Şimdi Ara

trafik sigostası en ucuz hangisidir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
22.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lada samaram için trafik sigortam bitti.en uygunu hangisidir.ne kadardır.

• şehirden şehire değişiyor bende bugün yenilettim aksigorta izmirde 190 lira ama 2 yıl hazarsızlık indirim %15... 163 liraya geldi
  • plakasını söyleyebilirsen hemen hesaplayayım sana
  • ben de düşünüyorum karar veremedim
  • Trafik sigortalarında sbn sigortayı da bünyemize katmış bulunuyoruz. Şuanda fiyat olarak en ucuz şirket yeni tescil otomobil trf primi İstanbul için 265 tl. Kredi kartlarına 8 eşit taksit.
  • Ray Sigorta 2000 üstü modeller için 263 lira
  • Bugün Antalya plka arabam için 145 lira +4 taksit yaptırdım.1 yıılık hasarsızlık var.Birçok fiyart almıştım;153-174-200 en uygun 145 idi.
  • izmir axa sigorta %10 hasarsızlık 172 tl.
  • Bu trafik sigortasında da hasarsızlık indirimi oluyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbulanstr

Bu trafik sigortasında da hasarsızlık indirimi oluyormu?

Hem hasarsızlık indirimi hem de hasarlılık bindirimi oluyor artık. 7 seviye var:

1 - %40 bindirim
    2 - %20 bindirim
    3 - %10 bindirim
    4 - nötr, indirim veya bindirim yok
    5 - %10 indirim
    6 - %15 indirim
    7 - %20 indirim

yeni yapılmış bir sigorta 4 ten başlıyor, duruma göre yukarı veya aşağı yönde gider.
  • Eyvallah sayende bilmedigimi ögrendim yani hiç hasarım olmadığı için 5 te % 10 indirim isteyecem..!

quote:

Orijinalden alıntı: agoksu70

quote:

Orijinalden alıntı: turbulanstr

Bu trafik sigortasında da hasarsızlık indirimi oluyormu?

Hem hasarsızlık indirimi hem de hasarlılık bindirimi oluyor artık. 7 seviye var:

1 - %40 bindirim
    2 - %20 bindirim
    3 - %10 bindirim
    4 - nötr, indirim veya bindirim yok
    5 - %10 indirim
    6 - %15 indirim
    7 - %20 indirim

yeni yapılmış bir sigorta 4 ten başlıyor, duruma göre yukarı veya aşağı yönde gider.
  • Arkadaşlar konu sigorta olunca aklıma geldi sorayım dedim..! Benim aracın kaskosu yok zoeunlu trafik sigortası var aracımda modelli 2006 şuan piyasa degeri 19 Bin TL başka bir kaskosu olmayan yada kaskolu bir araç aracıma çarparda pert ederse her iki haldede kaskolu yada zorunlu mali trafik sigortası aracımın parasını verirmi?
  • MERHABA;

ARACINIZ KAZA SONRA PERT DURUMUNA DÜŞERSE VEDE SUÇ TAMAMİ İLE KARŞI TARAFTA OLUSA, LİMİTLER DAHİLİNDE KARŞI TARAFIN TRAFİK SİGORTASI SİZİN ARACINIZIN HAZASINI ÖDER. 2010 ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI MALİ MESULİYET LİMİTLERİ KAZA BAŞINA 15.000TL. DİR. EĞER Kİ KARŞI TARAFIN KASKO POLİÇESİ VAR İSE 15.000TL. NİN ÜZERİNE KASKO POLİÇESİ LİMİTLERİ ÇERÇEVESİNDE KARŞI TARAFIN KASKOSUNDAN ÖDENİR.
  • Bilgi için Teşekküler..! Lakin 15.000 TL max limitse benim araçta piyasa degeri 2.el 19.000 TL ise en iyisi full kasko yaptırmak..! Çünkü otomobiller 15.000 TL limitin çok üzerinde..! Allah kimseye kaza bela vermesin, kazasız ve güvenli yolculuklar diliyorum..!!

quote:

Orijinalden alıntı: GuvenTurk

MERHABA;

ARACINIZ KAZA SONRA PERT DURUMUNA DÜŞERSE VEDE SUÇ TAMAMİ İLE KARŞI TARAFTA OLUSA, LİMİTLER DAHİLİNDE KARŞI TARAFIN TRAFİK SİGORTASI SİZİN ARACINIZIN HAZASINI ÖDER. 2010 ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI MALİ MESULİYET LİMİTLERİ KAZA BAŞINA 15.000TL. DİR. EĞER Kİ KARŞI TARAFIN KASKO POLİÇESİ VAR İSE 15.000TL. NİN ÜZERİNE KASKO POLİÇESİ LİMİTLERİ ÇERÇEVESİNDE KARŞI TARAFIN KASKOSUNDAN ÖDENİR.

• Bu fiyat farklarını anlamıyorum bir firma full kasko 675 TL bir firma 1200 TL bir firma 450 TL bir firma 880 TL gibi ilginç fiyatlar çıkarıyor bu şirketlere nasıl güvenelim gatakulli var gibime geldi..!
  • Bir firma diyorki biz kampanya yaptık bizden full kasko ve şu teminatları alırsanız 675 TL ye hallederiz diyor diger bir firma ise bizde herşey standart 1200 TL diyor..!
  • sigorta şirketlerinin güvenilirligi bana göre tartışma konusu çünkü sigorta şirketine herhalukarda güvenmek istiyoruz ama bu fiyat farklarını görünce ve iyi inceleyince kazıklandığımız hissine kapılıyoruz
  • lada samaraya 82 liraya yaptırdın 10.2009 da
  • 82 lira yaptıran arkadaş hangi ilde yaşıyor? ile ve yaşa göre değişiyor.
  • Ankarada en ucuz chavrolet kalos 1,4 sedan arabama 216,02 TL ye ankara sigortadan yaptırdım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.