Şimdi Ara

Trafik ve Kasko Donanımhabere 10.yıla Özel %3 indirim. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
10.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende genelde boyle seylere supheyle yaklasirim ancak liberti'ye ilgisi ve cevaplari icin tesekkur ederim. ben yaptirdim, 24 saat dolmadan kasko elime gecti. tavsiye ederim, tesekkurler

quote:

Orjinalden alıntı: liberti

quote:

Orjinalden alıntı: miraz.miraz
    çok güzel bi kampanya ama sağlam değil

Sağlam değil derken? İnternet üzerinden hergün yüzlerce şey alıp satıyoruz. Kaldi ki biz bi firmayız. Gezici araç değiliz ki? Yerimiz belli yurdumuz belli Buradan yaptırmaya güvenemiyorsan ofisimize gelirsin hem kaskonu yaptırırsın dünya gözüyle hemde bir çayımızı içersin.

• Güzel bir jest

teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^Biotech^

bende genelde boyle seylere supheyle yaklasirim ancak liberti'ye ilgisi ve cevaplari icin tesekkur ederim. ben yaptirdim, 24 saat dolmadan kasko elime gecti. tavsiye ederim, tesekkurler

İlgi ve alakanız için teşekkürler.
  • tesekkurler
  • quote:

Orjinalden alıntı: liberti

quote:

Orjinalden alıntı: WarSaw

ne malum fiyatı önce 20 ytl şişirmediğin

Kardeş ben Liberty- Axa Oyak- Anadolu sigorta ile çalışıyorum. bu şirketlerin acentelerinden yazılı bir teklif alırsın,getirirsin bana şişip şişmediğini anlarsın.

bu mesajı bu konuya attığımı hatırlamıyorum kaskoyu benden yapana 20 ytl bedava gibi komik bir konu vardı orada yazmıştım bunu.Şimdi belli oranda indirim diye söze girmişsin bu daha ciddi oldu şimdi daha iyi değerlendirebiliriz.Teşekkürler

• Dh İndirim Kampanyamız Devam Ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberti -- 7 Temmuz 2008; 17:43:07 >
  • Sayın Liberti,

Şu anda kasko ve trafik poliçesi yeneletmem gerekiyor, sizinle nasıl temas kurabilirim ?

Saygılarımla,
  • saltman p.m gönderildi.
  • 2005 model pevgeout 307 için ne kadar oluyor
  • Teklif isteyen üyelerimizin tekliflerinin hazırlanabilmesi için ruhsat sahibi tc kimlik numarası ve araç plakalarını bildirmeleri gerekmektedir.

• liberty@

Aracı görmeden kasko yapabiliyormusunuz, ya araç hasarlıysa.....
  • Güzel bir kampanya olmuş.Hayırlısı olsun.Forum siteleri arasında sanırım bu bir ilk.
  • Yaptığımız poliçeler genelde yenileme poliçeleri olduğu için problem olmuyor, ilk defa kasko yaptıracak olan forumun yeni güvenemediğimiz üyelerine daha temkinli yaklaşıyoruz aracı görmek ve güncel resimlerini istediğimiz kişiler oluyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: qarakedi

liberty@

Aracı görmeden kasko yapabiliyormusunuz, ya araç hasarlıysa.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reasonable

Güzel bir kampanya olmuş.Hayırlısı olsun.Forum siteleri arasında sanırım bu bir ilk.

Düşünceleriniz için teşekkürler. Forumdan gösterilen ilgi içinde teşekkür ederim. Kampanyamız tüm hızıyla devam ediyor.
  • up
  • güzel bir jest teşekkürler

• hocam benim sorum farklı olacak

4.9.2008'de kaskomun 1. yılı doluyor sizden bir fiyat alabilir miyim ?

p.m. attım
  • Elbette p.m'niz alınmıştır.
  • Kampanyamız devam ediyor.

• Telif için ruhsat sahibi tc numarası ve araç plakasını göndermeniz yeterli.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.