Şimdi Ara

Trafik sigortasinda tavan fiyat uygulamasi ve iade(Tavan Belli Oldu) Uygulama 12 Nisanda Basliyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
41
Favori
14.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3bin liraya alınan şahinin , 4bin lira sigortası kaç liraya düştü şimdi 3950 liraya mı ?
  • en ucuz sigorta 580tl çıkıyor . 1900tl bile isteyen var . şimdi tavanı 580tl yapmazlar tabi . tavanı 1000 yapar . bize yine 580den girer
  • nisan 5 te sigortam bitiyor. şu an 630 ₺ çıkıyor. 4 nisanda yaptırsam daha ucuz çıkarmı acaba? çokta sanmıyorum ama en düşük 630₺ en yüksek 3000₺ çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

nisan 5 te sigortam bitiyor. şu an 630 ₺ çıkıyor. 4 nisanda yaptırsam daha ucuz çıkarmı acaba? çokta sanmıyorum ama en düşük 630₺ en yüksek 3000₺ çıkıyor

nerden baktiniz ..nisan 1 den her gun yapip en uygunu secerdim ben olsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cagdeg kullanıcısına yanıt
    konunun ilk mesajında var hocam sbm den teklif alabilirsiniz. 3 aydır 4-5 kişiye bu site sayesinde gayet uygun teklifler bulduk.

normalde ayın ilk 5 günü geçen aydan kalan teklifler çıkıyor sistemde. ondan aklımda sorular var şu anda

konuyu açan sizmişsiniz zaten https://teklif.sbm.org.tr/trm-teklif/public/trafikTeklifYenileme/sorgu.sbm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hareketliperde -- 24 Mart 2017; 9:11:14 >

• quote:

konunun ilk mesajında var hocam sbm den teklif alabilirsiniz. 3 aydır 4-5 kişiye bu site sayesinde gayet uygun teklifler bulduk.

normalde ayın ilk 5 günü geçen aydan kalan teklifler çıkıyor sistemde. ondan aklımda sorular var şu anda

konuyu açan sizmişsiniz zaten https://teklif.sbm.org.tr/trm-teklif/public/trafikTeklifYenileme/sorgu.sbm

tmm ilk mesaji ben yazdim zaten ..dedim baska bakilan yerden mi baktiniz acaba die sordum...ayin ilk 5 gunu neye gore yapiliyor bilmiyorum tecrubeleriniz varsa paylasabilirsiniz

4-5 aydır memleketteki tanıdıklara bakıyorum devamlı o sayede bir çıkarım sahibi oldum. memlekette bir sigortacı olduğu için ne derse onu yaptırıyorlardı. amcam için sbm den uygun bulup yaptırdık gönderdik onu duyan akrabalar devamlı arıyor şimdi

birde bu ay başında bir aracın sigortasını yaptırmak için acenteye gittim. 1 ay kaldı benim sigortaya 5 nisanda bitiyor dedim. ayın 20 sinden önce yapmayabilirler. bir sonraki ayın poliçeleri ay biterken belirleniyor dedi.

Dediğiniz gibi nisan 1 den sonra hergün kontrol ederim artık. en geç 4unde yaparım cezaya kalmayalım da
  • quote:

4-5 aydır memleketteki tanıdıklara bakıyorum devamlı o sayede bir çıkarım sahibi oldum. memlekette bir sigortacı olduğu için ne derse onu yaptırıyorlardı. amcam için sbm den uygun bulup yaptırdık gönderdik onu duyan akrabalar devamlı arıyor şimdi

birde bu ay başında bir aracın sigortasını yaptırmak için acenteye gittim. 1 ay kaldı benim sigortaya 5 nisanda bitiyor dedim. ayın 20 sinden önce yapmayabilirler. bir sonraki ayın poliçeleri ay biterken belirleniyor dedi.

Dediğiniz gibi nisan 1 den sonra hergün kontrol ederim artık. en geç 4unde yaparım cezaya kalmayalım da

sorgu yapinca teklif veriyorsa neden yapmiyorlar?

bir de bu sbm den teklif alinca en uygun fiyati bulduk nasil sigortayi yaptiriyorsunuz

• teklif sayfasinda teklif suresi omsona erince fiyatlara nasil ulasiyoruz?

• 400 lira ödediğim sigorta 980 lira çıkıyor, insaf yahuuu, çoluk çocuğumuzun rızkını bu kan emicilere veriyoruz, Rekabet Kurumu bir ara soruşturma başlatmıştı o ne oldu?
    sanırım iki saat sonra yeni sorgu yapabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumix

sanırım iki saat sonra yeni sorgu yapabiliyorsunuz.

yeni sorgu degil soegu yaptim bitti fiyatlari goremiyorum

En uygun fiyatı bulduğunuz sigorta şirketinin kendi web sitesi üzerinden alım yapabilirsiniz.
    Yada bir acenteye gidip acente üzerinden ve yine o sigorta şirketinin satış sistemi üzerinden yaptırabilirsiniz.

Bazen SBM deki fiyat ile sigorta şirketinin fiyatı arasında fark olabiliyor.
    Sigortaya konu olan bilgilerin doğru olduğuna emin olmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumix

En uygun fiyatı bulduğunuz sigorta şirketinin kendi web sitesi üzerinden alım yapabilirsiniz.
    Yada bir acenteye gidip acente üzerinden ve yine o sigorta şirketinin satış sistemi üzerinden yaptırabilirsiniz.

Bazen SBM deki fiyat ile sigorta şirketinin fiyatı arasında fark olabiliyor.
    Sigortaya konu olan bilgilerin doğru olduğuna emin olmak gerekiyor.

sorgu yapinca teklif numarasi var ama fiyati yok onu nerden goruyoruz

• e posta gonder deyince geldi tmm ama fiyatlar ucuk

trafik sigortası fiyat tekliflerini aşağıdaki linkten sorguluyoruz.

https://teklif.sbm.org.tr/trm-teklif/public/trafikTeklifYenileme/sorgu.sbm

listede bazı sigorta şirketleri fiyat vermeyebiliyor.
    Yada teknik olarak sisteme geri dönüş yapamayabiliyorlar.
    en azından birkaçı teklif fiyatı dönüyor
  • Kasım ayında 660 liraya sigorta yaptırdım.
    Bugün teklif sorgulama yaptırdım en uygun 657 lira. Değişen pek bir şey yok şimdilik. Fiyatları kaydedip Nisan da tekrar deneyeceğim, bakalım neler değişecek.

Trafik sigortasinda tavan fiyat uygulamasi ve iade(Tavan Belli Oldu) Uygulama 12 Nisanda Basliyor
  • benim de ayni durum

oradaki sigortacıda 4-5 şirket var elindeki pahalı olanlara yapmaya çalişiyor. atıyorum elinde x şirketi var 600 ₺ çıkıyor ona kesmek istiyor. ama sbm de y şirketi 300₺. istanbuldan yaptırıp gönderiyoruz bizde.

en ucuz hangi firmaysa sitesine girin en yakın acenteyi bulup gidebilirsiniz. ben öyle yapıyorum
  • acemix kullanıcısına yanıt
    Geçen ay ilk aracımı aldım ve en düşük 1750tl çıktı malesef :(

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.