Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Trafikte sinirlendiğimiz anlar..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
49
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    681 Mesaj
    @topaz42 hatalı değil misiniz acaba yeterli boşluğu bırakmadığınız için ? Takip mesafesi kuralı ne diyor acaba bu durumlarda merak ediyorum.
    Lütfen evinizde yediğiniz tavuk,balık,kırmızı et gibi gıdaların artıklarını bir poşette apartmanın çöp konteynerinin içine değil YANINA ağzı açık bir şekilde bırakın. Bırakın ki kediler, köpekler kolaylıkla doysunlar. Çöp konteynerinin içine attığınızda özellikle köpekler bıraktığınız artığı alamıyorlar ya da alırken sakatlanabiliyorlar. Eziyet değil merhamet edelim !
  • Binbaşı
    1372 Mesaj
    Valla ben en çok şu anayoldan ağır ağır gelip sinyalini tam dönüş anında verenlere ifrit oluyorum. Ulan tamam beklemek zorundayım seni. Be herifçioğlu 10 15 m önce sinyalini çaksan ölür müsün
    |
    |

Hatırlatma olarak söyleyeyim

Bu gibi kaydırma durumlarında çoğu zaman arkadaki suçludur bilginiz olsun .

Benim de başıma geldi ama ben yanlışlıkla yapmıştım geri vites 1. vitesin yanı olunca palionun kaputa kadar çıkmıştım neredeyse
    |
    |
    topaz42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: halley yıldızı

@topaz42 hatalı değil misiniz acaba yeterli boşluğu bırakmadığınız için ? Takip mesafesi kuralı ne diyor acaba bu durumlarda merak ediyorum.

Hatalı değilim. Çünkü trafik sıkışıktı. Dur-kalk gidiyorduk ve durmuştuk. Adam yerinde sabit duran arabayı aniden geriye kaçırdı. Belki inanmayacaksınız ama 1 metre kaçırdı. Galiba dalgınlıkla ayağını frenden çekti. O vurunca ben geri saldım. Arabanın önüne bakmak için. Fakat adam yine kaçırdı.

Olay tam olarak aynen böyle cereyan etti. Bir de baskın çıkmaya çalıştı.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: TroubleTrouble

Hatırlatma olarak söyleyeyim

Bu gibi kaydırma durumlarında çoğu zaman arkadaki suçludur bilginiz olsun .

Benim de başıma geldi ama ben yanlışlıkla yapmıştım geri vites 1. vitesin yanı olunca palionun kaputa kadar çıkmıştım neredeyse

Olayın oluş şeklini bir üst mesajda yazdım.
    |
    |
    yokuşlarda her zaman mesafe koyarak durmak lazım hele bir de arabanız otomatikse kesinlikle mesafeli durun, oluyor böyle şeyler, ticari araç kullananlar tüm gün debriyaj bas bırak kaçırabiliyor hatta normal vatandaş da kaçırabiliyor, çıkan masrafı da çok dert etmemek lazım, sağlık olsun, bu da ders olur, geçen gün de önümde askeri araç yokuşta kaçırdı belediye otobüsüne geri geri vurdu, suç belediye otobüsünde, toplu taşıma kullanan herkes bilir ki otobüs şöförleri sanki marifetmiş gibi önündeki araca sıfır yanaşıyorlar mesela
    |
    |
  • Yarbay
    5446 Mesaj

Abicim burada her şeyi doğrucu davutça yorumlamamak lazım. Trafiğin belli bir akışı vardır. Sen ya da başkası 30 ile giderse selektör de yer, korna da yer, arkadan da vururlar adama.

İstanbul da arabasını böyle kullanan çok uyur gezer var.

Özellikle sol şeriti tıkayan bu aymazlara ben de selektör + korna ikilisini yapıp sıkıştırıyorum. Zaten heryerde trafik var, trafik olmayan yerde de bu tip abuksubuk adamlarla uğraşıyoruz.
    |
    |
    Draqonn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: CeVaLieR

quote:

Orijinalden alıntı: bozak07

Arkadaşın durumunu fırsat bilip kullanan pezev*nk inşallah biri de sana çarpar kaçar radyatörden de anlarsın

kimsenin ahı kimsede kalmazmış

Kalmaz kalmaz inşallah çıkar
    |
    |
  • Yarbay
    2171 Mesaj
    Bu vurdumduymazlık, bu açgözlülük ve saygısızlık varken sakin sakin sürüp kazadan beladan sakınmak yalan. Siz de taksici minibüsçü gibi süreceksiniz ki sizden uzak dursunlar. Yoksa bela size gelir.
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
üniversite
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,202
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.