Şimdi Ara

Trafik sigortasinda tavan fiyat uygulamasi ve iade(Tavan Belli Oldu) Uygulama 12 Nisanda Basliyor (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
41
Favori
14.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

Sigorta şirketleri işin çakalloğını bulmuş..

Sbm ekranlarından aldığınız teklifin bi önemi yok.

Aldın teklifi X şirketinden 700 TL diyelim. X şirketini arayıp yap diyorsun yapmıyor ? Sistem sorunu var vs diyip kıvırıyor...

O kadar da acımasız olmayın ben ekranda ne gördüysem yaptırdım ve ekrandaki fiyatı 4-5 farklı sigortacıya teyit ettirdim. Sadece olumsuz bir nokta var fiyatları düşüren acenteler uyuzluğuna taksit olanağını kaldırmışlar ve sigortacı inisiyatifine bırakmışlar ne dediysem 3 taksitten fazla yapmadılar fazlasına vade farkı istediler.
  • BIXI MAN kullanıcısına yanıt
    Aynı ekrandan e düşük 444 tl teklif aldım Halk Sigortaydı. Aynı fiyata Halk Sigortadan yaptırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • damneed D kullanıcısına yanıt
    Hocam bir Pm'de ben alabilir miyim?

• Hirsiz arsiz bunlar. Acentadan taksitle sigorta yaptiramadim. Axa sigorta yaptiracaktim. Axayi aradilar aracin sahibinin kredi karti olmasi lazim dendi. Bende acentaya soylendim axaya giydirdim. Ciktim anadoludan baska bir yere nakit olarak yaptirdim. Boyle sacmalik olamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: damneed

Gerek yok,

özelden PM atıyorum :)

Hocam pm lütfen satış yapmayı düşünüyorum ben de

• AcayipKuark kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam,

0532 783 72 30 cep numaram, 0212 466 06 02 ofis numaram
    arayabilir misiniz hocam telefondan detaylı bilgilendirme yapayım.
  • digiogi kullanıcısına yanıt
    mükerrer iptaller kalktı malesef,iadede olmayacak.
  • 30 martta teklif almıştım site üzerinden ethica sigorta 493,32 TL idi ondan sonra en ucuz 678,93 dü. şimdi hepsi 552 ile 559 arasında. en ucuz yine kuruş farkıyla ethica
  • İlk aracını alacak 27 yaşında 8 senelik ehliyeti olan biri için takriben 25 bin liralık 2003 model bir araç için ortalama ne gibi bir zorunlu sigorta fiyatı çıkar yardımcı olur musunuz?

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    770 ve 870 TL arası çıkacaktır .

• Geçen yıl 740-TL olan sigortayı bu yıl 420-TL ye yaptırdık, araç 2009 civic.
  • Trafik sigortalarında hasar frekansı %6. 100 araçtan senenin sonunda 6'sı kazaya karışıyor. Yani kimsenin zarar ettiği falan yok.

Tamamen hasar alan bu 6 aracın, hayali bir paralel evrende, 10 yıl sonra, uğradığı bedeni ve maddi zararlarının tazminini talep edeceği üzerine kurulan, aklımızla alay eden bir teoriye dayandırılıyor bu "zarar ediyoz yea" söylemi

Tavan fiyata sigorta şirketlerinin zarar ediyoruz yalanından dolayı değil, "ne yaparsam yapayım sigorta primim artmayacak" kafasındaki tipler, trafikte terör estirmesin diye karşı çıkılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAABBBTR42 -- 14 Temmuz 2017; 22:20:17 >
  • tam 1 yıl önce sıfır araç aldım ve 520 tl sigorta ödedim.
    bugün sbm'den sordurdum ve 413 tl çıktı en düşük, ziraat sigortada.
    ama garip olan teklif poliçesindeki şu yazı:

BASAMAK NO : 7
    HASARSIZLIK İND : %45 İNDİRİM

%45 indirim olsa fiyatın 280 tl falan olması lazım.
    sorun mu var?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.