Şimdi Ara

Trafik kazasi AVUKAT tavsiye (Ankara)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar mahkeme sonuçlandı karşı taraf kırmızı daggeçti bilirkişi raporuna gore. Avukat lazım dava açmak için tavsiye edebileceginiz avukat varmi? Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yakın çevrenize bir danışırsınız avukat için de, merakımı hoş görün, konu ne, olay nasıl meydana geldi? Kırmızı ışıkta geçmiş olmasına rağmen neden mahkemeye gitme gereği hissediyorsunuz?
  • Arkadaşım var fakat tecrübeli değil. Türk hukuk sitesine bir göz atın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aalpan

Yakın çevrenize bir danışırsınız avukat için de, merakımı hoş görün, konu ne, olay nasıl meydana geldi? Kırmızı ışıkta geçmiş olmasına rağmen neden mahkemeye gitme gereği hissediyorsunuz?

Yav adam kırmızı da geçti yeşil de gectim dedi. Kamera goruntusunu buldum verdim dava açtım davassonuçlandı adama aslı kusur verildi. Olay böyle şimdi de tazminat davası acacagim

• Değer kaybı tazminat ne varsa açın gitsin. Bari kırmızıda durmayı öğrensinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: baba0392

Değer kaybı tazminat ne varsa açın gitsin. Bari kırmızıda durmayı öğrensinler.

Yav adam bariz geçmiş ve fakir biride değil babası geldi kazadan sonra 300 bin tllik jiple yanı. Kendisi desen sıfır arabası var kaskosu da var ama inada bindirdi olayı bende böyle kişilere hakkimi rizkimi yedirmem yüklü bi tazminat almak istiyorum ayrıca da aracimi iş amaçlı kullanıyordum ve araçsız kaldım o nedenle sıkıntı yaşadım.

• shifisitert S kullanıcısına yanıt
    Detayını ben bilmem avukat bilir

• Sabah 10.30 a mahkeme yazmışlar akşam 16:00 da davaya girdik yanı 1 gün bboşa gidiyor arkadaşlar mahkemede de ülkede hukuk bitmiş. Bide hakim banadurdunmu diye sorup durdu bende durmadim yesil yanıyordu dedim. Hakimin aklı dengesinden de supheliyim ona da mi dava acsam

• Gecmis olsun. Hangi sehirdesiniz. Ben Ankara'da deger kaybi davasi acmistim. Kazanmistim. Ozelden numarasini verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lotus1 -- 19 Aralık 2015; 19:09:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lotus1

Gecmis olsun. Hangi sehirdesiniz. Ben Ankara'da deger kaybi davasi acmistim. Kazanmistim. Ozelden numarasini verebilirim.

ankaradayım bende cok ıyı olur
  • Arabanız kaç model?
  • quote:

Orijinalden alıntı: raja52

Arabanız kaç model?

15 yasında ya deger kaybı muhabbetlerı olmuyor malsf
  • Bir arkadasim gecenlerde cubukta kaza gecirdi. Birisi kaldirima kartini dusuruyor ondan sonra alip yola bakmadan dalgin dalgin karsiya geciyor. Yoldada arkadasim gidiyor bu adami farkediyor direksiyonu kiriyor ve direge carpiyor. Bu esnada aracin aynasi adamin koluna carpiyor. Arac sahibi daha cok yaralaniyor. Ama mahalleden esnaf vs. Dokuluyor sokaga amca dava ac kesin kazanirsin bak cok para eline gecer diye adama gaz veriyorlar. Allahtan adam az birsey insaflida karakolda ben dalgindim yayaya kirmizi yaniyordu hata bende diyor. Simdi sizinde adam zengin diye onu yolmaya calismaniz cok harika. O adam kirmizida gecmis evet suclu buyuk ihtimalle cezasini odeyecek. Ama eminimki sizde sehir ici hiz limitlerinde gitmiyordunuz. Cunku ankarada su isiklara adam gibi yanasan bir tane bile surucu gormedim. Son ana kadar gaza basip kazik frenle durmaya bayilan bir toplum olusmus burada. Uzun lafin kisasi iyi bir avukat tutun nasil olsa o parayida karsi taraf odeyecek. Olmadi 300bin tl'lik jipini satarlar. Sorsan adamin malinda gozumun yok derler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

quote:

Arabanız kaç model?

o yüzden sordum zaten. avukatım var bu işlere bakan ama değer kaybını çok sevgili bilirkişimiz uygun görmemişti malesef.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

quote:

Arabanız kaç model?

o yüzden sordum zaten. avukatım var bu işlere bakan ama değer kaybını çok sevgili bilirkişimiz uygun görmemişti malesef.

bilirkişileri de mahkemeye vermek şart. HErkes bilirkişi olabiliyor rahatlıkla malsf.. Dİyorum ya hukuk sistemi çökmüş bu ulkede... İtiraz ediliyor kafalarına göre reddediyorlar hakımler bilirkişiler vs ben bunlara saygı duyamaz hale geldim. GETİRDİLER açıkcası

• quote:

Orijinalden alıntı: frood

Bir arkadasim gecenlerde cubukta kaza gecirdi. Birisi kaldirima kartini dusuruyor ondan sonra alip yola bakmadan dalgin dalgin karsiya geciyor. Yoldada arkadasim gidiyor bu adami farkediyor direksiyonu kiriyor ve direge carpiyor. Bu esnada aracin aynasi adamin koluna carpiyor. Arac sahibi daha cok yaralaniyor. Ama mahalleden esnaf vs. Dokuluyor sokaga amca dava ac kesin kazanirsin bak cok para eline gecer diye adama gaz veriyorlar. Allahtan adam az birsey insaflida karakolda ben dalgindim yayaya kirmizi yaniyordu hata bende diyor. Simdi sizinde adam zengin diye onu yolmaya calismaniz cok harika. O adam kirmizida gecmis evet suclu buyuk ihtimalle cezasini odeyecek. Ama eminimki sizde sehir ici hiz limitlerinde gitmiyordunuz. Cunku ankarada su isiklara adam gibi yanasan bir tane bile surucu gormedim. Son ana kadar gaza basip kazik frenle durmaya bayilan bir toplum olusmus burada. Uzun lafin kisasi iyi bir avukat tutun nasil olsa o parayida karsi taraf odeyecek. Olmadi 300bin tl'lik jipini satarlar. Sorsan adamin malinda gozumun yok derler.

yok yolma maksadım yok açıkcası ama inanın adam olan biri olsaydı yada fakır bi insan olsaydı zaten ugrasmazdım. Ama hem zenıgın hem de adam olmayınca şart oldu. Ha anlamak isteyen nasıl anlamak isterse anlasın orası benı enterese etmez ben hakkım olanı istiyorum. Ayrıca hızım azdı ve yandan çarpma oldu. Eger hızım çok olsaydı zaten vurdugum kapıdaki adamın yakını yaralanırdı oyle bişey de olmadı hızımın az oldugu kanıtlandı. Şimdi hayalgucunuze saygım tabıkı sonsuz ama gerçekler boyle

• Avukat tutabilmek için dava açma masrafları ve vekalet ücretini ödemek zorundasınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpkoca

Avukat tutabilmek için dava açma masrafları ve vekalet ücretini ödemek zorundasınız.

Ne kadar tutuyor o ucretler

• ÖM ile ön bilgileri verirseniz Ankara da ki meslektaşlarıma yönlendirebilirim sizi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.