesine ait spor salonuda biraz ilerisinde.
     ★TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU★ [51 KİŞİ OLDUK] ★TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU★ [51 KİŞİ OLDUK] ★TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU★ [51 KİŞİ OLDUK] ★TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU★ [51 KİŞİ OLDUK] ★TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU★ [51 KİŞİ OLDUK] ★TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU★ [51 KİŞİ OLDUK] ★TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU★ [51 KİŞİ OLDUK] ★TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU★ [51 KİŞİ OLDUK]

Çektiğin 3. resimin açısını düşünürsek sol kolunun üzerinde kalan beyazlı bir site var Cihan sitesi ben orada oturuyorum.

Zübeyde'ye yakın , Ayşekadın'a yakın etrafında her şey mevcut ATM , eczane vs.

En önemlisi 3B-3A-7B hatlarına yakın.

Tercihiniz bu taraflar olsun arkadaşlar , Jandarma karşısı direk benim evim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sercan_beser

Yurt tavsiye edermisiniz

Simdiden tesekkurler

Kardeşim sen bana bütçe söylersen daha kolay yardımcı olabilirim.

Yemekli mi olmasını istersin yoksa yemek olmasın mı?
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ikinci el eşya için facebook üzerinden bir sayfa var orayı takip ederek ucuza evinizi dizebilirsiniz.

Aklınıza gelecek gelmeyecek her şey satılıyor.

Link vermem yasak olur mu bilmiyorum o yüzden normal facebook uzantasını yazdıktan sonra groups/edirneikincielesyaarayanlar

Eklerseniz linkin sonuna sizi bir siteye yönlendirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Extuin

Arkadaşlar ikinci el eşya için facebook üzerinden bir sayfa var orayı takip ederek ucuza evinizi dizebilirsiniz.

Link vermem yasak olur mu bilmiyorum o yüzden normal facebook uzantasını yazdıktan sonra groups/edirneikincielesyaarayanlar

Kaçak bid şey yapmıyoruz ki yasak olsun :)

• Bu arada arkadaşlar dil okulu düşünen arkadaşlar varsa onlarla birebir ilgileneceğim , kurlar hakkında eğitimler hakkında kampanyalar hakkında çok ayrıntılı bir bilgilendirme yapacağım.

Bu yılın kampanya ve fiyatları belli olduğunda sizlere yansıtacağım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extuin -- 7 Ağustos 2014; 10:10:07 >
  • quote:

quote:

Kaçak bid şey yapmıyoruz ki yasak olsun :)

Şimdi reklam yaptığıma dair düşünceler olur hiç gerek yok :)

Herkes söylediğimi yapacak kadar bilgisayar bilgisine sahiptir zaten girip bakarak oradan alacaklarını takip edebilirler.

Hatta baza , dolap falan alacak arkadaşlara yardımcı olabilirim önümüzdeki günlerde 2 ev arkadaşım evden ayrıldı ve eşyaları benim evimde onları satacaktım Eylül'de. :)

• quote:

quote:

Yurt tavsiye edermisiniz

Simdiden tesekkurler

500-800 tl

Yemek olmasada olur

Tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Yurt tavsiye edermisiniz

Simdiden tesekkurler

500-800 tl

Yemek olmasada olur

Tesekkurler

Dostum öyle bir bütçeye sahipsen sana tek bir önerim olur Ünisite.

Yani gerçekten çok kaliteli bir yer. Bildiğim kadarıyla 750 liraya yemekli pakete dahil oluyorsun.

İçerisinde spor salonu vs her şeyi mevcut ve dışarıdan baktığın zaman en ihtişamlı yurt kendisi , yeri aşırı iyi.

Öğrenci için en önemli ayrıntılardan birisi olan yemekleri için çok güzel diyorlar ve doyuyor insanlar bu ayrıntılar önemli.

Pazar günleri açık büfe kahvaltınız oluyor , genel olarak bütçe olarak daha üst kesim orada kalıyor. Şuan ki ev arkadaşım orada kalıyordu aşırı memnundu yani 4x4 lük kavramını yaşadığını söylüyordu sadece ekonomik olarak zorluyordu.

http://www.unisite.com.tr/

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.