Şimdi Ara

Trafik Polisleri Nereye Kayboldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son yıllarda neredeyse trafik polisi görmez oldum. Eskiden yollarda bolca denetleme yaparlardı. Sağda solda illaki görürdük. Şimdi kayboldular. Şuanda trafik polisleri ne yapıyor? Ehliyet işlemleri trafik şubeden alındı, nüfus müdürlüklerine devredili. Sahada bulunan trafik polislerinin artacağını söylemişlerdi. Ben artıştan ziyade azalma görüyorum. Bir trafik polisinin görevi masa başında oturup anons beklemek midir? Son yıllarda trafikteki maganda sayısının artmasının sebebi de bu. Ortada polis kalmadı. Polis olmayan, kamera bulunmayan yerde kim niye trafik kurallarına uysun ki?

• İki ayrı komşum trafik polisi birisi motorlu, diğeri de normal trafikçi bir hanım,
    Hanım olan kardeşimiz, ekstra görevlendirmelerden dolayı bu aralar çok yoğun, özellikle ayasofya acıldığından beri, onun dışında evrak işleri çok oluyor elektronik cezalar vs yetiştiremiyorlar...
    Motorlu olan da çok yoğun, harıl harıl çalışıyor, ayrıca onun da extraları bitmiyor, eskort görevi, uygulama görevi vs...

İkisini de çok severim, ikisi de gerçekten çok çalışıyorlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yoo ben her gün görüyorum aynı noktada sabahları dolmuşları çeviriyorlar
  • köşede pusuya yatmış, radar atmışlar. aha işte oradalar :)

• Vali kaymakam falan geçeceği zaman öyle bir çıkıyorlar ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 16 Eylül 2020; 19:53:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakka

yoo ben her gün görüyorum aynı noktada sabahları dolmuşları çeviriyorlar
    Asayiş kontrolü mü, trafik çevirmesi mi? Her gördüğün polis trafik polisi değil, ikisi arasında ayrımı biliyorsun herhalde.
  • Bir kere de sokaklarda trafik polisi gezsin kurallara uymayanlara ceza yazsin. Uganda bile daha medenidir bu kabus gibi kuralsiz ulkeden.
  • Üsküdar a gelin camlica taraflarinda bol bol var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.