Şimdi Ara

trafikteki uçağa sinirlenen sürücü :) :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilmiyorum paylaşıldımı şimdi gördüm :) gecenin bir yarısı evine gitmek isteyen ama yolunu uçak kapattığı için geçemeyen sürücünün isyanı

tam 5:00 dan itibaren başlıyor :)

http://yurthaber.mynet.com/detay/istanbul-haberleri/trafikte-ucak-goren-suruculer-sok-yasadi/589782

• Uçakla yol mu kesilir... Ne mal adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elma -- 15 Aralık 2012; 12:36:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun A

Uçakla yol mu kesilir... Ne mal adam.

belki gelin arabası sanmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuĞrA -- 15 Aralık 2012; 12:38:56 >
  • Ulan adam tam artis çok acelesi var yol açılınca niye hala duruyor a.. çok sinirlendim biride çıkmamış sen kimsin lan yawşak diye
  • Sarhoş galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mal ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende ilk izleyişte adama hak verdim acelesi vardır falan diye sonra hareketleri küfürleri duyunca anladım kendi çapında psikopat ayaklarında olduğunu ... kafalar milyon olmuş zaten yandaki dayının inip bizim yolumuzu kimse uçakla kesemez demesi ayrı bişey :) :) :)
  • Şu 5:00'daki adamın ağzını burnunu kırmak lazım. Benim sinirlerim bozuldu ordakiler nasıl sakin kalabiliyo anlamış değilim ...
  • “Ya kardeşim vatanımızın milletimizin uçağı böyle yollarda ayıp değil mi?”

Ne sığırlar var arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 15 Aralık 2012; 12:45:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIME BANDIT

Sarhoş galiba

galiba mı ?
  • Adamın güya acelesi var, gidip kukaları fırlatıyor mal.
  • Kendini bi bk sanan şehir magandasının teki, başka bir halt değil.Adamın başını zorla belaya sokar böyleleri
  • bi babayiğit de çıkıp kes lan sesini diyememiş
  • 40 yıllık baliciyim böyle kafa görmedim.
  • Kafa güzel polisi arayacaklardı bir güzel icabına bakardı.Alkollü araç kullanmaktan başlardı...

Bir çekici yol boyunca eşlik etmiş onun üzerine bir push-back aracı koysalarmış otoparka çekilirken çok daha hızlı operasyon yapabilirlerdi.Yol da tıkanmazdı.
  • kesin alkollü, tam sopalıkmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.