Şimdi Ara

Trafik Magandaları Yanlış Adama Çattı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
4.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birşey olmaz. Gece hayatının olduğu bir yerde yaşyıorum sürekli kavga çıkıyor. Millet vurmayı bilmiyor. Yumruk atarken ıskalayıp yere düşenler, koşarak gelip tekme atmaya çalışıyorlar. Yere düşen dayak yemezse sopa taş atıyor.
    Adam akıllı kavga eden birini görmüştüm birine vurdu yıktı diğerleri bulaşamadı bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adama helal olsun, sürekli geri çekiliyor ve sadece üstüne gelene vuruyor. Otokontrolün böylesi takdiri hak ediyor.

• Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam, kişiden kişiye değişebilir. İyi yine bu beni biraz motive etti xd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cesare Pevase -- 22 Haziran 2020; 11:21:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • izleyince aklıma "kavga hatalı sollmadan çıktı" geldi
  • Elinde sopa ile aracından inen, sonra o sopayı karşıya kaptırıp “kendi sopası ile dayak yiyen” adamlar gördüm.

Fazla şey etmemek lazım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam fazla sert davranmamış sanki fazla zarar olmasın diye biraz daha fazla saldırsaymış hastanelik olurmuş 3üde

• Yine her zamanki gibi, yurdum insanının adam gibi dövüşmeyip kahpece hareket ettiği bir olay daha.
    İnsan gibi yaşayıp ona buna köpeklik yapmayan insanları tenzih ediyorum. Serserimizden bahsediyorum. Köy kavgasından bahsediyorum.
    Ya 3-5, hatta 10 kişi birine saldırır ya bıçak, tabanca, sopa çıkarır.
    Ülkenin en "delikanlı" geçinenleri bunlar işte.

• içimin yağları eridi. boksör arkadaş ayrı bir tebriği hak ediyor, tutmuş kendini. yoksa bunları yarı cana indirirdi.
  • Maalesef artık devir kalleş devri. Kickbox bil yada bilme önemli değil silah bıçak taktıkları da iş bitti. Herzaman diyorum siz siz olun kimseye bulaşmayın ve emanetsiz de gezmeyin. Buca Hasanağa bahçesinde sigara içmeyen birinden sigara istiyorlar alamayınca da sporcu adamın arkadan boğazına bıçak saplıyorlar. Burda herkes sanşlı kimse emanet çekmemiş olay farklı boyutta da olabilirdi. Hatta geçen aylarda bi sporcuyu yine trafik kavgasından bıçaklıyarak öldürdüler haberlerde görmüştüm.

• Öyle bir devirde yaşıyoruz ki en azından silah bıçak çekmemişler diyebiliyoruz. Boksör arkadaş şanslıymış verilmiş sadakası varmış. Memleketin yarısından fazlasının kaybedecek bir şeyi olmayan tiplerden oluştuğunu bilmek lazım.

• Cesare Pevase C kullanıcısına yanıt
    Güzel kapak yaptınız.
  • WhyNot? kullanıcısına yanıt
    Est.hocam :D. Arkadaş haklı, internet ortamında kimin hangi maskeyi taktığı belli değil. Ben de yorumumun arkasında durduğumu belirtmek için vurguladım zaten

• Abimizin ellerine sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WesterLandX

siyah kuşak he
  • Savunma sanatını öğrenmek için geç kaldık. İleride çocuğum olursa küçük yaştan itibaren savunma sporuna vereceğim. Bu tarz olaylarda kendini nasıl savunur bunu öğrenmeli her insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 22 Haziran 2020; 19:27:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rzcyle

izleyince aklıma "kavga hatalı sollmadan çıktı" geldi
    yeni bir nuh Demircan doğuyor
  • Dua etsinler efendi adama denk gelmişler, keşke şöyle psikopatın birine denk gelselerdi de mermi manyağı yapsaydı bunları ibretlik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cesare Pevase

çok komiksin be trol müsvettesi bas git ekşisözlüğe
  • sharkemre kullanıcısına yanıt
    Komik? Belgenin bana ait olduğuna inanmadın mı

• Siz siz olun altın madalyanız da olsa inmeyin araçtan falan. Bu tiplerin büyük çoğunluğunda bıçak olur. Sporcu arkadaşın verilmiş sadakası varmış.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.