Şimdi Ara

### Trackmania Nations Oyuncuları Buraya ### (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
13.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ekstra bişey de sorcam. MEB in verdiği ilk laptoplar var ya. Onun ram ini 1 GB yaparsak oynanabilirmi bu oyun? normalde açmıyoda...
  • Bugün trackmania nationsu indirdim.Kurdum herhangi bir sorun çıkmadı.Gayet güzel.Açıkçası güzel yapmışlar.Bende aranıza katılmayı düşünüyorum.Eve gidince oyunu uptade edip serverlara girecegim.Herkeze iyi yarışlar.

Başarılar.

Bu arada blood ve MaTador MSN lerinizi isteyebilirmiyim?Oyun hakkında ve serverlar hakkında bilgiye ihtiyacım var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: **RaideN**

arkadaslar o yukardaki videolara inanmayın.o yolu yapanlar öyle bir yapıyorki yolu,siz sadece gaza basarak finishe ulaşıyorsunuz.yoksa ordaki hareketleri 5 yılda oynasanız yapamazsınız.gözünüz korkmasın

İnanmayın derken birisi sorsaydı söyleyecektim, bu yollara "press forward" tarzı yol deniyor. Sadece ileri tuşuna basılı tutunca bu şekilde gidiliyor.

quote:

Orjinalden alıntı: ***blood***

arkadaşlar yolu biraz değiştirdim daha güzel oldu söyliim bu ilk denemem sayılır yalnız biraz zor oldu gibi benden söylemesi
    http://www.too-files.com/tr/oip/documents/rar/leonstchallenge.html (- kaldırın)
    dosyayı rardan çıkarıp "kes"tikten sonra C:\Program Files\TrackMania Nations ESWC\GameData\Tracks\Challenges\My Challenges içine yapıştırıp yarış ara bölümünden oynayabilirsiniz lütfen bir deneyin yorumlarınızı bekliyorum beğenirseniz daha da geliştirip sitede yayınlicam belki online da yayınlarlar

Birazdan bakıcam eğer çok güzel bir yolsa, Trackmania Turkiye serverına yüklerim.

quote:

Orjinalden alıntı: raist1907

DH takımı kuran yokmu yaa.

Ekstra bişey de sorcam. MEB in verdiği ilk laptoplar var ya. Onun ram ini 1 GB yaparsak oynanabilirmi bu oyun? normalde açmıyoda...

O laptoplarda intel ekran kartı var sanırım, çalışması zor baya. Eğer şimdi oyun açılmıyorsa 1GB'da yapsan birşey değişmez. Yine açılmaz yani.

quote:

Orjinalden alıntı: StaLLionS

Bugün trackmania nationsu indirdim.Kurdum herhangi bir sorun çıkmadı.Gayet güzel.Açıkçası güzel yapmışlar.Bende aranıza katılmayı düşünüyorum.Eve gidince oyunu uptade edip serverlara girecegim.Herkeze iyi yarışlar.

Başarılar.

Bu arada blood ve MaTador MSN lerinizi isteyebilirmiyim?Oyun hakkında ve serverlar hakkında bilgiye ihtiyacım var.

Oyun hakkında herşey hakkında forumumuzdan yardım isteyebilirsin:http://forum.trackmania-turkiye.com/index.php

Oyuna yeni başlayanlar için hazırladığımız kullanım klavuzundan da yararlanabilirsin;
    http://www.trackmania-turkiye.com/Trackmania-Turkiye.TMN-Rehberi.pdf

• quote:

bitirebilene aşk olsun
    http://www.too-files.com/tr/oip/documents/rar/leongpchallenge.html

2. sürüşümde 3.02 ile bitirdim. Pek zorlandığımı söyleyemem ama bu yolu servera yükleyemem çünkü gerçekten bol bol seni anan kişiler olabilir. Bunu sen de istemezsin.

Yolu bitirdiğimde replay aldım, buyur:
    http://www.trackmania-turkiye.com/LeonGP.rar

Yaptığın yol gelecek vaadediyor, yapmaya devam etmelisin.

Fakat looplarda otomatik kamera değişimi olması şart ona da dikkat etmelisin.

• quote:

Orjinalden alıntı: **RaideN**

bu oyunu az oynamadım aahhh (yalan söylüyorum 3 gün falan oynadım)

daha 2. gün TR serverlarında 1. olmaya başlamıştım

şu lafı gelip bizim forumda da etsene :D ...Uzaktan atınca cok tatlı duruyor dimi ...doğuştan yetenekli arkadaşım benim

Dİpnot : Mato
  • bu gece tekrar başlıyorum bakalım 1 seneden fazla oldu oynamayalı birazdan download biter hayırlısı inşallah şifrem ve nickim duruyordur
  • İki soru;

1. TMN Vista'da çalıştırabilen var mı?
    Bende garip bir hata verdi, bir yama istedi, yerini gösterdi, gittim indirdim kurdum, yine açılmadı oyun.

2. TMN türkçe paketi için link verebilecek arkadaş var mı?

Teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Levcho

İki soru;

1. TMN Vista'da çalıştırabilen var mı?
    Bende garip bir hata verdi, bir yama istedi, yerini gösterdi, gittim indirdim kurdum, yine açılmadı oyun.

2. TMN türkçe paketi için link verebilecek arkadaş var mı?

Teşekkürler.

Ekran Kartının son sürümünü yüklemen gerekli.Eğer oyunun son patch i de yüklediysen sorunsuz çalışcaktır
  • İndirmeye başlıyorum .. Oyun hakkında pek fazla bir bilgiye sahip değilim şuana kadar.
  • quote:

arkadaşım seni kutluyorum gerçekten süper bir oyun 1.5 saattir oyunun başındayım grafikler süper ve yol şartları mükemmel ayrıca şanlı türk bayrağımızı görmek de çok güzel artık beni de bu topiğe üye yapabilirsin artık bende bir trackmania nations hayranı ve oyuncusuyum favorilerim arasına ekliyorum bu oyunu gerçekten kayda değer bir oyun ancak oyunu online oynamak istedim ve aşağıdaki gibi bir hata ile karşılaştım neden update istiyor ve elinde update versiyonu varsa paylaşır mısın bende online oynamak istiyorum

### Trackmania Nations Oyuncuları Buraya ###

Aynen banada böyle diyo napıcam ?

• indiriyorum bende şimdi..bakalım anlattığınız kadar güzelmiymiş..boyut küçük ama..
  • quote:

Orjinalden alıntı: iloveyouhagi

indiriyorum bende şimdi..bakalım anlattığınız kadar güzelmiymiş..boyut küçük ama..

Oyun çok kota yiyor ona göre dikkat et kotan varsa.
  • bende oyunu bugün kurdum, şu an antreman modlarını oynuyorum, ama gerçekten söylemeliyim ki çok eğlenceli ve zevkli bir oyun..tavsiyeleriniz için teşk

ayrıca TRACKMANIA-UNITEDı da yükledim, onu da bi oynucam bakalım nası
  • ben oynuyorum ve müthiş bir oyun
  • Yolun kenarındaki bayraklarda bizim bayrağımız neden yok onu anlamadım,

Birde 621.300 küsür puanım oldu
  • Beyler peki server larda lag oluyormu ?_?
  • Bende geldim oleeeeeeeeeyEskiden oynadığımda singledeki bütün bölümleri Silver-Gold karışımı bitirmiştim.Bayağı zordu sonları bakalım multi nasılmış?
  • http://www.youtube.com/watch?v=Qds900DjDFU
    http://www.youtube.com/watch?v=OBgaibofGn4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barsever -- 10 Şubat 2008; 19:29:50 >
  • arkadaşlar bende oyunu pc magazine dergisi şubat sayısı ile birlikte aldım. vista home sistemime yükledim ancak bir türlü açamıyorum. ekran kartıyla ilgili bir sorun var diyor galiba ama tam anlayamadım. ekran kartının yetmesi lazım. sonuçta carbonu açabiliyorum. verdiği hata mesajlarını ekliyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

• starforce sorunu olabilir. oyunun forumundan yardım alabilirsin. vistada problemler çıkarıyor ama çözümleri mevcut.
    www.forum.trackmania-turkiye.com
    saygılar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.