Şimdi Ara

Trafikte Korku Dolu Dakikalar ! Küfürleştiğim Arabayla Sonraki Işıkta Yine Yanyana Geldim !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün sabah trafikte korkunç dehşet dakikaları yaşadım !

otomobilimle şehir trafiğine daldım hasdaldan bayrampaşaya doğru iniyorum önümde sağımda solumda bir ticari doblo sürekli makas atıyor ani fen yapıyorum bi yandan bluetooth la telefon görüşmesi yapıyorum doblo bi önüme geçiyo bi sağımda solumda derken bi hareket çektim bi elkol salladım filan bunlar araçta iki kişiymiş, herif dikizden görmüş beni freni koydu taaak sağıma geldi oda el kol salladı ne ayaksın sen dedi yavaşladı camı açtı iyice sinirlendim sen ne ayaksın ..n dedim ne makas atıyon ..van herif efendi gibi gitsene işine dedim, onun yanında oturan sen ne konuşuyosun ...n değişik çek ...n sağa ...dğmn adamı dedi ben biraz tırsar gibi oldum ve gaza yüklendim arkadaşlar baktım ticari beyaz doblo kabus gibi peşimde o da makaslar atarak geliyor yardırıyor adamlar benim altımdaki fluence araba iyi kaçıyo ama dobloda iyi gidiyo, ulen trafik sıkıştı adamlar tampona dayandı selektörü otomatiğe aldılar el kol küfür gırla gidiyo trafik açıldı ben bi paniğe kapıldım arkadaşlar full makas atarak yardırıyom arayı açtım ama eyvah kırmızıyı gördüm uzaktan dedim ben bittim Allahım dedim neden beni imtihan ediyon neden ısrarla bana dayak attırmak istiyon dedim ? aralara girdim ama herifler camı açmış küfürleri arkadan duyuyorum o biçim sakatdayım panik basıncı bi milyon şeker 2500 tansiyon 3000 makine bitmek üzere, adamlar yanıma kadar geldiler kırmızı ışık bi bitmiyo ...mngym sürücü arabadan indi lan seni varya bu lamba direğine asarım ...sizn evladı ...vuk dedi bende yürü git ..n dedim yanındaki laaaaaayn seni varya anam ..radım ossun bulurum dedi ben tamam canım kardeşim haklısın özür dilerim kardeşim babında bir kaç tırsak bilinçsiz hareket yaptım yalnız sarı yeşil felan oldum herifler yarma gibi beni gömerlerdi arabaya yeminlen çok tırstım uzun bi müddet testesteron salgılamam diye düşünüyorum , neyse ışık yeşil yandı gazladım bi ani sola attım kendimi jet fadılın caprice rezidansına gelmeden toptancılar çarşısına doğru kamyonun önünde kırdım onlar sola atamadılar yürüdüler kurtuldum ama betim benzim atık bi şekilde işyerime gittim koltuğuma çakıldım kaldım hatta ikide bir adamlar beni bulup marizlermi acaba diye pencereden sık sık baktım şükür kimse yoktu, o gün boyunca bana kabus oldu ve akşam eve dönerken her gördüğüm beyaz ticari dobloya pişkin pişkin saygıyla selam verdim onlarda bana hastamısın ...n hareketi yaptılar azdaha yine dayak yiycektim

Arkadaşlar sizce ben korkak tavukmuyum yoksa alttan alarak doğrumu yaptım ?

özgüvenimi tekrar nasıl kazanabilirim ?

siz benim yerimde olsanız ne yapardınız arkadaşlar dayılanmaya devam edip ya herro ya merro dermiydiniz ? samimi olun maytap geçmeyin lütfen

boyum 1.70 eskiden amatör top oynadım ama yaş 46 hantallaştık artık eskiden olsa girerdim ben onlara ama kendimi biliyorum artık dayağı yerdim herifler en az 1.90 dı ve hayvan gibiydi baş edemezdim arabamı tekmeleyebilirlerdi, bir ailem var onun için tırsıp kaldım yedim küfürleri yuttum pişkinliğe verdim istikbalimi düşündüm arkadaşlar

daha da tevbe yiyemeyeceğim ..ka artislik yapmam efendi gibi eyvallah kardeşim sen haklısın der geçerim bi yanağıma çakana öbür tarafımı da dönerim ağam paşamsın derim

aman siz siz olun trafikte kahramanlık yapmayın efendi uslu başınızı önünüze eğin sağdan sağdan 70 le gidin çoluk çocuğunuzu düşünün değerli arkadaşlarım beyaz ticari sinirli doblolardan özelliklen uzak durun çok korkuyorum doblolardan çok korkuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vomitory -- 20 Aralık 2019; 15:21:7 >

• trafikteki bu lavuklar yanındaki kişi veya kişilerden güç alır. ayrıca ilk etapta kaçmayıp arabadan arabaya bir iki küfürleşip işine devam edebilirdin. kaçtıktan sonra onlara güçlü olduklarını ve kazanabileceklerini gösterdin ve hayatlarında gerçek sevgi veya saygı görmemiş bu iki kişi kendilerini mutlu etmelerini ancak bu şekilde başarabileceklerinden seni ezmeyi denediler. falan filan.
    Hikaye uzunluğu yeterli ama çok fazla imla hatası var bu da okunabilirliği düşürüyor. Kalitesine gelince. Daha iyilerini gördük zebani olmaması güzel bu standartların dışına çıkmalıyız artık ama bir mercan dede bekledim açıkçası. Hikaye bütünlüğü güzel kullanılan dil güzel. Zamanla daha iyi csbler görürüz gibi. Ancak bu csb bunlardan biri değil.

Puanım 10/4.
  • hocam anlatım tarzınız çok hoş,kitap yaz okuyum
  • zebani doblosu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "yeminlen çok tırstım uzun bi müddet testesteron salgılamam diye düşünüyorum"

• yazık ya adama

hocam arabada bıçak-biber gazı ve sopa bulundur mutlaka

biri değil üçünü birden bulundur diyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trafikteki bu lavuklar yanındaki kişi veya kişilerden güç alır. ayrıca ilk etapta kaçmayıp arabadan arabaya bir iki küfürleşip işine devam edebilirdin. kaçtıktan sonra onlara güçlü olduklarını ve kazanabileceklerini gösterdin ve hayatlarında gerçek sevgi veya saygı görmemiş bu iki kişi kendilerini mutlu etmelerini ancak bu şekilde başarabileceklerinden seni ezmeyi denediler. falan filan.
  • Hikaye uzunluğu yeterli ama çok fazla imla hatası var bu da okunabilirliği düşürüyor. Kalitesine gelince. Daha iyilerini gördük zebani olmaması güzel bu standartların dışına çıkmalıyız artık ama bir mercan dede bekledim açıkçası. Hikaye bütünlüğü güzel kullanılan dil güzel. Zamanla daha iyi csbler görürüz gibi. Ancak bu csb bunlardan biri değil.

Puanım 10/4.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawaii

trafikteki bu lavuklar yanındaki kişi veya kişilerden güç alır. ayrıca ilk etapta kaçmayıp arabadan arabaya bir iki küfürleşip işine devam edebilirdin. kaçtıktan sonra onlara güçlü olduklarını ve kazanabileceklerini gösterdin ve hayatlarında gerçek sevgi veya saygı görmemiş bu iki kişi kendilerini mutlu etmelerini ancak bu şekilde başarabileceklerinden seni ezmeyi denediler. falan filan.
    napiyim ailem var şimdi kaçmasam üzerime geliyolar kaçsam kurtulurum muhatap olmadan sıyrılırım beladan diye düşündüm ama bırakmıyorlar arkadaş sanki büyün yaşamlarının öfkesini senden çıkarmak istiyolar o anda yani uzaklaşmak psikolojik üstünlük kurmaya çalışmak falan mümkün değil bide emanet varsa bellerinde dan dan dan bitti gitti serüven game over

• 6equj5 kullanıcısına yanıt
    hocam sizinde beyaz ticari doblonuz varmı ? yeminlen psikolojim bozuldu beyaz ticari doblolardan nefret ediyorum nefret nefret nefret
  • Sürükleyici gerilim tarzı iyi hikaye :)

Trafikte oluyor bazen bende delinin tekine denk gelicem diye korkuyorum. Benimde geçen biri önüme atladı ani frene bastım sinirlendim tabi kokledim kornaya. Ileride ışıklarda yan yana geldik. Ama ben uzatmadım oralı olmadan takılıyorum. Bu camı ac işareti yaptı. Açtım iki bağrıştık yeşil yandı gazladım gittim. Sonra düşününce ne gerek var diyor insan deli insan çok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zibidi Gonzales

hocam anlatım tarzınız çok hoş,kitap yaz okuyum
  • Okumadım ama csb

• Aman boşverin hocam. Ancak aracınıza önünü ve arkasını gösteren ve kayda alan bir kamera taktırmanızı tavsiye ederim. Bişi olursa elinizde kanıt olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu tip hanzolar heryerde var, sakin kalmakla en iyisini yapmışsınız. Onların kaybedecek birşeyi yok, ayrıca sürü psikolojisi ile hareket eden 2 tane goril, yarın öbürgün sizi takip edip başka şeyler de yapabilirlerdi.

Bence polise gidip anlatın, suç duyurusunda bulunun. Plakasını verin, en yakın zamanda bulsunlar. O trafikte aslan kesilen 2 li, karakolda abi o gün çok sinirliydik kusura bakma diye af dileyecektir.

Bu tip olaylar için arabada bir haydar bulundurmak lazım. Eğer haydar kullanımı da zorsa direk kendinizi ve ailenizi savunmak için bireysel silahlanma yollarını araştırın derim. Yani üzerinizde taşımanız imkansız gibi birşey, ama belki arabada ve evde bulundurma ruhsatı alabilirsiniz. Tam bilmiyorum, ayıptır söylemesi bizde ruhsatsız 3 tane var, peder bey zamanında almış şimdi bana yadigar :)

Ama DH de silah ruhsatı hakkında bilgisi olan birsürü arkadaş var, yardımcı olacaklardır :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.