Şimdi Ara

Trafik Kazası Yaptım Emniyet Kemerinin Önemi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
3.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam geçmiş olsun Allah şifa versin.İnşallah kalıcı bir hasar yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canmert2005

hocam geçmiş olsun Allah şifa versin.İnşallah kalıcı bir hasar yoktur.

Tekrar Tekrar saolun.

Yok hocan Allaha şükür hasar kalmadı şubatta 2. amelyatıma girecem kafada 40cm çapında bir alanda kemik yok şuan çökük Şubatta o alana kemik koyduktan sonra inşallah eski sağlığıma kavuşacam.

Emniyet kemerinin değerini çok çok iyi anladım çevremdeki insanlarada anlatmaya çalışıyorum :)
  • Kemer konusuna takıntı derecesinde önem veririm.. Aileme de aşıladım..

Geçmiş olsun.. Allah şifa versin..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun.

Emniyet kemeri şart. Eğer şoför takmıyorsa bile elbet diğer yolcuları özellikle takması için uyarmalıyız. Şahsen ben takmasam bile yanımdakileri uyarırım takın diye.
  • Kardeşim Cok gecmis olsun tribunden berkayi daha yeni topraga verdik ondan 1hafta oncede liseden arkadasim vefat etti trafik kazasinda allah korusun artik araba kullanırken kendimden cok arkamda biraktiklarimi dusunuyorum tekrar cok gecmis olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeNGeSiZ_1925 kullanıcısına yanıt
    Allah rahmet eylesin biliyorum berkayı Allah geride kalanlara sabır versin bundan sonra vazgeçilmezimdir kemer : )
  • Yeni konu açmak istemedim dün akşam yine kaza yaptım bu sefer motor ile şükür kafamda bu sefer kask vardı kafamı korudu kazanın oluşumu tek gidiş tek geliş yolda araba aniden önüme kırması ile fren dahi sıkma ya vakit olmadan aracın sağ tarafından vurdum çok şükür sadece ayağım soyuldu motorun sigortası olmadığı için haklı bile olsam aracını cebinden yaptıracam bütün belalar neden beni buluyor anlamadım şimdi polis gelse kesin hakli benim ama sigortam yok polis gelse nasıl bir sonuç çıkar ortaya
     Trafik Kazası Yaptım Emniyet Kemerinin Önemi Trafik Kazası Yaptım Emniyet Kemerinin Önemi
  • geçmiş olsun
  • Brujeria35 kullanıcısına yanıt
    Ruhsat plaka mı yok yoksa trafik sigortası mı yok.Birde ehliyetiniz var mı yok mu?
  • ehliyet ruhsat kask hepsi var ama sadece sigorta yok
  • Geçmiş olsun. ucuz atlaşmışsınız.
  • Ceza yersiniz polis çağırmayın derim ayrıca motorlu taşıtlardan bi süre uzak dursanız sizin için daha iyi :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narc0s3

Ceza yersiniz polis çağırmayın derim ayrıca motorlu taşıtlardan bi süre uzak dursanız sizin için daha iyi :))

Saolun bende polis çağırmadım aracın masrafını karşıladım haklı olmama rağmen : ) en kötüsüde daha yeni aldığım telefon tuzla buz oldu taksitleri bitmemişti 1500tl çöpe gitti : ) herhalde bundan sonra birdaha muayenesiz sigortasız bir araç kullanmam zaten 1 daha 2.amelyat olana kadar motor sürmem :)

ceza yemiş olsam acaba nekadar bir ceza yazılırdı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brujeria35 -- 28 Aralık 2013; 16:37:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brujeria35

quote:

Orijinalden alıntı: Narc0s3

Ceza yersiniz polis çağırmayın derim ayrıca motorlu taşıtlardan bi süre uzak dursanız sizin için daha iyi :))

Saolun bende polis çağırmadım aracın masrafını karşıladım haklı olmama rağmen : ) en kötüsüde daha yeni aldığım telefon tuzla buz oldu taksitleri bitmemişti 1500tl çöpe gitti : ) herhalde bundan sonra birdaha muayenesiz sigortasız bir araç kullanmam zaten 1 daha 2.amelyat olana kadar motor sürmem :)

ceza yemiş olsam acaba nekadar bir ceza yazılırdı ?

Net rakamı bilemiyorum fakat motoru bağlayıp güzel bir ceza yazarlardı sanırım , yasak sonuçta bu şekilde kullanmak

Bu arada kafa kırılmasına rağmen iyi cesaret edip motora binmişsiniz yana uzak durun en azından bir süre
  • Motor hurda oldu zaten Pert canavarı mı oldum ne : ) Zaten çevremdeki herkez delirdinmi diyorlar ama birdaha binmem iyileşene kadar . emniyet kemerinden sonra kaskın da önemini anlamış oldum sekince kafamı kaputa vurdum :)
  • Geçmiş olsun
    Bende emliyet kemerini hep takarım hem cezadan hem kazadan koruyor
  • Iki kez geçmiş olsun yine verilmiş sadakaniz varmış iki kazada da. Maalesef millet olarak güvenlik donanımını bile gösteriş için alan bi çoğunluğa sahibiz. 6 hava yastikli arabayi beğenmeyip üstüne 5bin lira fark verip extra güvenlik paketi ile 10 hava yastiklisini aliriz sonra emniyet kemeri otmesin diye koltuğun arkasından baglariz...

Ilk arabam olan uno ile vectra b araca tam orta direginden daldım. Kemerim takiliydi ve siyrik dahi almadan çıktım araçtan. Kullandığım araçta emniyet kemeri uyarı sistemi yoksa dahi ilk iş kemerimi takarim. Dolmuş ve otobüslerde de eğer kemer mevcut ise takarim malum çoğunu kasap kullanıyor. Motoruma da yaz kış farketmez korumali montum eldivenlerim ve kask olmadan asla binmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilteris_ -- 28 Aralık 2013; 17:04:04 >
  • Geçmiş olsun. Her zaman takarım emniyet kemerimi. Takmadan aracı kullanamam.
  • Geçmiş Olsun Hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilteris_

Iki kez geçmiş olsun yine verilmiş sadakaniz varmış iki kazada da. Maalesef millet olarak güvenlik donanımını bile gösteriş için alan bi çoğunluğa sahibiz. 6 hava yastikli arabayi beğenmeyip üstüne 5bin lira fark verip extra güvenlik paketi ile 10 hava yastiklisini aliriz sonra emniyet kemeri otmesin diye koltuğun arkasından baglariz...

Ilk arabam olan uno ile vectra b araca tam orta direginden daldım. Kemerim takiliydi ve siyrik dahi almadan çıktım araçtan. Kullandığım araçta emniyet kemeri uyarı sistemi yoksa dahi ilk iş kemerimi takarim. Dolmuş ve otobüslerde de eğer kemer mevcut ise takarim malum çoğunu kasap kullanıyor. Motoruma da yaz kış farketmez korumali montum eldivenlerim ve kask olmadan asla binmem

tşk ederim her iki kazada Ucuz atlattım. Şükür atlattım ama Hep neden beni buluyor diye düşünüyorum artık aksilikler peşimi bırakmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.