Şimdi Ara

Trafikte Neye Korna Çaldığınıza Dikkat Edin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
9
Favori
8.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kamera inceleme paylaşım yapıp foruma iyi niyetleriyle kamera aldıran üstad aslında yola bu niyetle çıkmamıştı
  • Trafikteki tek kavga sebebidir kaynak yapıp öne geçmeye çalışmak. Bir de pişkin pişkin dikkat edin yazmışsın. Keşke güzel bi sopa çekseydi sana.
  • Merhaba,

Hakan bey siz de sansli gununuzdeymissiniz. Bence siz de arabadan inerken dikkat edin. Bi gun topugunuza sikarlar falan Allah muhafaza..

Bu arada sizin vivio vardi bi ara ne oldu sattiniz mi bayadir takip edemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • msansertekin kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Dayak yemek veya atmak önemli değil, önemli olan sakinliğini korumak.

Hiç unutmam askerde yemekhanede futbol oynadık diye nöbetçi subay tokat atmıştı da diğer erler dalga geçmişti Öyle dokundu ki hiç içmediğim halde 1 paket sigarayı zorla bitirmiştim.
    Seneler sonra geriye bakınca gülerek hatırladığım güzel bir anı olarak göerünüyor.
  • Az bile abanmis adam,keske bide melodik otturseydi inince
  • helal olsun diğer araçtaki adama

şark kurnazının teki hakkını gasp etmiş sonuna kadar hakkını savunmuş, keşke her emniyet şeridinden gidene, aradan kaynak yapana, ters yola girip çakallık yapana herkes böyle tepki gösterse

sonuç olarak o kornayı sonuna kadar hak etmişsiniz, hemde her gün ordan geçiyorum demişsiniz yani yolu biliyorsunuz solda beklemek gerektiğini biliyorsunuz ama çakallık yapıp hak gasp ediyorsunuz

üstüne üstlük araç sahibinden camdan çıkarıp ufak bir özür dileyeceğinize artislik yapıyorsunuz
  • görüntülere göre haksız olan siz görünmektesiniz.
  • siz ne iş yapıyorsunuz acaba mesleğiniz nedir? birde bu şekil araba sürmeyi nerde öğrendiniz ? böylece trafiği rahatlattığınızı felan mı düşünüyorsunuz...

• ben anlamadım ağaç kesme makinesi mi o çalışan? i want to play a game mi dediniz inince?
  • Araç kameranız olduğu için tamamen siz haklısınız.Kamerayı taktığınız için en iyi sürücüde sizsiniz.Konuda açmışsınız bence mahkemeye de verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

ben anlamadım ağaç kesme makinesi mi o çalışan? i want to play a game mi dediniz inince?

Merhaba.

İşte orası daha da garip.
    Arkadaki araçtaki şoförün aracı doluydu sanırım ailesi vardı.
    Adam gayet sakin bir şekilde açık olan camından birşeyler söyledi.
    Ama bizim şoferin bağırmasından ne dediğini anlayamadık, bizimkini tuttuk kolundan araca bindirdik.
  • Demek ki artık her konunun altına bu video mu gelecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mytohology

quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

ben anlamadım ağaç kesme makinesi mi o çalışan? i want to play a game mi dediniz inince?

Merhaba.

İşte orası daha da garip.
    Arkadaki araçtaki şoförün aracı doluydu sanırım ailesi vardı.
    Adam gayet sakin bir şekilde açık olan camından birşeyler söyledi.
    Ama bizim şoferin bağırmasından ne dediğini anlayamadık, bizimkini tuttuk kolundan araca bindirdik.

Keşke manyağın birine denkgelseydiniz. Bakalım tutup çekecek kol bulabilecekmiydiniz.

• Merhaba.

Evet trafikte neye korna çaldığınıza dikkat edin. Mesela öküze korna çalmayın. Anlamaz çünkü öküz öküzdür.

Edit: Merhaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzÖmÖz -- 5 Mart 2016; 22:02:04 >
  • fotoğraflarından gördüğüm kadarıyla hakan baya iriyarı izbandut gibi bir arkadaş,, kalıbına güveniyorsun ama yarın ters birine denk gelirsin, adam emaneti çeker saydırır, o zaman smith wessonun kare astan büyük olduğunu anlarsın
  • İnşallah bigün benim gibi birine de arabadan iner Hem haksız hem IQ düşük , fazla ayakta kalamaz bu devirde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jr09 -- 5 Mart 2016; 22:02:28 >
  • inşallah birgin öyle birine denk gelirsin ki bir güzel dayak yersin.

• Merhaba tuvnera

• quote:

Orijinalden alıntı: Respectformuslims

Merhaba tuvnera

O nasil nik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

quote:

Orijinalden alıntı: Respectformuslims

Merhaba tuvnera

O nasil nik

?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.