Şimdi Ara

TrakKulüp - Traktör, Tarım Ekipmanları ve Çiftçilik Kulübü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
4
Favori
537.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: BiG_LoVeS

buraya senden baskaa takılan olmuyormu traktörcü?

VALLA BEN ŞUAN KENDİ KENDİME İNŞALLAH ARKADAŞLARIN İLGİSİNİ TOPLAR VE ARKAŞLARA TRAKTÖR SEWGİSİNİ KAZANDIRIRIMKATILIYOM
  • quote:

Orjinalden alıntı: asan70

quote:

mf 248 mf240ın europası

Bu traktörü kim üretiyor..yerli mi ve kim yoksa ithal mi?

www.otometre.com

ARKADAŞIM BU YENİ 200 SERİSİ TRAKTÖRLER İTHAL GELİYO ŞUN YENİ YENİ TÜRKİYENİN BAZI İLLERİNDE FUARLAR ARacılığı ile tanıtılmaya başlandı ama pek tutacanı zannetmiyorum çünki bu traktörler hindistanlı tafe tarafından motaj ediliyor tafe tam anlaMIYLA kendini ıspatlamış bi marka deil mf niye tafeye verdi anlamış degilim..

• quote:

traktörler hindistanlı tafe tarafından motaj ediliyor tafe tam anlaMIYLA kendini ıspatlamış bi marka deil mf niye tafeye verdi anlamış degilim..

bahsedilen traktör ;motor kaputunun üstündeki vida bile nerdeyse Bozok Traktörün montajını yaptığı Tafe'lerin aynısı.O zaman Gebze' de taf e ve Landini ortak montajlanıyor.Orda yapılıyor.Bunu MF'nin kendi şirketi adına alıp satıyosa Tafe'ye güveniyor ve/veya belkide kısa bir süre için böyle düşünülmüş olabilir..
    Tafe kendi markasıyla olduğu gibi Massey Fergus0n markasıylada üretim yapıyor.
    Diğer taraftan Başkent Traktör de (İTMCO) bu modelleri Ankara'da montajlıyor..

www.OTOMETRE.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asan70 -- 20 Aralık 2008; 17:54:05 >

• MF ler tam gaz çalışıyor..

TrakKulüp - Traktör, Tarım Ekipmanları ve Çiftçilik Kulübü
  • arkadaşlar ben yozgat ın şefaatli ilçesindenim. 1985 yılında ford 6610 traktör almıştık sıfır muhteşem bir traktördü hem tipi hem sesi çok hoşume giderdi hatta bu trktörle ara gazı vermek yokmu hasta ederdi bizi, ilçede kızlara hava atanlar bile olurdu . 10 yıl bu seriden kullandık fakat daha sonra borç nedeni ile satmıştık, şimdi elimizde ford 5000 -1967 model traktör var 42 yaşına geldi ne zaman yolda bırakır bizi bilemeyeceğim, ama benim aklım hala 6610 serilerinde bir üst modelleri 6610S serilerinden olacak doya doya kullanacaksın, benim aklım hala bu traktörlerde
  • mf takımı toplamış

• quote:

Orjinalden alıntı: traktörcü

özel yapım bir mf

Tank gibi.
  • merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım böyle bi bölümün olması çok güzel arkadaşlar buraya nasıl video ve resim ekliyebiliriz
  • eskiden 480 ler falan vardı birde john deere ler... imdiki çiftçiler çok şanslı zamane traktörleri deyim yerindeyse otomobil gibi.
  • Konya Tarım Fuarından Görüntüler

• Yeni yerli traktörümüz.Konya'dan; KARINCA..30 beygir, 4x4..AHS firması üretiyor.

YERLİ ARAÇ KULLAN
    TÜRKİYE kazansın..

www.otometre.com
    http://otolist.blogspot.com
    http://panorama24.blogspot.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asan70 -- 1 Mayıs 2009; 23:59:48 >

• Arkadaşlar merhaba. HATTAT VE VALTRA Traktörleri Hakkında Bilgi, Fiyat ve Merak Ettiklerinizi Cevaplamaya Hazırım.
    BARTIN OTOMOTİV PLAZA
  • quote:

Orjinalden alıntı: armada74

Arkadaşlar merhaba. HATTAT VE VALTRA Traktörleri Hakkında Bilgi, Fiyat ve Merak Ettiklerinizi Cevaplamaya Hazırım.
    BARTIN OTOMOTİV PLAZA

Hattat marka traktorlerde Tümosan motor kullanılıyor mu, H serisinde,mesela

YERLİ ARAÇ KULLAN
    TÜRKİYE kazansın..

www.otometre.com

• Hattat H ve A serisi Traktörleri hakkında kısa bir bilgi geçmek istiyorum
  • HATTAT A SERİSİ
    Yukarı kaldırılan motor kaputu, yerden yapılabilen yakıt dolumu çiftçilerimize kullanım avantajı sağlamaktadır.
    Traktörler, 4-zamanlı direkt enjeksiyonlu dizel motora sahiptir.
    A58modellerinde 3-silindirli Perkins motor. 4x2 ve 4x4 seçeneği
    A68modellerinde 3 silindirli Turbo kompresörlü Perkins motor. 4x2 ve 4x4 seçeneği
    A78modellerinde 3 silindirli Turbo kompresörlü Perkins motor. 4x2 ve 4x4 seçeneği
    Traktörler; volana monte edilmiş çift debriyaj, tamamen senkromeçli vites kutusu, bir splitter ünitesi (A68, A78), diferansiyel kilidi, hidrostatik direksiyon, yüksek basınçlı lift devresi, iki yardımcı hidrolik valfleri ve PTO ile donatılmıştır.

• HATTAT H SERİSİ
    45 HP 'serisinde, ülkemizde Euro III sertifikasına sahip ilk motor
    Ekonomik, güçlü, fonksiyonel, 45-65 BG gücü aralığında, 4X2 / 4X4, farklı renklerde açık kabinli.
    H45, H55, H65 olmak üzere üç model.

hattat H45 dört silindirli, direkt enjeksiyonlu, su soğutmalı, doğal emişli Euro 3 HATTAT Motor.
    hattat H55 üç silindirli, direkt enjeksiyonlu, su soğutmalı, doğal emişli Euro 2 PERKINS motor. 4x2 ve 4x4
    hattat H65 üç silindirli, direkt enjeksiyonlu, su soğutmalı, turboşarjlı Euro 2 PERKINS motor. 4x2 ve 4x4

Modellerimiz, temel olarak iki kademeli kuru tip çift debriyaj, yağ banyolu çok diskli mekanik kontrollü sürüş frenleri, maks.1900 kg kaldırma kapasiteli Kategori 2 hidrolik lift, pedal kontrollü diferansiyel kilit, tek sürgülü (çift etkili) mobil valf ve iki hız seçenekli PTO ile donatılmıştır

HATTAT H VE A serisi hakkında fiyat ,bilgi ve istekleriniz için lütfen ulaşın.

traktörlerimiz 21.000TL den başlamaktadır.

H45 serisi fotografını atamadım. googledan bulabilirsiniz

• Valtra, özellikle üstün kalite, dayanıklılık ve uzun ömür tercih eden Kuzey Avrupa ülkelerinin gözde markasıdır. Bugüne kadar 500.000 adetin üzerinde Valtra markalı traktör (2001 yılından önce Valmet markasıyla satılmaktaydı) dünya pazarlarına girmiştir. Çok dayanıklı bir motor olarak bilinen ve Valtra traktörlerinde kullanılan Sisu motorları da AGCO bünyesinde olup MF traktörlerinde de kullanılmaktadır.

Avrupa`da satılmakta olan Valtra A Serisi ve Massey Ferguson MF 4400 Serisi traktörlerin üretimi artık Hattat Tarım A.Ş.`nin Çerkezköy Fabrikası`nda yapılıyor.

• TrakKulüp - Traktör, Tarım Ekipmanları ve Çiftçilik Kulübü

• TrakKulüp - Traktör, Tarım Ekipmanları ve Çiftçilik Kulübü

[img=http://img132.imageshack.us/img132/8756/bt30tarktor.jpg]

Motosan'dan SÜPERSTAR

Yerli araç kullan Türkiye kazansın..

www.Otometre.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asan70 -- 20 Mayıs 2009; 22:28:04 >

• herkese slm..bende bakıyorum 80-90 hp bir ciftceker traktör john deere 5720 düsünüyodum fiyatlarda inmiş.Ama yeni modeli cıkmıs yurt dısında onu beklemeyi düsünüyorum motoru daha modern ve az yakıtlı common rail yakıt sistemi ile donatılmıs..nasipse bakalım yıl gelir belki türkiyeye bu arada John Deere 5R 5080-5090-5100 üc model
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.