Şimdi Ara

trafik magandalarına tutumunuz nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler hepimiz araba sürmesini seviyoruz hepimiz arabadan zevk alıyoruz hepimizin ortak paydalarından biri otomobiller ama şu görüntüleri hepinizin bildiğini farzederek soruyorum bunlar nasıl insanlar ve neyi amaçlıyorlar ?

yorum yapmak zor elbette böylelerine ama ne diyorsunuz ne düşünüyorsunuz ? bu işe bir çözüm yokmudur ?

mesela amerikada araçlarını böyle kullananların otomobilleri trafikten men edilip presleniyor. bu bizde çözüm olabilirmi ?

• Aklıma bu video geldi
    Bu arada s2000 kullananlar resmen memura kafa tutmuş sahin olunca kovalıyorlar s2000 olunca devam et
  • Biz bu pisliğin içinde boğulmaya mahkumuz millet olarak. Kimsenin kimseye saygısı yok. Gece araç kullandım gözümü almayan araç farına çok az rastladım. Siz de kafanıza göre takılın boşverin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de cok uzuluyorum Allah sonumuzu hayır etsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayvanla hayvan olmamak lazım, tepki göstersen al başına belayı. karşı taraf bana birşey yapacak diye değil korkum, gözüm döner ben birşey yaparım yine zarardayım, yine zarardayım...ilk videodan sonra insan bmw'den soğuyor, araba ayağı düşmüş yazık
  • İlk video dakinde bmw den baska araba var mı. Dugune bak.

Suanki genclik genel olarak bazı seylere cok kolay sahip oldugu icin (kimi baba parası der vs vs) malın kıymetini de önemsemeyince ortaya boyle sonuclar cıkıyor. Serserilikten baska birsey degil.

• Trafik polislerinin aldığı maaş haram. Kimseye ceza kesimiyorlar ankarada bile.
  • Allahtan bulunduğum çevrede böyle tipler yok..

Bu nasıl bir düğün konvoyudur arkadaş.. Nedir sapıtmaktaki amaç?
    Damat milli olmadan bu yaşa gelmiş olacak ki bu denli seviniyorlar..
    Silah atanlar için de aynı şeyi düşünüyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • polis acaba şahini yakalayabildimi merak ettim
  • bu tiplerin yatacak yerleri yok bence. Kendini düşünmüyorsun be adi herif etrafındaki masum insanları düşün. tez zamanda kamyon veya tırın altına girip cesetlerinin arabalarının içinden jiletle kazınarak çıkarılmasını diliyorum. Dünyamız en azından birkaç mikroptan kurtulur.

• Otobanda hayatımı tehlikeye atan magandalara yetişmek için çabalıyorum altımda ya 65 beygir 1.5 oluyor ya da 1.4i S oluyor ee haliyle sövüyorum sadece . :) , trafiğe kapalı boş alanlarda aracınızla istediğiniz şeyi yapın , ama akan bir trafik varsa bu apaçilikler yapılıyorsa yanladığı sırada ucuna yanaşırım vursun atsın tamponumu her türlü ben haklı çıkarım :):).
  • cahillik, cahillik.
    ben allah ıslah etsin der geçerim. çıkıp bişe demem. korkumdan mı? hayır, çoluğumuz çocuğumuz var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berry1925 -- 27 Ekim 2012; 23:57:50 >

• Yasalarımız bu tarz araç kullananlara sadece komik bir para cezası veriyor.

Yasa düzenlemesiyle önüne geçilebilir.
  • İki aydir californiadayim ve bir fiil arac kullaniyorum su ana kadar gordugum bi tane maganda vardi onu da bi kac kilometre sonra tekrar gordum ama bu sefer polis kelepceyi vuruyodu kurallar herkese ayni sekilde uygunlansa abd de oldugu gibi emin olun kimse cesaret edemez magandaliga burda cezalar 300 dolardan basliyo ve adamlar catir catir kesiyo bizdeki gibi ben asayisim deyip gecip gitmiyo.. Simdi geri doncem bakalim nasil kullancam arabayi turkiyede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ancakveancak -- 28 Ekim 2012; 0:05:11 >
  • Ben otobanda falan arkalarina takilip selektor yapiyorum ama nasil sellektor kudurtuyorum. Mustahak bunlara.

• polıs serefsızz diye bağırıyor ılk video da oldum gulmekten :)

• Çoğu kişi izlemiştir belki, plakasız trafiğe nasıl çıkıyor polis neden durdurmuyor anlamıyorum. Yazın sol şeritte sehir içinde giderken plakasız bir şahin üstüme kırdı sonra aynısını sağ şerittekine yaptı makas desen makas değil panik fren yapmasan ustune çıkacak trafiği katletti dövsen suç sikayet etsen nasıl edeceksin

• hiç bir yerini atlamadan birde şu videoyu izleyin lütfen

• Eğitimi ve Trafiği sorunlu olan Türkiyeden hayır gelmez. Düzelemeyiz.
  • ana bacı dümdüz gitmek...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.