Şimdi Ara

Trafikte yanlamanın cezası var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dönel kavşak boş sola döneceğim yan vere vere dönüyorum kimseye zararım yok amacım sadece dönüp yola devam etmek ama yanlayarak yaptım bu işi ilerde polis beni gördü ve çevirdi ne gerekçeyle maddeyle bana ceza yazabilir eğer cezası varsa ?

• Nedenini burada soyleyemem ama yazar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zevk ve heves denemelerini piste girer yaparsın insaların canına tehlikeye atmak trafiği aksatmak ve tehlikeye sokmaktan çok rahat yazar.

+ Böyle bir riske nasıl girebiliyor insanlar anlamış değilim.Bende görüyorum şahit oluyorum bir an dikkatsizlikle hadi kendi canını geç onu yapıyorsa kendi canınınn kıymeti zaten yoktur geberse gitse içim sızlamaz ama etraftaki arabaları da bir kenara koy insanlara çoluk çocuğa zarar verecek ondan sonra kendisi yaşayacak olan millete olacak.

Türkiyede her ehliyet alan kendini ralli pilotu sanıyor.

Bu arada konu sahibini iğnelemek veya kötülemek amacıyla yazmadım kendi fikirlerimi arz ettim.Yapmaya devam eder veya etmez onun bileceği iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrahmanS -- 8 Aralık 2016; 14:2:23 >
  • Gece 2-3 civarı kimse yokken isteyen istediği kadar dönsün ama gün içi saatte sizin kontrolden çıktığınızı düşünüp acemi biri kaza yapabilir sebep olursunuz vicdan varsa azap çekersiniz

• Arac nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Inşallah kimseye zarar vermeden bir direğe yanlayip ,kendi arka tamponunla öpüşürsün.
  • Gece 2- 3 gibi ciyak ciyak lastik öttüren ve bebesine varana kadar uyandirip tum aileyi sabaha kadar uykusuz diken şeref yoksunu işsizler ve oneri veren mahluklar da ayni sonu bulur inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURKER75

Inşallah kimseye zarar vermeden bir direğe yanlayip ,kendi arka tamponunla öpüşürsün.

Hocam ben yanlayacağımdan sormuyorum yanlasam gider bos yerde yanlarim cezayi mueyyidesi var mi onu merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreudeAmFahren -- 8 Aralık 2016; 14:24:57 >
  • "Şehir içi ve yerleşim yerinde diğer kişiler için potansiyel tehlike çıkarmak kaydıyla, trafik kurallarına uyulmarak araç kullanmak" diye gerekçe gösterebilir belki.
  • Bu durumda üzerinize hic alinmayin.
    Meskun mahale dikkat lutfen.

• "Trafik güvenliğini tehlikeye atacak şekilde araç kullanma" suçundan ceza yazılabilir.
  • esp kapatıp drift yaptığını sanan bmw ciler gelmiş yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: P1YADE

esp kapatıp drift yaptığını sanan bmw ciler gelmiş yine

Drift yapmiyorum ama sizin yazdiginiz kedi ciger iliskisi gibi olmus.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trafiği tehlikeye atmak tan geliyor cezası, makas vs aynı başlıktan gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Yo hiç alakası bile yok drift yapmıyor sakin şekilde dönüyorsan üzerine alınmazsın olur bite bu ara çok var trafikte hepsinin altında da bmw esp kapatında driftçi sanıyorlar kendilerini, ha ben sakince dönerim diyorsan orası ayrı gece boş kavşakta ne yapıyorsan yap kimse karışmaz bmw alabilecek durumum da var allaha şükür şu devirde parayı savurmaya gerek yok

• 200 mu 220 mi oyle bisi olmasi lazım..
  • Cezası yok. İstediğin gibi yapabilirsin.

(Bir şansımı deneyeyim. Belki yer.)
  • sümbülle uanlayacan dimine yaparsan yap tayt giyme sapıklar foruma kadar gelmiş

• 50 kırbaç olmalı bence cezası

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Alt tarafı kıçı kırık kim bilir kaç model e90 kullanıyorsun diye ne bu havalar hayırdır?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.