Şimdi Ara

Trafik cezası e-devlette hemen gözüküyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
8.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Diyelim ışıkta geçtik yada radardan ceza yedik aynı gün yada sonraki gün e-devlette "plakaya yazılan ceza sorgulama" kısmında gözüküyor mu yoksa 1 ay sonra falan mı gözüküyor?

• En son 1uye de(ismini hatirlamiyorum)Oda hizdan ceza yedi 1yil sonra ceza geldi.Isleri belli olmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu işler tamamen kader kısmet..
    Bir haftalık tatilde radara girdim.Ben eve dönmeden eve yazı bırakmış postacı.Gel gelelim e-devlet te yaklaşık 2 ay sonra görebildim.
  • Hemen gözükmez, sonuçta o otomatik sistemler önce memurların kontrolüne düşüyor, plaka-araç eşleştirilmesi vs yapılıyor, ondan sonra cezai duruma uygunsa işlem başlatılıyor, bunun tebliğ edilme süresi var bir de tabi.

Benim 1.5 yıl önce sattığım aracın radar cezası geldi birkaç ay önce. Burası Türkiye, herşeye hazırlıklı olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 13 Ekim 2017; 20:15:1 >
  • bozüyükte gece 3'te radar yemiştim akşam 20.00da egmdeydi, 1 hafta sonra da kapıdaydı ceza
  • Makbuzları sisteme giren memura sormuştum. Ben buradan sisteme girince hemen görebilirsiniz demişti.
  • Bende hemen görüldü yaklaşık 2 hafta önce ceza yemiştim gece 11 de ertesi baktım görünüyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.