Şimdi Ara

Trafik Sigortası , Kasko , Plaka v.s |Soru,Sorun ve Görüşleriniz| (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.469
Cevap
97
Favori
374.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011 clio grand tour 1.6 OV kasko yapmak istiyorum fiyat teklifleri aviva online şimdi denedim 1.098 dedi full kasko yol herşey içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: yu8suf

2011 clio grand tour 1.6 OV kasko yapmak istiyorum fiyat teklifleri aviva online şimdi denedim 1.098 dedi full kasko yol herşey içinde

TC plaka belge seri no PM atın bakayım
  • Arkadaşlar merhaba
    Kasko yaptırırken aracın kasko değerinin %10 u kadar müşteri talep edebilir diye bi yerde yazı okumuştum.Bu ne demek acaba?Bilgisi olan bir arkadaş yazarsa memnun olurum
  • Selamlar, Ankara'da 2008 model peugeot 308 1.6 HDI Premium Pack, trafik sigortası yaptırcam tahminen fiyat ne çıkar ?
  • 0 arac aldım
    kasko konusunda yardımcı olabilecek arkadaslar pm atsın
    bilgileri gondereyim
  • Arkadaşlar kolay gelsin,

Sizden biraz karmaşık bir konuda yardım isteyeceğim. Konuya hakim olan arkadaşlar cevaplayabilirse daha memnun olurum.

Sorun tam hasarlı aracın ödenecek primi ile ilgili.

Kasım ayında sıfır araç aldım 31.500 tl'ye.

29 Aralık gecesi kaza yaptım ve eksperle konuştum araç tam hasarlı kapsamına alınacak.

Biliyorsunuz ki Ocak ayı başında ÖTV zamı geldi ve şu anki liste fiyatı 34.900 tl oldu.

Henüz ekspertiz raporun çıkmadığını da göze alırsak, sizce geri ödeme primini 31.500 mü yoksa 34.900 tl olarak mı geri alırım?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzyb.goode -- 6 Ocak 2014; 18:38:55 >
  • Geçen gün bi tanıdık sigorta acentasından kasko için teklif aldım. Fiyatı uygun geldi. Hangi sigorta şirketi diye sorduğumda groupama dedi. Tamam dedim kredi kartı bilgilerini verdim. Policeyi gönderdi EURO sigorta geldi. Ben şimdi adama ne diyeyim. Tanıdık da bunu yapıyorsa kime güvenecez yahu. Adam başta EURO sigorta dese gene yaptıracam benim için tek kıstas fiyatı uygun olmasıydı firmanın iyi olması gibi bi derdim yoktu ama genede kazıklanma hissi insanın içini kemiriyo.
  • kaskodan rücu yaptırmanın olumsuz yanı var mı ?
  • Hocam benim karmaşık Bi Sorum Olacak. 92 Model Aracim var. Başıma Bela 2000 yılından Bu Yana araca muayene Yaptirilmadi. Vergileride ödenmedi. Sadece 2010 yilinda trafik sigortasi yaptirildi oda sona erdi zaten. Simdi bu aracin kaporta bakimini motor bakimini vs. Yaptirdim arac örnekleri arasinda cok cok iyi durumda. Ama malum trafik sorunu var. Arastrma yaptim netten plaka sorgusu falan. 2012 yilinda haciz cikarilmis arac ustume degil ama satisi bende ruhsat sahibine sikinti cikarmadan bu isi nasil hallede bilirim araci temize cikartmak bana kaca maal olur ? Arac 92 Doğan L bilgisi Olan Detayli bi yardim edebilirse sevinirim İyi Forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skry.26 -- 7 Ocak 2014; 6:18:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2001 nissan primera dizel var onlinesigortasatinal.com dan yapmayı düşünüyorum ama site ismi pek güvenilir gelmedi?

Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

sigortam.net var birde.
  • arkadaşlar aracımın trafi sigortası ocak ayı içinde doluyor,
    aracımıda subat 1 de satışını gerçekleştireceğim bu kadar kısa sure için trafik sigortası yaptırmalımıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caver

arkadaşlar aracımın trafi sigortası ocak ayı içinde doluyor,
    aracımıda subat 1 de satışını gerçekleştireceğim bu kadar kısa sure için trafik sigortası yaptırmalımıyım?

Trafik sigortası olmadan satış yapamazsınız zaten , sizi sigorta yaptırmaya gönderecekler cezalı yaptırdığınızla kalacaksınız. En iyisi yaptırın , sattıktan sonra satış sözleşmenizle acentenize gidin iptal ettirin. en fazla 10-15 lira bir kaybınız olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawlietRyuzaki

2001 nissan primera dizel var onlinesigortasatinal.com dan yapmayı düşünüyorum ama site ismi pek güvenilir gelmedi?

sigortam.net var birde.

ilk defa mı yaptıracaksınız yoksa devam eden kaskosunu yeniletecekmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare667

quote:

Orijinalden alıntı: LawlietRyuzaki

2001 nissan primera dizel var onlinesigortasatinal.com dan yapmayı düşünüyorum ama site ismi pek güvenilir gelmedi?

sigortam.net var birde.

ilk defa mı yaptıracaksınız yoksa devam eden kaskosunu yeniletecekmisiniz.

devam eden trafik sigortasını yenileyeceğim
  • LawlietRyuzaki kullanıcısına yanıt
    isterseniz bilgilerinizi gönderin biz de bakalım İstanbul da sigorta acenteliği yapmaktayız.Daha önceden forumdan başka ardaşlara yardımcı olmuştuk.Sizinlede çalışmak isteriz.
  • quote:

quote:

Trafik sigortası olmadan satış yapamazsınız zaten , sizi sigorta yaptırmaya gönderecekler cezalı yaptırdığınızla kalacaksınız. En iyisi yaptırın , sattıktan sonra satış sözleşmenizle acentenize gidin iptal ettirin. en fazla 10-15 lira bir kaybınız olur.

tesekkurler nightmare,
    peki @rac alimsatim islemlerini nerde yapiyoruz notere mi gitmek gerekiyordu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mevcut plakanın yeniden bastırılması hakkında bilgisi olan var mı? bu işi şöförler odası tek başına yapıyor mu yoksa trafik şubeye de gitmek gerekiyor mu? ücreti ne kadardır?
  • Bağlı bulunduğunuz emniyet müdürlüğüne plaka basım talebinizi bildiren dilekçe ve ruhsatınızla gidiyorsunuz , emniyet müdürlüğü plaka basım fişi veriyor ve şöförler odasının ilgili plaka basım merkezine gidiyorsunuz. çift plaka basımı sanıyorum 30- 35 TL sı.
  • LawlietRyuzaki kullanıcısına yanıt
    TC kimlik no , plaka , belge seri no PM atın bakayım.
  • quote:

quote:

quote:

tesekkurler nightmare,
    peki @rac alimsatim islemlerini nerde yapiyoruz notere mi gitmek gerekiyordu?

Aynen öyle notere gideceksiniz.

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.