Şimdi Ara

Trafiğin yaptığı saçmalık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 13
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • juniperi (8 mesaj) ernn93 (2 mesaj) maverick0 (2 mesaj) Alpine. (1 mesaj) 7he mcRp (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (15 mesaj) Mobil (5 mesaj) Tablet (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Trafik ve Biz >> Trafiğin yaptığı saçmalık
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    342 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Beyler 2 ay önce radar cezası yemişim ve bugün ptt ile tebligat gelmiş şehir içi 70 km hız ile 166 tl, hadi buna eyvallah ama internet üzerinden sorgulama yaptığımda Plakama ait 2009 yılına ait 2 adet ceza gözüküyor ve her iki cezada 384 er tl toplamda 768 tl ,

Tam bir Komedi.,, aracımı ve plakam 2010 Nisan ayında almıştım yani 2009 yılında nasıl ceza yemiş olabilirim ve ne yapmam laazım..

|
    |
  • Binbaşı
    1045 Mesaj
    Plaka daha önce kullanılan plakadir, bosa ciktigi zaman sizin araci aldiginiz zamana denk gelmis, plaka sizin araciniza takılmış. Cezalar eski sahibinden kalma cezalar ve sizin için bi sorun teşkil etmez, iciniz rahat olsun.
  • Yüzbaşı
    342 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ernn93

Plaka daha önce kullanılan plakadir, bosa ciktigi zaman sizin araci aldiginiz zamana denk gelmis, plaka sizin araciniza takılmış. Cezalar eski sahibinden kalma cezalar ve sizin için bi sorun teşkil etmez, iciniz rahat olsun.

Bilgi verdiginiz icin tesekkrler umarim dediginiz gibidir
  • Yüzbaşı
    660 Mesaj
    quote:

Eski sahibindende kalmış olsa,şimdiki sahibinden istemeyeceklermi?
    Benim arabayı aldığım gün sahibi kırmızı ışıkta geçmiş o gün satışı yapıldı aracın,1 ay sonra ceza bana geldi.
  • Binbaşı
    1045 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sserkaan

quote:

Benim arabayı aldığım gün sahibi kırmızı ışıkta geçmiş o gün satışı yapıldı aracın,1 ay sonra ceza bana geldi.

Sizinki günü gününe olmus, diger durum kac senelik bi durum ve siz araba almissiniz, arkadasin plakasinin eski sahibinden kalmis ceza ve arkadasi ilgilendirmez.

• Yüzbaşı
    342 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

Sizinki günü gününe olmus, diger durum kac senelik bi durum ve siz araba almissiniz, arkadasin plakasinin eski sahibinden kalmis ceza ve arkadasi ilgilendirmez.

Alıntıları Göster
    artık yarın vergi dairesine gidip öğreneceğim ,bakalım ne diyecekler.
    |
    |

• Binbaşı
    1348 Mesaj
    quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Hocam radardan ceza yediğinizi polis durdurduktan sonra mı anladınız ?

Artık polis durdurmayacak resim çekecek diyorlardı...

Yollarda ben sadece radar arabasını görüyorum... Daha sonra durdurma olmadı hiç.. Hatta sanırım birine de girdim :/

• Yüzbaşı
    342 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: greencher

Hocam radardan ceza yediğinizi polis durdurduktan sonra mı anladınız ?

Artık polis durdurmayacak resim çekecek diyorlardı...

Yollarda ben sadece radar arabasını görüyorum... Daha sonra durdurma olmadı hiç.. Hatta sanırım birine de girdim :/

polis durdurmadı ve cevirmede vardı, nasıl iş anlamadım sadece ceza gelmiş resimde yok
    |
    |
  • Yüzbaşı
    712 Mesaj
    Bazen resim yollamıyorlar itiraz ederseniz geliyor... önceki cezalar da sorun olmaz tam olarak nereye bildirmeniz gerekiyor bilmiyorum ama sizin tescil tarihinizle uymayan bir ceza varsa plakanın eski sahibini bulurlar.
  • Yarbay
    10352 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nikosoft

quote:

Bilgi verdiginiz icin tesekkrler umarim dediginiz gibidir

Aracım 2005 model ve 2002 yılına ait ogs cezam gözüküyordu.

"Sizin yapacağınız işi ......." tarzında bir mail yazdım ama nereye gönderdim hatırlamıyorum.
    Eski yıllara ait cezalar size dokunmaz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    342 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: maverick0

Bazen resim yollamıyorlar itiraz ederseniz geliyor... önceki cezalar da sorun olmaz tam olarak nereye bildirmeniz gerekiyor bilmiyorum ama sizin tescil tarihinizle uymayan bir ceza varsa plakanın eski sahibini bulurlar.

cevap verdiğiniz için teşekkürler bakacağız artık hayırlısı
  • Yarbay
    3603 Mesaj
    Ruhsattaki tescil tarihinden onceki yazilan cezalar sizi ilgilendrmez hocam odemeyin.
  • Teğmen
    144 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 7he mcRp

Ruhsattaki tescil tarihinden onceki yazilan cezalar sizi ilgilendrmez hocam odemeyin.
    Hocam isterlerse de ödemeyin itiraz edin bence
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: 7he mcRp

takip
    |
    |
  • Yarbay
    4135 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: R.V.PERSİE

Hocam isterlerse de ödemeyin itiraz edin bence

Alıntıları Göster
    Aracın trafik tescil tarihinden önceki cezalar sizi bağlamaz. Almış olduğunuz araç plakasının daha önce bir araca ait olması durumundan o araç sahibine ait cezadır büyük ihtimal. İtiraz edin, ödemeyin.
  • Yüzbaşı
    838 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Alpine.

Aracın trafik tescil tarihinden önceki cezalar sizi bağlamaz. Almış olduğunuz araç plakasının daha önce bir araca ait olması durumundan o araç sahibine ait cezadır büyük ihtimal. İtiraz edin, ödemeyin.

Alıntıları Göster
    bakalım bekliyoruz merakla. Hocam yarın netleşince durum beni de alıntılarsanız çok memnun olurum
    |
    |
  • Yüzbaşı
    342 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Alpine.

Alıntıları Göster
    Arkadaslar sagolun bugun gittim vergi dairesine ama e
    Plakadaki 2009 yilindaki borclR gozukmedi , ama bankada gözüküyor.124, 5 tl son yedigim borcu odedim ciktim ... umarim ilerde sorun cikmaz.
  • Yarbay
    21570 Mesaj
    quote:

Plakadaki 2009 yilindaki borclR gozukmedi , ama bankada gözüküyor.124, 5 tl son yedigim borcu odedim ciktim ... umarim ilerde sorun cikmaz.

Devlet görmüyorsa bankanın görmesi faydasız
  • Yüzbaşı
    712 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maverick0

cevap verdiğiniz için teşekkürler bakacağız artık hayırlısı

rica ederim hocam inşallah en kısa sürede kurtulursunuz bu dertten
    |
    |
  • Yüzbaşı
    342 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Devlet görmüyorsa bankanın görmesi faydasız

zaten bir borç gözükmüyor diyince tmm kurcalamaya gerek yok dedim..
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant vp
valorant points
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

MAIL
0,472
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.