Şimdi Ara

Trafik Cezasi - Kirmizi isik ihlali - reme baksaniza yorumlarinizi bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
3.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • trafik cezasi yedik, tam kirmizidan gecerken. ben sarida gecmistim diye hatirliyorum
    asagida fotografi var

• resme gore bu sekilde, oysaki ben tam sarida gecmistim
     Trafik Cezasi - Kirmizi isik ihlali - reme baksaniza yorumlarinizi bekliyorum
  • Photoshopla kırmızı yapmayacaklarına göre bariz kırmızıya yakalanmış iki araçta. İtirazsız ödeyeceksiniz.
  • ama hocam haksizlik degil mi tam diregin yaninda arac, asagidaki resmide gonderiyorum alternetif olarak ustune cizgi cizdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: otuz3

ama hocam haksizlik degil mi tam diregin yaninda arac, asagidaki resmide gonderiyorum alternetif olarak ustune cizgi cizdim

Sarıda da geçilmez
  •  Trafik Cezasi - Kirmizi isik ihlali - reme baksaniza yorumlarinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan G.

quote:

ama hocam haksizlik degil mi tam diregin yaninda arac, asagidaki resmide gonderiyorum alternetif olarak ustune cizgi cizdim

Sarıda da geçilmez

+5614651
  • tamamda sari isiktada tolerans tanimasi canim. yesildede durulmazki
  • Geçmiş olsun, Kırmızı ışık ihlali gibi duruyor. Ek olarak sarıda da geçilmez.
  • deme ya! valla yesilde bile gecmeye korkmaya basladim. yani ya sari yanarsa?
  • Aynı durum başıma geldi. Geçtiğimde kesinlikle sarıydı ama malesef yediğim ceza ile sarıda da geçilmemesi gerektiğini öğrendim. Geçmiş olsun.
  • sari isik tolerans dahilinde olmasi gerek halbuki
    alenen gectigimiz felanda yok. 3 uncu resmi gondermeye calisiyorum, araclar halen bekliyorlardi
    ayrica sagdaki araclar park halinde
  • Sarı çizgiyi neden çektin, senin durman gereken yer beyaz çizgilerden ışıklara uzak olanı değil mi?
  • siz ışığı takip edip sarı yandığında yavaşlamanız lazım.bende birgün hızlı geliyordum ve yeşilde geçerim diyordum.birden sarı yandı ve frene bastım ama duramayacağımı anladım ve sarıda geçmek zorunda kaldım.ben şuan cezayı bekliyorum ve geldiğinde de paşa paşa ödeyeceğim.
    sarı ışıkta geçmiş olmam beni haklı yapmaz.biz sürücüler zaten ışıklara gelirken yavaşlamalıyız ki her an ışık yanınca geç olmadan önlem alabilelim...
  • Şu ışıklara uyalım lütfen
  • sarı sönerken ne geçmeye çalışıyorsun gaz yerine frene bas bir zahmet.
    bir de foto koymuşsun iyi git itiraz et.
  • evet sarının belkide toleranslı olması gerekli, zira birçok avrupa ülkesinde böyle ancak, ülkemizde de yeşil vasılalı olarak yanmakta, yeşil yaklaşık 3-4 sn göz kırparak size uyarı vermektedir.
  • Sarıda ceza yazılmıyor tabi ki ancak cok kısa süre yandığı icin sarıda gecerim diyenin %99.9u kırmızıda gecmis olur.
    Fotofinis kasmaya gerek yok sonuc gayet net

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sari isik tolerans dahilinde olmasi gerek halbuki
    alenen gectigimiz felanda yok. 3 uncu resmi gondermeye calisiyorum, araclar halen bekliyorlardi

Normalde zaten ışıklara yaklaşırken yeşil yansa bile hızını azaltman lazım kurallara göre. Yeşili görünce gaza kökleyince bu gibi durumlar çıkıyor ne yazık ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reactive

quote:

sari isik tolerans dahilinde olmasi gerek halbuki

Normalde zaten ışıklara yaklaşırken yeşil yansa bile hızını azaltman lazım kurallara göre. Yeşili görünce gaza kökleyince bu gibi durumlar çıkıyor ne yazık ki.

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.