Şimdi Ara

___TRAFİK KURALLARI VE MOTORSİKLETLER___

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu motorlar tafik kurallarından muaf mıdır arkadaşlar?

Yani yolda istedikleri gibi gidebilir,araçalrını küçük olmasının avantajını kullanıp aralardan çıkmak, sinyal vermemek, dönüş yasağı olan yerlere dönmek ve hatta yaya kaldırımlarında gitmek..

Benim sağımdan sola dönebilir mi? Peki ben ona çarparsam suçlu kim? Kask takmak mecburiyetleri yok mu? Bunları neden denetlemezler yada göz ardı ederler ki trafikte bu denli tehlikeler yaratıyorlar..

Bütün bunları yaparlar,sonra da bişey olunca kimse motorları adam yerine koymuyor diye ağlaşırlar...

***Mutlaka düzgün kişlerde vardır fakat genelini ele alınca durum bu***

• Küçük olmanın avantajlarını kullanarak araçların sağından solundan gitmeleri doğrudur. Fakat bu trafik kurallarına uymamaları manasına gelmez. Motorsikletlerde motorlu araç sınıfında bir taşıttır. O yüzden trafik kuralları onlar içinde geçerli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafakilic

Küçük olmanın avantajlarını kullanarak araçların sağından solundan gitmeleri doğrudur. Fakat bu trafik kurallarına uymamaları manasına gelmez. Motorsikletlerde motorlu araç sınıfında bir taşıttır. O yüzden trafik kuralları onlar içinde geçerli.

dogru..
  • emniyet şeridini kullanma hakkına sahipler.araçların sağından geçme hakları yok.bakmayın trafikteki manyaklar sağ sol aralara girip çıkıyorlar.kaç kere en sağ şeritte giderken refüje yapıştırma tehlikesi atlattım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.