Şimdi Ara

Trafik magandasının aracını çizdim. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
1
Favori
4.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uurll

quote:

Orijinalden alıntı: HondatugraL

Az mantık kullansanız yaptıgınızın yanlıs bıse oldugunu anlarsınız. Araba kendı kendını yoneten bır aygıt değil. Onu kullanan zihnyete hızmet veren aygıt. Yanı suç arabanın değilki arabaya zarar verıyorsun

Kisiye de zarar vermis oldum aslinda , illa somut zarar olmasina gerek yok. Psikolojik savas diye bir sey var bilmem biliyor musunuz..

Saçma birşey yapmışsın hala daha savunmaya çlışıyorsun kendini. Allah akıl fikir versin dostum ne diyim.
  • iyi yapmışsın da buraya yazmasaydın daha iyiydi.

Bir de umarım plaka falan vardır, bulduğun doğru arabadır yani...
  • eline sağlık az bile camını fala kıraydın
  • araç çizmek ne demek yaw.git lastiğini patlat,aynasını kır ama çizme denince beynime kan fışkırıyor.
    Allah korusun aracımı birisi çizerken görsem elimden alamazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19can84

iyi yapmışsın da buraya yazmasaydın daha iyiydi.

Bir de umarım plaka falan vardır, bulduğun doğru arabadır yani...

Plaka var tabiki :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Magandayla maganda olmuşsunuz. Tebrikler...
  • quote:

Arkadaslar annemin basina bir olay gelmis bugun , nisantasinda 3 sira park etmis araclar. Annem taksi beklerken bi arac yavasca anneme dokunup camdan "yoldan cekilsene denyo" demis. Ki annem orada beklemekte hakli cunku 3 sira park etmisler ve 3. sirada park halinde duran arac cikmaya calisirken olmus olay. Annem de sinirli bir insandir biraz , tartismislar cocuk kufur falan etmis cevredekiler araya girmis.. Annemin dedigine gore 20-24 yaslari arasinda bi cocukmus.

Annemle beraber karakola gittik , anlattik. Biz bisey yapamayiz dediler. İyi o zaman ben yaparim dedim ve ayrildim.

Tam 1 bucuk saat etrafta o araci arayip buldum , anahtarimla tavanina denyo yazdim gittim. Gitsin tavanini boyatsin simdi , siyahti arac hem de.

Kendime yapilsaydi bu kadar kizmazdim buyuk ihtimalle ama sinirlendim yani cikacaksan da duzgunce soylersin yani dokunmak ne demektir ya

Malesef bizim millet cok saygisiz bunu onlarca ulkede yasamis birj olarak soyluyorum, ayrica yargi ve adaleteyse hic ama hic guvenim yok ve sistem hep ezenden yana, malesef bu durumda kisiler kendileri haklarini ariyorlar.
    Arkadasim aslinda yaptigin gelismis ulkelere ve insanlara gore yanlis bir davranis ancak devletin bile size yapilanlara karsilik vermemesi buna itiyor, ben bazilarinin aksine sana iyi ki yapmissin diyorum, kavga gurultuye de gerek yok ve insallah aracta babasinindir da ugrassin dursun. Dayak yese duzelcek ancak maddi zarar cidden onu dovmusten beter edecektir. Keske yargi sistemimiz o kisilere cezalarini verebilseydi de bunlara gerek kalmasaydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BebeBiskuvisi

Magandayla maganda olmuşsunuz. Tebrikler...

Herkese hak ettiği şekilde davranırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

Malesef bizim millet cok saygisiz bunu onlarca ulkede yasamis birj olarak soyluyorum, ayrica yargi ve adaleteyse hic ama hic guvenim yok ve sistem hep ezenden yana, malesef bu durumda kisiler kendileri haklarini ariyorlar.
    Arkadasim aslinda yaptigin gelismis ulkelere ve insanlara gore yanlis bir davranis ancak devletin bile size yapilanlara karsilik vermemesi buna itiyor, ben bazilarinin aksine sana iyi ki yapmissin diyorum, kavga gurultuye de gerek yok ve insallah aracta babasinindir da ugrassin dursun. Dayak yese duzelcek ancak maddi zarar cidden onu dovmusten beter edecektir. Keske yargi sistemimiz o kisilere cezalarini verebilseydi de bunlara gerek kalmasaydi.

Büyük ihtimalle araç babasınındır , 20-24 yaşlarında birinin alacağı bir araç değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokak Serserisi

eline sağlık az bile camını fala kıraydın

Mesaj nick uyumu

• quote:

Orijinalden alıntı: r0x

Niye arabanın başında bekleyip adam gelince girişmedin : )

O yürek yokki

• quote:

Orijinalden alıntı: atom239

quote:

Orijinalden alıntı: Sokak Serserisi

eline sağlık az bile camını fala kıraydın

Mesaj nick uyumu

• Ben de hersey yapılır ama kalıcı hasar verilmez diyen biriyim ama haketmiş..

• quote:

Orijinalden alıntı: BebeBiskuvisi

Magandayla maganda olmuşsunuz. Tebrikler...

+1

• Abo Direk Tavan.
    Tavan Boyalı Saksı Düştü Yerine Abi Biri Tavanı Anahtarla Çizmiş Allah Belasını Versin Filan.
  • Peki burada bunu paylaşma amacınız tam olarak nedir?

İyi yapmışsınız,keşke kalanı da çizseydiniz cevabını alıp,size destek olan insanları aramak mı ; ne olursa olsun başkasının malına zarar vermenizi haklı çıkarmaz diye size muhalefet cevaplar aramak mı?

Görüşüme gelince,madem bu kadar sinirlendiniz,annenize bir terbiyesizlik yapıldı,arabanın başında adamı bekleseydiniz...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

Büyük ihtimalle araç babasınındır , 20-24 yaşlarında birinin alacağı bir araç değildi.

Bence en güzelini yapmışsın ben bile burdan sinirlendim .

Millet forumdada gördüğün gibi hakkını arayamaz tırsak olmuş .. Zaten böyle tiplerin yüzüne tükürsen yarabbi şükür derler

• Hayır şimdi merak ettiğim şu,

Mobeseden seni yakalarlarsa ne yapacaksın.
  • Bence iyi yapmışsın eline sağlık

• elinize sağlık desemmi bilmiyorum.araç ödünçte olabilir.keşke sadece 2 latiğini indirip ,kesip birde camına not bıraksaydınız.
    kavga etmemekle en iyisini yapmışsınız.bir kavgaya girdiğinizde ne kadar haklı da olsanız dayak yemek,yaralanmak gibi riskler mevcuttur.karşımızdaki insanın silahlı olma olasılığı bile mevcuttur.
    geçmiş olsun.iyi geceler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.