Şimdi Ara

Trafikte,şehir içinde veya yayaların arasında cam suyunu kullanma!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yaşım gençken ....... olsun diye bazen ışıklarda yan tarafımda camı açık duran araba oldumu basıyorum sonuna kadar cam silmeye :D sular adamın camdan içeri. artık yapmıyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

tamam da bu kavga sebebi, karakolluk olma sebebi midir?

adam bilmiyordur bile saga sola su attigini, gider kibarca uyarirsin

bu ne medeniyetsizliktir? herseye kavga

ondan sonra vay ben niye oldum geberdim? biraz hosgoru

Eyvallah hocam haklısın, ama bende sana şunu söyleyim bizim milletin ipne bir tarafı var şöyle ki,

Bunu yapan adam ipneliğine yapıyor kışkırtmak için içindende sesi çıkmaz nasıl olsa diyor, yani ihtiyacı olduğu için değil çakallığına yapıyor, inan bana bu tiplerden milyonlarca var.

o yüzden altta kalmamak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sana ne kardeşim fiskiyenin hortumu senden mi geliyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Skandalek

Ömürde 1 kez karşılaşılacak şeyler vol. 1

İşim gereği sürekli şehiriçi şehirdışı yollardayım. Abartısız söylüyorum 2 günde bir bu cam yıkama muhabbetine kavga edenlere şahit oluyorum. Bazılarının nişan yeri o kadar alakasız ki 2 yan şeritteki aracı bile hedef alabiliyor

• Su damlamakla araba incinmez beyler. Takılmayın bu kadar. Biraz anlayışlı olun. Bu hoşgörüsüzlük gelir dolaşır en sonunda size zarar verir.

• Valla benim araç ön camı en büyük binek araç. Adamlar da öyle bir fıskiye takmış ki ön cam + cam tavan + arka araç + eğer açıksa yan camlardan komple su geliyor... Ben trafikte cam silmeden önce dikiz aynasina bakıyorum. Arkamda mesafe yoksa ve mecbur basarsam arkamdaki 2-3 araç camlarını silmeye başlıyor.

Zincirleme başlayan bu süreç gişeler trafiğinde yüzlerce aracın fıskiye gibi su artırmasına neden oluyor. Belki de size de bunun ucu denk gelmiştir.

• emredersin paşam her konuda izin almak gerekiyor zaten. rahatsız oluyorsan çekil arabanın yanından.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.