Şimdi Ara

TrakKulüp - Traktör, Tarım Ekipmanları ve Çiftçilik Kulübü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
4
Favori
537.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 94 model ms 240 var hidrolik fren direksiyon ve kepçesi var haftaya ss eklerim burada güzel bi çiftçilik grubu kurarsak çok güzel olur aslında ugraştıgımız alanlar antepfıstıgı,yaglık ve salamuralık zeytin, ve üzüm bagı
  • Arkadaslar o kadar traktorleriniz varki ben tumosan 6065 aldim sizce nasil yakitinida merak ediyorum is yaparmi sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bir traktör markası HARS Traktör
    http://otorama.blogspot.com.tr/2014/12/yeni-hars-traktor.html
    TrakKulüp - Traktör, Tarım Ekipmanları ve Çiftçilik Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asan70 -- 8 Mayıs 2016; 16:59:27 >

• yasincigdemsevim Y kullanıcısına yanıt
    Sizin yardiminiz olmayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasincigdemsevim -- 29 Aralık 2014; 12:37:28 >
  • Arkadaşlar 3 dönümlük bahçmde kullanmak üzere küçük 4x4 belden kırma Goldoni , Ferrari , Nibbi , Valpadana traktör arıyorum .

Bu saydığım markalardan kullanmış olan , elinde olan , satmak isteyen arkadaşlar varmıdır ? Varsa öncelikle bu traktörlerin çalışma sistemi hakkında bilgi verebilecek birileri varmıdır ?
  • Traktör kullanıcılarına yeni bir alternatif daha var,
    üstelik yerli;
    Mehmet Şimşeker 290 ve 290 4x4...
    http://otorama.blogspot.com.tr/2015/01/yeni-ms-traktor.html

TrakKulüp - Traktör, Tarım Ekipmanları ve Çiftçilik KulübüTrakKulüp - Traktör, Tarım Ekipmanları ve Çiftçilik Kulübü
    TrakKulüp - Traktör, Tarım Ekipmanları ve Çiftçilik KulübüTrakKulüp - Traktör, Tarım Ekipmanları ve Çiftçilik Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asan70 -- 8 Mayıs 2016; 17:05:48 >

• Bu markayi ilk defa duyuyorum. Kendi traktorumuzu uretmek guzel birsey ama bide cakma uretmesek daha iyi bidigin massey

• Yeni Üretilen massey fergusonları Agco Aldı
    motor ve arka deftansiyel çok farklı ve eskileri kadar güçlü değil ve Yakıt sarfiyatı çok yüksek.
    Eski MF lerde Ağırlığı ve perkins motor kalitesi yenilere göre Kullanıcı olarak daha iyi .
    bu yeni Ürünler ise Mf nin ilk orjinal kalıbını kullanmaktadır.

• Olmucak şeylerden bahsediyoruz arkadaşlar sadece TÜMOSAN

• Merhaba arkadaşlar,

"Parça Kapımda" olarak traktör yedek parça imalat sektöründe 40 yıla yakın bir sanayicilik geçmişinden aldığımız gücü ve ürün tedarik kabiliyet ve elastikiyetini "online" platforma aktararak son kullanıcı ve son kullanıcıya hizmet veren servis ekiplerinin ihtiyaçlarına çözüm üretmeyi amaçlıyoruz.

Fiyat, kalite ve zaman kavramlarının önemini ciddi ölçüde yükselttiği bir dönem içerisinde bulunduğumuz bilinciyle imalattan nihai tüketim aşamasına kadar geçen tüm süreç ve maliyetleri minimize etmek ve müşteri deneyim ve memnuniyetini maksimum seviyede tutmak için yılın 365 günü 7/24 açık bir platformda sizlerin karşısındayız.

"Parça Kapımda” bir hizmet markası olup her biri konusunda uzmanlaşmış yerli ve yabancı dünya markalarının ürünlerini en uygun fiyat ve teslimat koşullarıyla müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır.

"Parça Kapımda”, e-ticaretin olmazsa olmazları olan güvenlik, fiyat, ödeme seçenekleri, ürün çeşitliliği, kalite ve satış sonrası destek konularının her birine en yüksek düzeyde özen göstererek konularında sektör lideri olan çözüm ortaklarıyla yoluna devam etmektedir.

• arkadaşlar merhaba biçer döverin arkasına bu makinadan yaptırabilirmiyim gerçekten muhteşem

http://www.traktorsevenler.com/saman-depolamali-bicer-dover-new-holland-tx64/316/
  • Arkadaşlar traktörden hiç anlamam, John deer 50'lik mi yoksa New Holland 50'lik mi almalı. fiyatları 40bin lira civarında daha makul fiyatlı birşeyde olabilir. Arazimiz dağlık, taşlı ve engebeli bir arazi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozbi -- 8 Ağustos 2015; 8:58:55 >
  • Ozbi kullanıcısına yanıt
    John Deere sağlamdır özellikle dağlık arazi için uygun bir traktör. Fakat küçük bir ilçede yaşıyorsanız parça sıkıntısı çekebilisiniz. Parça sıkıntısı olmasın diyorsanız New Holland
  • quote:

Orijinalden alıntı: asan70

Yeni bir traktör markası HARS Traktör
    üstelik yerli

Masseyin çakması gibi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Qui-Gon Jin

quote:

Orijinalden alıntı: asan70

Yeni bir traktör markası HARS Traktör
    üstelik yerli

Masseyin çakması gibi geldi

Zaten daha önce Massey Ferguson lisansıyla üretim yapan İran firması ITMCO olarak üretilmiş.
    Sonra aynı traktörler Başkent Traktör olarak imal edilirken en son firma satılınca Hars Adıyla üretim devam ediyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asan70 -- 23 Eylül 2015; 0:48:55 >

• Türkiye'nin sınırlı sayıda üretilen ilk traktörü HAŞMET 110 Special ( Limited Edition) Erkunt tarafından üretilmiş...
    110 beygir güç, 440 Nm tork, özel deri koltuk, nubuk tavan, multimedya ekran...
    [album][/album]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asan70 -- 23 Eylül 2015; 20:13:17 >

• arkadaşlar merhaba
    yakıt ve performans konusunda en iyi traktör hangisi
    Deutz konusunda çok ciddi iddialar var.
    Hatta aynı şartlarda başa baş iddiaya girenler var bu konuda yorumlarınızı bekliyorum..
  • ARKADAŞLAR İŞTE BU DA BENİM EFSANE'M. .
    2001 MODEL MASSEY FERGUSON EFSANE BAĞBAHÇE TİP-FAZ 2(2.NESİL)
    ÖZELLİKLERİ;
    -3 SİLİNDİR 2500 CC DİZEL PERKİNS MOTOR 50 BG 30000 DEVİR
    -SENK.ŞANZIMAN
    -HİDROSTATİK DİREKSİYON
    -DİGİTAL KM
    -SOLDAN EL FRENİ
    -ANAHTARDAN STOP
    -YAĞLI DİSK FREN
    -SPOOL WALF
    -IPTO
    -BAĞIMSIZ KUYRUK MİLİ
    -EMNİYET SİSTEMİ(VİTESTEYKEN VEYA TANKER AÇIK KONUMDAYKEN KESİNLİKLE ÇALIŞMAZ)
    EXTRA OLARAK;
    -ZENON FARLAR(YENİ TAKTIRDIM EN KISA ZAMANDA RESİM YÜKLEYECEĞİM.6000K)
    -GERİ VİTES SESLİ İKAZ
    -BEYAZ VE KOYU MAVİ GÜNDÜZ FARLARI
    -DERİ KOLTUK KILIFI
    -DEMİR KORUMA(ŞUAN TAKILI DEĞİL)
    -CARUB PASLANMAZ KROM EGZOST UCU(ROLANTİDE HOŞ SES)
    -120 KG ÖN AĞIRLIK
    -15 LEDLİ ARKA FREN LAMBASI
    -YAZ KIŞ TEK MARŞTA SORUNSUZ ÇALIŞMA
    -YENİ TAKILMIŞ MUTLU AKÜ
    -YARIM ÇAMURLUK(ORJİNAL ARKA ÇAMURLUKLAR KESTİRİLMİŞTİR.HEM ARKA TEKERLER DIŞA ÇIKMIŞ HOŞ GÖRÜNTÜ,HEMDE ÜZÜM BAĞLARINDAN KOLAY GEÇMESİ SAĞLANMIŞTIR.)
    -TrakKulüp - Traktör, Tarım Ekipmanları ve Çiftçilik KulübüTrakKulüp - Traktör, Tarım Ekipmanları ve Çiftçilik KulübüTrakKulüp - Traktör, Tarım Ekipmanları ve Çiftçilik Kulübü
    Bu mesaja eklenen görseller:

TrakKulüp - Traktör, Tarım Ekipmanları ve Çiftçilik KulübüTrakKulüp - Traktör, Tarım Ekipmanları ve Çiftçilik KulübüTrakKulüp - Traktör, Tarım Ekipmanları ve Çiftçilik Kulübü

• tarals40 kullanıcısına yanıt
    ARKADAŞLAR TÜRKİYE'YE İNGİLİZ MARKASI OLAN MASSEY FERGUSON'U İLK TÜRKİYE'YE GETİREN VE BURADA ÜRETİMİNİ GERÇEKLEŞTİREN FİRMA UZEL MAKİNA SANAYİ LTD.ŞTİ.DİR.BİR ÇOK MODELDE İMZASI OLAN UZEL,MASSEY FERGUSONLA ORTAKLIK KURUP,ŞUAN 7-8 TRAKTÖR FİRMASININ ÇALDIĞI EFSANE 240S KASALARIN PATENTİ UZEL'E AİTTİ.UZEL VARKEN KİMSE BU KASALARI ÜRETEMİYORDU.UZEL YAKLAŞIK 5 YIL ÖNCE AKRABALAR ARASINDA MİRAS KAVGALARI YÜZÜNDEN MASSEY FERGUSON'LA ANLAŞMAYI BOZMUŞTUR.DAHA SONRA UZEL MAKİNE ADI ALTINDA 240S GOLD TURBO MODELİNİ PİYASAYA SÜRMÜŞTÜR.ÇÜNKÜ O KASANIN PATENT HAKKI DEVAM EDİYORDU.DAHA SONRA MASSEY FERGUSON UZEL DEN AYRILINCA KENDİ ADI ALTINDA 2615,2630,2650 GİBİ MODELLERİNİ YENİ KASA OLARAK PİYASAYA SÜRDÜ.UZEL DE BÜYÜYEN MİRAS KAVGALARI GİT GİDE BÜYÜDÜ.SONUNDA YILLARIN ESKİTEMEDİĞİ KASANIN ÜRETİMİNİ YAPAN,BİR ÇOK ÇİFTÇİ KARDEŞİMİZE SAĞLAM TRAKTÖRLER ÜRETEN UZEL MAKİNE SANAYİ İFLASINI VERDİ.BU KASA BOŞTA KALINCA HERKES ÇULLANDI.YANİ AGCO MASSEY İ SATIN ALMADI.BOŞTA KALAN EFSANE KASAYI HERKES SAHİPLENDİ.ARAŞTIRIRSANIZ HATTAT,BOZOK TRAKTÖR,HARS VB.BAZI TRAKTÖR MARKALARI TAKLİTTE DEĞİL BİREBİR AYNI KASA ALTINDA ÜRETİM YAPTI.UZEL DEVAM ETSEYDİ ACABA NASIL KASA ÇIKARACAKLARDI MERAK KONUSU.DEDİĞİM GİBİ MASSEY FERGUSON ŞUAN AYRI BİR MARKA VE TÜRKİYE DE BİR TRAKTÖR MARKASI İLE ORTAKLIĞI YOK.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.