Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Trabzonu Parçalamalıyız

62
Cevap
0
Favori
2.132
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Trabzonu Parçalamalıyız
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5663 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Papa Het

Adamlari en son ne zaman yendiniz diye sorsak googlelamadan cevap veremezsiniz parcalamaktan bahsediyorsunuz Sonra son iki senenin sampiyonu olan bize hemen havalandiniz diyorsunuz cok ironik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Kusra bakmayin ama boyle bahanelere siginmayin adamlar 8 kisi kaldiginda oley cektiniz bidaha gun yuzu gostermedi adamlar size. Hatayi kendinizde arayin.
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Binbaşı
    1610 Mesaj

Az bile yaptık. Trabzonspor camiası daha beterlerini hak ediyor. Fırsatını buldukça aşağılamak lazım bunları.

Camia büyüklüğüyle oranladığımızda futboldaki gerilimi Trabzonspor kadar yükselten başka kulüp yok. Allah korusun 3 büyükler kadar büyük olsalardı bugünleri mumla arardık. Olaylar kan davasına dönerdi.

|
    |
    inonu88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yiğidim,aslanım burda yatıyor...
    İzmir kurtuldu, çok tatlı bir yorgunluk, Ankara'ya hareket edecekler. Trene binerler, kompartımana çekilirler. Ertesi gün kompartımanın kapısını çalar yaveri. Açar; yorgun, bitkin.Kravatını yıkamaktadır Atatürk. Yaveri: "Paşam bu ne hâl? Hiç uyumadınız herhalde? Niye böylesiniz?" der. Atatürk: "Ya çocuk kompartımanıma yastıkla battaniye koymayı unutmuşsunuz. Kolumu yastık yaptım ağrıdı, setremi yastık yaptım üşüdüm. Ben de uyumadım kalktım" der.Yaveri; "Aman paşam! Birimize haber vereydiniz, hemen size bir yastıkla battaniye getirirdik" der. Ve bir ülke kurtarmaktan dönen komutandan tarihi bir cevap. Der ki; "Geç farkettim. Hepiniz en az benim kadar yorgundunuz. Hiçbirinize kıyamadım. Zaten önemli olan benim uyumam değil, milletimin rahat uyumasıdır."
    M.K.Atatürk (1881-193∞)
  • Yarbay
    3624 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Flavis Ruber

Az bile yaptık. Trabzonspor camiası daha beterlerini hak ediyor. Fırsatını buldukça aşağılamak lazım bunları.

Camia büyüklüğüyle oranladığımızda futboldaki gerilimi Trabzonspor kadar yükselten başka kulüp yok. Allah korusun 3 büyükler kadar büyük olsalardı bugünleri mumla arardık. Olaylar kan davasına dönerdi.

Trabzon taraftarinin ve halkinin cok pis bir seyirci olduguna malesef katiliyorum orasi ayri tabi.

Ki ben severim normal trabzonu.
    |
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Yarbay
    8140 Mesaj
    Ey Allahım ya temiz seyirci sizdemi şimdi sizin taraftarınız kaç kere savaş alanına çevirdi stadı olimpiyatta olanları sadece hatırlıyorumda gülüyorum çirkefliğin en önde gideni sizin taraftarlarınızın içinde çarşının da neler yaptığını unutmadık ellerinde palalarla kahvehaneye saldıran takımın taraftarı değil mi bunlar ben mi yanlış hatırlıyorum herkes kendine baksın...

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    8113 Mesaj
    quote:

Arkadaş sen kime ne anlatıyorsun ?

Bu kinin bilmem kaç sene önce futbolcularımız Muslera'nın üzerine yürüdü diye mi ? Muslera'nın yani bir kalecinin orta sahada bir tartışmanın içinde ne işi vardı bunu soruyor musunuz kendinize ? Aynısını Volkan Demirel yapsa "ortalığı geriyor bak bak" dersiniz. Muslera yapınca kabahatli Trabzonspor oluyor.

Bir kere siz eğer cidden bahsettiğiniz ve sandığınız kadar büyük bir kulüp olsaydınız 7 kişi kaldığımız o hakem faciasının yaşandığı derbide bizim futbolcularımız oyundan çekildiğinde sizde çekilirdiniz. Bu bir duruştur. Ama ne yazık ki o duruş sizlerde yok

• Yüzbaşı
    586 Mesaj
    nasıl korkuyorlar ts maçından.bence ts alacak maçı
    |
    |
    @Daysgone @van doom @jakin33@SAYKOOO14 @TheMuyu
  • Yüzbaşı
    867 Mesaj
    Lan sanki sen yendin Fenerbahçe başakşehir Beşiktaş'ı

|
    |

bu hesap 2 kisi tarafindan kullanilmaktadir/psn id:kewl_dude1
  • Binbaşı
    1610 Mesaj

Siz nasıl ki yıllardır olmanız gereken yerdesiniz, Muslera da takım kaptanı olarak olması gereken yerdeydi.

O maçla ilgili tek sıkıntım 2 atıp bırakmış olmamız. Onun dışında taraftar olarak ne yapılması gerekiyorsa onu yaptık.

Büyüklük konusuna gelirsek... Sandığım kadar büyük olmasak bile büyüklüğümüzün yanında sizinkinin esamesi okunmayacağı aşikar.

|
    |
    nk061 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yiğidim,aslanım burda yatıyor...
    İzmir kurtuldu, çok tatlı bir yorgunluk, Ankara'ya hareket edecekler. Trene binerler, kompartımana çekilirler. Ertesi gün kompartımanın kapısını çalar yaveri. Açar; yorgun, bitkin.Kravatını yıkamaktadır Atatürk. Yaveri: "Paşam bu ne hâl? Hiç uyumadınız herhalde? Niye böylesiniz?" der. Atatürk: "Ya çocuk kompartımanıma yastıkla battaniye koymayı unutmuşsunuz. Kolumu yastık yaptım ağrıdı, setremi yastık yaptım üşüdüm. Ben de uyumadım kalktım" der.Yaveri; "Aman paşam! Birimize haber vereydiniz, hemen size bir yastıkla battaniye getirirdik" der. Ve bir ülke kurtarmaktan dönen komutandan tarihi bir cevap. Der ki; "Geç farkettim. Hepiniz en az benim kadar yorgundunuz. Hiçbirinize kıyamadım. Zaten önemli olan benim uyumam değil, milletimin rahat uyumasıdır."
    M.K.Atatürk (1881-193∞)
  • Yüzbaşı
    571 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Rumlar’a gününü gösteririz umarım

Sen kime Rum diyorsun lan hadsiz

|
    |

Siz nasıl ki yıllardır olmanız gereken yerdesiniz, Muslera da takım kaptanı olarak olması gereken yerdeydi.

O maçla ilgili tek sıkıntım 2 atıp bırakmış olmamız. Onun dışında taraftar olarak ne yapılması gerekiyorsa onu yaptık.

Büyüklük konusuna gelirsek... Sandığım kadar büyük olmasak bile büyüklüğümüzün yanında sizinkinin esamesi okunmayacağı aşikar.

Taraftar olarak yapmanız gereken 7 kişi kalmış takıma oley çekmek ise takımınızın büyüklüğünü buradan da çıkartabiliriz aslında. Bu tarz olaylarda kaleci kaptan bile olsa o alana gelemez. Gelirse cezası sarı karttır.

• Binbaşı
    1479 Mesaj
    61. dk tava yaptık , üstelik eze eze derslerini verdik .Haydi şimdi gidin yeşilliklere doğru
    |
    |
    oyunucularda taraftar gibi baksa skor olarak da parçalardık bunla yetinsinler.
    |
    |
    3679 Mesaj
    10-0 olacak mac bizimkilerin laubaliliği yüzünden 2-1 bitti.

ezdik

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

ezdik

Hocanın bariz kontra çalıştırması gerek 4 e 3 gidiyoruz hepsi düz koşu yapıyor çapraz koşular yapıp atmamız gerek o pozisyonları. Belli yani oyuncular ne yapacağını bilmiyor

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Taraftar olarak yapmanız gereken 7 kişi kalmış takıma oley çekmek ise takımınızın büyüklüğünü buradan da çıkartabiliriz aslında. Bu tarz olaylarda kaleci kaptan bile olsa o alana gelemez. Gelirse cezası sarı karttır.

11 kişiye de yaptık sıkıntı yok

• Yarbay
    8113 Mesaj

Tebrikler

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Last Call kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3679 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

ezdik

Hocanın bariz kontra çalıştırması gerek 4 e 3 gidiyoruz hepsi düz koşu yapıyor çapraz koşular yapıp atmamız gerek o pozisyonları. Belli yani oyuncular ne yapacağını bilmiyor

topu rodrigueze vermemeleri lazım. adamın oyun zekası 0. anca önü açıksa atacaksın önüne koşsun.
    |
    |

Orijinalden alıntı: nk061

Tebrikler

Hadi yine iyisiniz bizim oyuncuların laubaliliği yüzünden 2-1 bitti. Yoksa 4-0 olurdu en az
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.