Şimdi Ara

Trafik levhasının arkasına saklanıp ceza kesen Trafik polisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
2.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trafik kurallarına uyun hepsi bu. Belki ülkedeki maganda, hanzo sayısı azalır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam gorevini yapiyor. Bu zamana kadar trafik cezalari dogru duzgun işlemiyordu. Tabi bu duruma aliskin vatandaslara simdiki cezalar garip geliyor :D

Hatasi olan ceksin cezasini.

• Kurallara uyarsan kimse sana ceza yazmaz bro merak etme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polise bak pusu kurmuş. Yasak. Zamanında radarları da gizliyorlardı sonra yolda radar olduğunu belirten tabela koymak zorunda kaldılar.
  • Malesef bu yasal bir şey değil itiraz edilebilir. Ama bence yasallaştırılmalı, radarlar gizlenmeli ve nerede olduğu bilinmemeli bir anda ansızın çat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

Malesef bu yasal bir şey değil itiraz edilebilir. Ama bence yasallaştırılmalı, radarlar gizlenmeli ve nerede olduğu bilinmemeli bir anda ansızın çat.
    Doğru, ceza alanlar itiraz ederse cezaları iptal olabilir belki.

Bence radarlar, edsler falan gizlenmemeli. Bu sefer "yaw burada da yoktur herhalde" diyenler çıkan. En iyisi her trafik ışığına, her emniyet şeridine falan koyacaksın kimse yapmayacak. bu millette(hepsinde değil tabi) "gören yoksa yap gitsin, aman kim görecek ki" düşüncesi var ne yazık ki.
  • trafik magandalarini azaltacaksa sorun yok... trafik cezalarinin artmasi, daha fazla denetim gelmesi gibi seyler bence cok olumlu ve yerinde uygulamalar... Avrupadaki neredeyse butun ulkelerde (ve hatta bulundugum ulkede) herkes trafik kurallarina uygun hareket etmeye ozen gosteriyor, yaya gecidi gibi yerlerde arabalar sabirla yayalarin gecmesini bekliyor, yesil isik yanar yanmaz arkadan kornaya basan dallamalar falan yok... eger bu cezlar ve denetimler trafigi duzeltecekse devam edilmeli...
  • yaya geçidinde karşıya geçiyorum bir yaya daha var arabalara kırmızı yanıyor arabalar durdu karşıya geçiyoruz arabaların içindede trafik polisi var trafik polisi arabalara kızıyor niye bekliyonuz bekleme yapmayın diyor....orda ben şöyle bi baktım ama keşke trafik polisine elimle ışıgı gösterseydim aklıma gelmedi aklıma gelse yapardım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

Malesef bu yasal bir şey değil itiraz edilebilir. Ama bence yasallaştırılmalı, radarlar gizlenmeli ve nerede olduğu bilinmemeli bir anda ansızın çat.
    Konu da aradığım mantıklı yorum.

• Mars’a 15-20 seneye koloniler gitmeye başlayacak bizim bu teknolojimiz onları kıskandıracak düzeyde.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 9 Ocak 2021; 10:19:42 >
  • Mübarek bu ülkede bir kişi hakkıyla ceza yemiyor herkese haksız yere ceza yazılıyor nedense... Avukat becerdi muhabbeti...
  • Adam gibi kuralına uy cezayı alma boş yapmışlar

• Ben destekliyorum,

Yetkim olsa mevcut cezaları çok daha ağırlaştırım. dört bir yanı kamera ile donatırım, radarları direkt saklarım her yere tuzak kurarım,

Ne kadar az maganda o kadar güzel trafik.

Bunlarla başka türlü baş edilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe_yakub

Ben destekliyorum,

Yetkim olsa mevcut cezaları çok daha ağırlaştırım. dört bir yanı kamera ile donatırım, radarları direkt saklarım her yere tuzak kurarım,

Ne kadar az maganda o kadar güzel trafik.

Bunlarla başka türlü baş edilmez.
    Ya neyi destekliyorsun Allahını seversen.

O polis orada garibana ceza yazacak. Gidipte hakime, savcıya, meslektaşına, siyasiye, godamana mı ceza yazacak sanıyorsun
  • Ar-Bo kullanıcısına yanıt
    Yazmasın da ne yanlışlık var? Insanlar kurala uyarsa kimse bir şey yazamaz. Türkiye de trafik kurallarına uyan yok ama ceza yazılınca gariban vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: dawras

Yazmasın da ne yanlışlık var? Insanlar kurala uyarsa kimse bir şey yazamaz. Türkiye de trafik kurallarına uyan yok ama ceza yazılınca gariban vs.
    Yasalarımıza göre bu yaptığı yanlış. "Devlet vatandaşına tuzak kuramaz" diye bu şekilde iptal edilen yüzlerce ceza var.

Yoksa cezaya karşı değilim daha ağır olsun ama yukarıda saydığım kişilere yazamıyorlarsa, garibana yazılan cezaya karşıyım
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz en kesin çözüm olur doğru ama çok maliyetli olur, onun yerine dediğim yapılsa yani gizlenerek koyulsa ve belli aralıklarla yerleri değiştirilse sürekli aynı yerde ceza yazmaz belkide yazar bunu bilemeyecek kimse.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.