Şimdi Ara

Trafik Sigortası , Kasko , Plaka v.s |Soru,Sorun ve Görüşleriniz| (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.469
Cevap
97
Favori
374.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alional

quote:

Orijinalden alıntı: meta80

aracım kaskolu ve 5 yıldır hasarsızlık var
    aracımı satıp 3 ay sonra yeni araç alırsam hasarsızlığım olur mu
    yoksa herşey yeniden mi başlar

Hasarsizliginiz 6 ay gecerlidir. Ayrica eski aracinizi satinca trafik sigoryasini mutlaka ipral ettiriniz ki yeni araciniza trafik sigortasi indiriminide aktarabilelim. Aldiginiz zaman mesaj gonderirseniz fiyat calisiriz.saygilarimla

bilgiler için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xilik

arkadaşlar ben de 10 gün önce araç aldım kasko yapmayı düşünüyorum tabi uygun fiyat bulursam yardımcı olursanız sevinirim

TABİKİ AŞAĞIDAKİ MAİL ADRESİNE YADA SİTEDEN FORMUMUZU DOLDURABİLİRSİNİZ
    YADA TC PLAKA VE BELGE SERİ NO VE MESLEK BİLDİRİRSENİZ YARDIMCI OLALIM
    SAYGILARIMLA
  • Merhaba. 2013 jetta 1.6 TDI higline manuel bir araç aldım ödemesini de yaptım faturası pazartesi kesilecek. 10-14 haziran arası plaka çıkaracağım ve sigorta+kasko yaptıracağım. Allianz'da %20 öğretmen indirimi var diğer firmalarda da öğretmen indirimi mevcut mudur? Plaka çıkmadan sigortayı yaptıracağım bunun için sadece motor şase numarası yeterli oluyor sanırım. Kasko olarak genişletilmiş kasko düşünüyorum ihtiyari mali mesuliyet 50.000 TL yeter gibime geliyor. Araç Afyon plaka olacak. Fiyat verebilecek arkadaş olursa diğer istenilen bilgileri özel mesajdan gönderebilirim. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullah_03

Merhaba. 2013 jetta 1.6 TDI higline manuel bir araç aldım ödemesini de yaptım faturası pazartesi kesilecek. 10-14 haziran arası plaka çıkaracağım ve sigorta+kasko yaptıracağım. Allianz'da %20 öğretmen indirimi var diğer firmalarda da öğretmen indirimi mevcut mudur? Plaka çıkmadan sigortayı yaptıracağım bunun için sadece motor şase numarası yeterli oluyor sanırım. Kasko olarak genişletilmiş kasko düşünüyorum ihtiyari mali mesuliyet 50.000 TL yeter gibime geliyor. Araç Afyon plaka olacak. Fiyat verebilecek arkadaş olursa diğer istenilen bilgileri özel mesajdan gönderebilirim. Saygılar.

Merhaba
    Hayirli olsun
    Tc numaranizi gonderebilirseniz bakalim.groupamada %17,5 +5 ogretmen indirimimiz var.
    Ayrica sifir araclara ozel 3 yil sifir aracinizin degerini verme klozumuz mevcut.
    Asagidaki maile yada pm atin bakalim
    Saygilarimla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kasko ve sigorta için fiyat teklifi almak istiyorum forumda kasko sigorta işiyle uğraşan varsa bana özel mesaj yazsın irtibat kursun lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

kasko ve sigorta için fiyat teklifi almak istiyorum forumda kasko sigorta işiyle uğraşan varsa bana özel mesaj yazsın irtibat kursun lütfen

TC kimlik Plaka Belge seri numaranızı PM atın yardımcı olmaya çalışayım.
  • merhaba arkadaşlar 2004 model 1.4 16v clio hb lpgli aracım var 2 yıldır kasko yapıyorum çok şükür herhangi bir kazam yok bu yıl kaskom 24 mayısta bitti biraz tembellikten hala kasko yapmadım geçenlerde fiyat aldım Aviva kasko 720 halk kasko da 700 fiyat verdi geçen yılda Aviva ya 630 a yapmıştım bu fiyatlar genişletilmiş kasko için geçerli bu arada yaş 33 il ş.urfa geçen yıldan daha yüksek fiyat çıkması saçma değil mi hasarsızlık indirimim artmasına rağmen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahatay63

merhaba arkadaşlar 2004 model 1.4 16v clio hb lpgli aracım var 2 yıldır kasko yapıyorum çok şükür herhangi bir kazam yok bu yıl kaskom 24 mayısta bitti biraz tembellikten hala kasko yapmadım geçenlerde fiyat aldım Aviva kasko 720 halk kasko da 700 fiyat verdi geçen yılda Aviva ya 630 a yapmıştım bu fiyatlar genişletilmiş kasko için geçerli bu arada yaş 33 il ş.urfa geçen yıldan daha yüksek fiyat çıkması saçma değil mi hasarsızlık indirimim artmasına rağmen?

Bu yıl kaskolarda yeni düzenlemeyle birlikte fiyatlar bir miktar arttı ama meslek indirimimiz mevcut arzu ederseniz PM gönderin bakalım ne çıkıyor TC PLAK ve Meslek
    Tesekkurler
    Saygılarımla
    Ali ÖNAL
    05445030707
  • Hangi mesleklere indirim var. Ben işçiyim mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

Hangi mesleklere indirim var. Ben işçiyim mesela.

eğer anonim şirket ise calsıtıgınız kurum %12 indirmimiz var. siz tc ve plaka gonderirseniz daha net rakam konusabiliriz.Saygılarımla
  • Özelden gönderdim.
  • Pm den mesaj attım cevap verirseniz memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba. sene başında ankaradan araç aldım. 06 plaka idi. 53 plakaya çevirdim. lakin verilen plaka hoşuma gitmiyor. rize merkezdeyim. 53 DV serisinden verildi plaka. ben plakamı 53 HB serisine değiştirmek istiyorum. hb serisi rize - pazar ilçesine ait. ikametgahımı oraya aldırıp emniyete plaka değişikliği için başvurduğumda herhangi bir sıkıntı yaşarmıyım. yada izlemem gereken yol nedir.
  • 2009 honda civic aracıma geçen sene allianz dan kasko sigorta yaptırmıştım bu yıl teklif gönderdiler ama kaza yapmadığım halde geçen senekiyle hemen hemen aynı fiyat başka teklifler almak istiyorum donanım haberegüvenim sonsuz yardım olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zokaa

2009 honda civic aracıma geçen sene allianz dan kasko sigorta yaptırmıştım bu yıl teklif gönderdiler ama kaza yapmadığım halde geçen senekiyle hemen hemen aynı fiyat başka teklifler almak istiyorum donanım haberegüvenim sonsuz yardım olursanız sevinirim

bilgileri PM atın bakalım. TC OLAKA Belge seri no.
  • Arkadaşlar Eskişehir plaka 98 model araç için zorunlu trafik sigortası ilk yapılışta ne kadar çıkıyor?
  • merhabalar 2003 fiesta aracımın geçen yıl zorunlu trafik sigortası 210 tl idi yarın doluyor tam dolduğu gün yaptırsam sıkıntı olur mu??
    bu sene fiyat tahmini ne kadar çıkar?
  • 2005 model peugeot 206 aldım 15000 TL ye. Bugün kasko yaptırdım buraya bakmadan yaklaşık 1650 tl kasko 425 tl de trafik sigortası tuttu. Çok mu verdim yoksa rakamlar bu seviyede mi ? 2005 model araba için çok yüksek değil mi? arabanın neredeyse %11 i kasko bedeli. Nasıl bir ülke de yaşıyoruz. Deli olacağım !https://forum.donanimhaber.com/images/micons/m12.gif
  • quote:

Orijinalden alıntı: baskutuk

2005 model peugeot 206 aldım 15000 TL ye. Bugün kasko yaptırdım buraya bakmadan yaklaşık 1650 tl kasko 425 tl de trafik sigortası tuttu. Çok mu verdim yoksa rakamlar bu seviyede mi ? 2005 model araba için çok yüksek değil mi? arabanın neredeyse %11 i kasko bedeli. Nasıl bir ülke de yaşıyoruz. Deli olacağım !https://forum.donanimhaber.com/images/micons/m12.gif

gayet güzel bir fiyata yaptırmışsınız. araç yaşı düştükçe kasko yiyatı artar. Hatta bir kaç sene bekleyip kaskoyu sonra yaptırmak isteseydiniz yaptıracak şirket bulamazdınız.

• Dönüşünüz için teşekkür ederim. İçim rahatladı.
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.